Individualus pervežimas už grupinio kainą Turkijoje
Individualus pervežimas už grupinio kainą Turkijoje
Akcijos sąlygos:
Turistų skaičius viename pervežime nuo 6 iki 12 žmonių (į vieną pervežimą gali būti jungiami keli užsakymai).
Galioja kelionėms, kurių išvykimai yra 2019 m. liepos, rugpjūčio, rugsėjo, spalio mėnesiais.
Akcija galioja perkant kelionę nuo 2019-06-10 iki 2019-07-31.
Galioja tik kelionėms į konkrečius Turkijos viešbučius.
Dėl akcijos prašome kreiptis į jus aptarnaujantį kelionės vadybininką.
Nemokami audiogidai Markės regione
Nemokami audiogidai Markės regione

Lankydami Italijos Markės regiono žymiausis vietas, kviečiame klausytis mūsų paruoštų nemokamų audiogidų lietuvių kalba! Patirkite ir sužinokite visus įdomiausius faktus bei istorijos detales ir jūsų itališki pasivaikšiojimai taps neįkainojami! Audiogidus rasite svetainėje arba galite atsisiųsti programėlę izi.TRAVEL. Ieškokite ekskursijų su pavadinimu: TEZEKS.COM. Siūlome audiogidus atsisiųsti iš anksto, kad vėliau galėtumėte klausytis be interneto.
Nemokamas slidinėjimo įrangos gabenimas
Nemokamas slidinėjimo įrangos gabenimas

Užsakant pilną slidinėjimo kelionės paketą į Italiją ar Austriją iki 2019 m. rugsėjo 1 d. – slidinėjimo įrangą gabensime nemokamai. Dėl dovanos kreiptis į jus aptarnaujantį kelionės agentą.
Į PortAventur’ą kartu su TEZ TOUR!
Į PortAventur’ą kartu su TEZ TOUR!

Viešbutis + bilietai į pramogų parką. Iki 33 % nuolaida bilietams į PortAventur World pramogų parką. „Port Aventur World” – vienas įspūdingiausių nuotykių parkų Europoje! Pramogų parkas suskirstytas į penkias temines zonas, pristatančias skirtingas pasaulio dalis: Tolimieji Vakarai, Meksika, Polinezija, Viduržemio jūros regionas, Kinija. Tai populiariausias teminis parkas Ispanijoje bei šeštas pagal lankytojų skaičių Europoje. Čia rasite daugiau nei 30 skirtingų atrakcionų, restoranus, kavines, atskiras vaikų žaidimų aikšteles, įvairius šou pasirodymus, taip pat parko teritorijoje įsikūręs „Ferrari Land” pramogų parkas.
Nemokama ekskursija keliaujantiems į Gruziją!
Nemokama ekskursija keliaujantiems į Gruziją!

Ekskursijos metu susipažinsite su įkvepiančia Batumio miesto istorija, pasivaikščiosite vaizdingomis gatvelėmis, išvysite senamiestį puošiančią "Piazza" aikštę, pabuvosite Europos ir Neptūno aikštėse. Apsilankysite net 7 kilometrus besitęsiančiame pajūrio parke. Vėliau - pasigrožėsite garsiąja Ali ir Nino meilės istoriją menančia skulptūra. Norintiems savarankiškai pratęsti pažintį su miestu, gidas patars kur galima pavakarieniauti ir vėliau šauniai praleisti laisvalaikį. Papildomos sąlygos: ekskursija - atvykimo dieną (vakare); ekskursija dovanojama, perkantiems pilną „Tez Tour“ kelionių paketą (užsakomaisiais skrydžiais); ekskursijos trukmė 2,5-3 val. nemokama ekskursija, apsistojantiems Batumio mieste, iš kitų kurortų - kaina 5 Eur/asm.
Visą vasarą populiarių daininkų koncertai!
Visą vasarą populiarių daininkų koncertai!

Tik Turkijos Beleko kurorte esančiame viešbutyje REGNUM CARYA 5* jūsų lauks įspūdingi koncertai.
James Arthur – birželio 18 d.
Jason Derulo – liepos 10 d.
Jennifer Lopez – rugpjūčio 6 d.
Anne Marie – rugpjūčio 25 d.
Staigmena keliaujantiems į Tenerifę
Staigmena keliaujantiems į Tenerifę

Turime dovanų perkatiems pilną kelionės paketą į Tenerifę. Vykstant į ekskursiją į Loro parką, vaikams iki 11 m. imtinai ši pramoga nieko nekainuos, t. y. kelionė autobusu iki parko ir atgal bei įėjimo bilietas. Svarbu, kad kartu keliautų bent vienas suaugęs. Akcija galioja iki 2020-04-17. Gidas susitikimo metu perkant ekskursiją jus informuos ir suderins visas dovanos detales.
Konkursas!
Konkursas!
Iki liepos 31 d. kelkite į INSTAGRAM STORIES savo kelionių vaizdus, žymėkite @tez_tour_lietuva ir laimėkite TEZ TOUR prizus!

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku