Unikali Ispanijos sala MENORKA

Menorka – įspūdingo grožio sala, kurios pakrantė nusidriekusi 216 km, tad kiekvieną dieną galima leistis į naujus atradimus! Visa salos teritorija yra UNESCO biosferos rezervatas, todėl čia laukia ramybė, jauki atmosfera, lepinantis ispaniškas klimatas, laukinė gamta. Menorkos pietuose driekiasi balto smėlio paplūdimiai ir netikėtai išnyrančios uolos, o šiaurėje juos pakeičia auksinio smėlio pakrantės bei kalvos. Tai tikras gamtos mylėtojų rojus: uolėti krantai, auksinio smėlio paplūdimiai, skalaujami stiklo skaidrumo vandens, gurmaniška virtuvė bei įspūdingo grožio urvai. Be nuostabių salos paplūdimių galima aplankyti 358 metrų aukščio Monte Toro kalvą, Cap de Cavalleria apžvalgos aikštelę su švyturiu, Artrux švyturį ar užsiimti vandens sportu.
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Menorkoje
Paplūdimiai
Paplūdimiai
Mažiausiai apgyvendinta ir ramiausia Balearų sala visas kitas savo kaimynes lenkia paplūdimių skaičiumi. Menorkos saloje yra net 131 paplūdimys - pietuose driekiasi balto smėlio paplūdimiai ir netikėtai išnyrančios uolos, o šiaurėje juos pakeičia auksinio smėlio pakrantės ir kalvos.
Siutadelja
Siutadelja
Siutadelja - buvusi Menorkos kultūros sostinė, vietinių vadinama „vella i bella“ (sena ir graži). Ir išties, šis mietas labai patrauklus, stebinantis baroko ir gotikos stiliaus bažnyčiomis, nuostabia aikšte „Placa D‘es Born“ ir gotikine katedra „Placa de la Catedral“.
Mahonas
Mahonas
Salos sostinė - Mahonas, katalonų kalba vadinamas Mao, įsikūręs prie pat jūros, tad labai smagu į jo krantines bei istorinius pastatus pasižvalgyti plaukiojant pramoginiu laiveliu. Miesto panoramoje dominuoja tvirtovė „La Mola“ ir balti namukai, primenantys čia viešpatavusius maurus.
Vietinė virtuvė
Vietinė virtuvė
Atostogaujant Menorkoje būtina paragauti ensaimados – tai tradicinis pyragas, gaminamas su įvairiais įdarais. Taip pat ragaukite tradicinės kiaulienos dešros sobrassada, pagardintos raudonąja paprika, vietinio sūrio – queso de Mahon bei tradiciškai paruošto omaro – caldereta de langosta. Taip pat nepamirškite paskanauti jūros gėrybių – vėžiai, moliuskai ir įvairių rūšių žuvys, taip pat yra vietinių patiekalų dalis.
Cova den Xoroi baras urvuose
Cova den Xoroi baras urvuose
Cova den Xoroi baras įsikūręs Cala en Porter paplūdimyje. Čia veikia baras, kuriame gurkšnojant kokteilį galima pasigrožėti nepakartojama panorama.
Švyturys
Švyturys
Cap de Cavalleria švyturio apžvalgos aikštelė Šalia Playas de Cavalleria paplūdimio, 80 metrų virš jūros lygio įsikūrusi apžvalgos aikštelė su švyturiu leidžia pasigrožėti stulbinančia panorama. Nuo Cap de Cavalleria švyturio apžvalgos aikštelės atsiveria kvapą griaužiantis vaizdas į uolas ir atvirą jūrą.
Rekomenduojami viešbučiai
  • SOL MILANOS PINGUINOS 3 *
  • Išvykimas: Sk, 29.09.2019, 7 n.
  • Pusryčiai, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
3 *
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau

Tiesioginiai skrydžiai į Menorką iš Vilniaus
81 Eur
81 Eur

Rugsėjo 7-14 d., 7 naktys
Skrydis pirmyn ir atgal
Registruotas bagažas: 1 lagaminas (20 kg)
Rankinis bagažas
160 Eur
160 Eur

Rugsėjo 14-21 d., 7 naktys
Skrydis pirmyn ir atgal
Registruotas bagažas: 1 lagaminas (20 kg)
Rankinis bagažas
270 Eur
270 Eur

Rugsėjo 21-28 d., 7 naktys
Skrydis pirmyn ir atgal
Registruotas bagažas: 1 lagaminas (20 kg)
Rankinis bagažas

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku