Kubos regionai
img
Spalvinga ir kerinti Kubos sostinė – viena svarbiausių turistų traukos vietų. Visa Kubos istorija čia lyg ant delno. Senojoje Havanoje yra 900 istorinių architektūrinių paminklų, pasakojančių jaudinančią ir turiningą miesto istoriją. Kadaise Havanos įtvirtinimai buvo stipriausi visoje Šiaurės Amerikoje. Pastarieji šiandien yra nuostabus kolonijinės architektūros pavyzdys. Pastatų stiliui įtakos turėjo įvairių šalių ir miestų architektūra: Maroko, Ispanijos, Italijos, Graikijos ir Romos. O vienas nuostabiausių Kubos baroko pavyzdžių – Havanos katedra. Ekonominės klasės kubietiški viešbutukai nedemonstruoja europietiškos kokybės, bet puikiai tinka nereikliems ir keliauti po sąlą norintiems turistams. Jei visgi pirmenybę teikiate komfortui ir „Viskas įskaičiuota“ sistemai, rinkitės pasauliniams tinklams priklausančius 4-5 žvaigždučių viešbučius.
img
Havana-Cruise
img
Netoli Kubos krantų iš vandens kyšo nemažai žavių salelių, alsuojančių pirmaprade ramybe. Vienas gražiausių salynų, skaičiuojantis 300 mažulyčių salelių, plyti šalia pietrytinių Kubos krantų. Jis vadinasi Kanareros, o jo „perliukas“ – Kajo Largo del Sur salelė. Tiesiog kvapą užima išvydus akinančiai baltus laukinius paplūdimius, į smaragdo spalvos jūrą linkstančias palmes. Čia apima absoliutus harmonijos, ramybės ir vidinio atsinaujinimo jausmas. Jei nardymas ir povandeninio pasaulio atradimas – vienas pagrindinių Jūsų atostogų tikslų, Kajo Largas – kaip tik Jums. Vienas gražiausių koralinių rifų būtent plyti salelės pakrantėje. Net 30 įspūdingų nardymo vietų, kur po vandeniu laukia ne tik spalvingos žuvys ir koralai, bet ir povandeniniai tuneliai ir olos. Ir tai dar ne viskas – sakoma, kad netoli Kajo Largo krantų nuo XVI iki XVIII amžiaus vidurio nuskendo apie 200 prekybinių laivų, tad dauguma nardymo entuziastų renkasi čia tikėdamiesi surasti lobį.
Kajo - Largas
img
Kajo-Santa-Marija – vaizdinga sala, kyšanti iš vandens netoliese Kajo-Koko bei Kajo Giljermo salų. Salos ilgis vos 13 km, o jos pakrantėse – 11 km nuostabių paplūdimių. Visai šalia ir Las Bruchas bei Ensenčos salelės. Jose taip pat rasite balto smėlio paplūdimius, skalaujamus skaidrių bangų. Tikras rojus ir ramybės uostas! Na, o kanalai, skiriantys saleles – puiki vieta žvejybai, nardymui bei kitoms vandens pramogoms. Su didžiaja Kubos sala Kajo-Santa-Marija sujungta 48,6 km ilgio damba.
Kajo - Santa - Marija
img
Gražiausiu visoje Kuboje tituluojamas kurortas. Jo pasididžiavimas – 20 kilometrų legendinis balto smėlio paplūdimys. Būtent šioje vietoje yra viskas, apie ką svajoja daugelis poilsiautojų. Kaip ir bet kuris kitas Kubos kurortas, Varaderas siūlo galybę laisvalaikio pramogų, restoranų, galimybę rinktis tarp jaukios vilos ir prašmatnaus viešbučio. Viešbučių kompleksai čia driekiasi palei visą ilgą (18 km) ir siaurą (vos 700 m) Hikakoso pusiasalį. Tai įspūdinga vieta, apsupta itin skaidraus ir žydro vandens. Ypač smagu, kad nepaisant Varadero populiarumo, paplūdimiai čia niekada nebūna perpildyti. Visada galima rasti ramią vietelę atokiam poilsiui. Nepaprastai turtingas ir povandeninis pasaulis. Nardymas čia populiarus, kurorte yra įsikūrę net 23 nardymo centrai. Taip, Varaderas būtent ta vieta, kurią būtina aplankyti ir į kurią norisi sugrįžti.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku