Sardinija – Viduržemio jūros širdis

Į Sardinijos salą vilioja ne tik geras oras ar auksiniai paplūdimiai, bet ir nesuskaičiuojama veiklos galybė. Atrodo, kiekvieną posūkį čia paženklino senovės istorija. Pastatai, parkai ir net akmenys gali byloti žadą atimančias legendas. Planuojantiems šeimos atostogas, romantišką pabėgimą dviese ar leidžiantis į kelionę vienam tai yra viena įdomiausių krypčių Europoje.
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Sardinijoje
Salos sostinė – Kaljaris
Salos sostinė – Kaljaris
Jaučiantys silpnybę seniesiems miestams nenusivils užsukę į salos sostinę Kaljarį. Miestas įsikūręs nuostabaus grožio pakrantėje –Golfo degli Angeli. Buvo pastatytas ant 7 kalvų ir turi platų istorinį palikimą .Paslapčių mėgėjai gali tyrinėti ne tik tūkstantmečius skaičiuojantį gyvųjų miestą, bet ir nusileisti į mirusiųjų gatves – po miestu esančias katakombas. Harmonijai atkurti apsilankykite miesto botanikos sode, kuris yra vienas garsiausių visoje Italijoje.
Atraskite salos skonį
Atraskite salos skonį
Kaip ir dera Viduržemio jūros salai, Sardinijoje galėsite paragauti gausybę žuvies ir jūros gėrybių patiekalų, vietinio vyno bei sūrio rūšių. Pekorinas – bene žinomiausias ir pasaulyje labiausiai vertinamas Sardinijos sūris, keliautojams taip pat verta paragauti ir rūkytos rikotos bei Sardiniją garsinantys makaronai fregula su moliuskais.
Unikali fauna
Unikali fauna
Kaip ir daugelis kitų salų, Sardinija turi labai turtingą ir unikalią gyvūniją. Tik nereikia bijoti, nes pavojingų gyvūnų nesutiksite. Domus de Maria kurortas skirtas mėgstantiems gamtą. Dažni šio kurorto svečiai yra rožiniai flamingai ir delfinai.
Aktyvus laikas saloje
Aktyvus laikas saloje
Sardinija kupina stebinančių kontrastų. Čia galite pasivaikščioti po bronzos amžiaus palikimą – mistiškus akmenų statinius, kopti į paplūdimį Cala Luna ar leistis į miškingą Su Goropu kanjoną. Norintiems vandens pramogų – šiaurinės pakrantės vėjai čia palankūs jėgos aitvarų entuziastams, o narų laukia ne tik nuskendę Kaljario pakrantės laivai, bet ir povandeniniai urvai bei žymieji Romos laikus menantys Noros griuvėsiai.
Magiški paplūdimiai
Magiški paplūdimiai
Sakoma, kad Sardinijos paplūdimiai – patys gražiausi Europoje ir tokių, ko gero, nerasite niekur kitur. Čia jų yra visokių: plačių, erdvių, nuošalesnių, kur žmonių visai nėra, o tik krištolinė, turkio spalvos jūra. Akinamo baltumo smėlio paplūdimių – būtent tai, dėl ko Sardinija garsiausia.
Pajodinėkite!
Pajodinėkite!
Sardinijoje būtinai jodinėkite arkliais ir mėgautis fantastiško grožio paplūdimiais. Keliaukite į Giara di Gesturi kur vis dar galima išvysti laisvėje gyvenančių laukinių arklių. Jei apsistosite viešbutyje „Horse Country Resort 4*“, kurio teritorijoje įsikūręs vienas didžiausių jojimo centrų, galėsite šias gyvūnais ne tik grožėtis iš toliau ar arčiau, bet ir išmokti jodinėti ar išbandyti žirgų terapiją.

Tiesioginiai skrydžiai į Sardiniją iš Vilniaus
109 Eur
109 Eur

Rugsėjo 25 d.
Skrydis pirmyn
Registruotas bagažas: 1 lagaminas (20 kg)
Rankinis bagažas
Užsakomasis skrydis

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku