2022 m. vasaros sezonas!

 
 

Apie atpalaiduojančias, komfortiškas atostogas turbūt pagalvojame kiekvieną dieną. O vasara - tai tiesiog tobulas laikas mėgautis taip ilgai lauktu poilsiu! Tam, kad Jūsų išsvajotosios atostogos būtų nepakartojamos ir super atpalaiduojančios, pradėkite joms ruoštis iš anksto. Geriausio viešbučio pasirinkimas už prieinamiausią kainą, patogiausių vietų lėktuve pasirinkimas, traškūs užkandžiai lėktuve ar didesnis bagažas - tai didžiausia dalis to, kas poilsį verčia atpalaiduojančiu iki pirštų galiukų. Mes Jums padėsime atrasti atostogas iš naujo!

Pasileiskite į neužmirštamų įspūdžių sūkurį, užliekite save vitamino D voniomis, įsisupkite į naujų atradimų ir pažinimo kelionę, palepinkite save atpalaiduojančiomis SPA procedūromis, masažais, atsigaivinkite skaidriomis turkio spalvos jūrų bangomis, atraskite tai, ką slepia unikalios ir išskirtinės atostogų kryptys! Ir nepamirškite, jog atostogos skirtos tik JUMS, tad kai galvoje atostogos - mes pasirūpinsime, kad JŪSŲ vasariškas poilsis taptų išskirtinis!

 

 

Keliones iš anksto pirkti verta, nes:

 

  • Pradinė įmoka tik nuo 10% kelionės kainos. Likusi kelionės kainos dalis turi būti sumokėta ne vėliau kaip likus 21 dienai iki kelionės pradžios.*
  • Suteikiamas nemokamas kelionės sąlygų keitimas**
  • Suteikiama 14 d. pinigų grąžinimo garantija! ***
  • Galioja akcija „Keliauk be Covid“ ****
  • Galimybė rinktis patogiausią kelionės laiką
  • Pateikiama didžiausia viešbučių pasiūla

 

* Įsigijus keliones, kurių išvykimas yra nuo rugsėjo 1d. pagal išankstinio pirkimo sąlygas, pradinė įmoka privalo būti apmokėta Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną, o likusi kainos dalis turi būti sumokėta likus 21 dienai iki išvykimo. Jei iki kelionės pradžios liko mažiau kaip 21 diena, visa kelionės kaina turi būti sumokėta iš karto, t.y. Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną. Negalioja pasiūlymams, kuriems taikomos specialios apmokėjimo bei sutarties nutraukimo sąlygos.

** Turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygos (pavardė, kelionės data, kelionės trukmė, turistų skaičius, apgyvendinimo ar maitinimo tipas, numerio kategorija), kai sutartis sudaryta pagal išankstinio pirkimo nuolaidų sąlygas turisto pageidavimu gali būti keičiamos likus ne mažiau kaip 21 dieną iki kelionės pradžios, tačiau taikomos keitimo dieną galiojančios kelionės kainos.
 

*** Jeigu užsakyta kelionė neįvyks dėl Covid-19 apribojimų, visi už kelionę sumokėti pinigai bus grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų.
 

**** Jeigu likus mažiau, kaip 14-kai dienų iki kelionės pradžios keliautojas susirgo COVID-19 (koronaviruso liga), pateikęs ligą patvirtinančius dokumentus jis gali pasirinkti vieną iš alternatyvų. Daugiau apie akciją: https://teztour.lt/page/Keliauk-be-Covid

 

TEZ TOUR - kai galvoje atostogos! 

2022 M. VASAROS KRYPTYS
ANTALIJA, ALANIJA TURKIJA
ANTALIJA, ALANIJA TURKIJA

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. balandžio 1 d. iki spalio 30 d.

Antalija ir Alanija – patys populiariausi Turkijos kurortai, įsikūrę Viduržemio jūros vakarinėje dalyje. Pakrantės – vienos iš ekologiškai švariausių vietų pasaulyje. ~200 km ilgio Antalijos pakrantės nusėta nuostabiais paplūdimiais, bananų plantacijomis ir citrusinių vaisių sodais. Alanija garsi ne tik viešbučių gausa, prieinamomis kainomis, bet ir pelnytai poilsiautojų vadinama gražiausių peizažų ir panoramų sostine.
MARMARIS, TURKIJA
MARMARIS, TURKIJA

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. birželio 1 d. iki rugsėjo 28 d.

Susipažinkite su Marmariu – tai populiarus kruizinių laivų bei jachtų uostas, kurortas, jaukiai apsuptas pušimis apaugusių kalnų. Tai miestas, kurio centre niekada nenutyla šurmulys ir vyksta audringas naktinis gyvenimas (ne veltui jis vadinamas „Turkijos Ibiza“), o jo pakraščiuose – jaukūs viešbučiai, ramūs paplūdimiai, kvapnūs miškai. Marmaris tinka visiems, bet keliones ir poilsį čia renkasi labiau aktyvūs, šurmulio bei judesio ištroškę poilsiautojai.
BODRUMAS, TURKIJA
BODRUMAS, TURKIJA

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. gegužės 6 d. iki spalio 7 d.

Bodrumas yra europietiškiausias Turkijos kurortas. Dideli prekybos centrai, elegantiški restoranai ir barai, įspūdinga prieplauka, kur prišvartuotos prabangios bei itin gražios jachtos, pramogos kiekvienam skoniui - visa tai suteiks jums pilnatvę atostogaujant šiame regione.
KRETA, GRAIKIJA
KRETA, GRAIKIJA

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. balandžio 30 d. iki spalio 16 d.

Atostogos Kretos saloje nuolat lydės įkaitęs oras, net 4 jūros, kalnų keteros, čiobrelių ir raudonėlių aromatai. Kiekvienas regionas vis kitoks ir tai didžausias Kretos privalumas, nes bet kuris keliautojas saloje tikrai atras jį labiausiai džiuginančių potyrių.
RODAS, GRAIKIJA
RODAS, GRAIKIJA

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. gegužės 12 d. iki spalio 15 d.

Pati saulėčiausia vieta Europoje pavasarį pasitiks vešlia augmenija ir žiedų jūra, o vasarą – nepailstančia saule. Ko dar netrūksta saloje? Vėjo! Smagiausias jis ties Prasonisiu. Čia mėgstamiausia buriuotojų ir jėgos aitvarų ganytojų vieta.
PELOPONESAS, GRAIKIJA
PELOPONESAS, GRAIKIJA

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. gegužės 1 d. iki rugsėjo 10 d.

Nuo balčiausiu smėliuku nubarstytų vakarinių pusiasalio pakrančių iki kalnais išvagoto reljefo ir saulės nugairintų šlaitų – Peloponeso gamta nepalieka abejingų, o išsibarstę miestai bei kaimeliai žavi svetingumu ir tokia daugialype kultūra.
KORFU, GRAIKIJA
KORFU, GRAIKIJA

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. gegužės 23 d. iki gegužės 30 d.

Graikiškieji Havajai - Korfu sala. Ši jauki sala garsėja vešlia žaluma, skaidriais salą supančiais vandenimis, jaukia atmosfera bei įspūdžių kupinais gamtos kampeliais. Jaukiais laiveliais apsuptos įlankos ir lengvas vėjelis siaučiantis plaukuose leidžia pajusti tikrą atostogų laisvę, tad pasinerti į graikišką atostogų ritmą yra vienas malonumas!
SAKARTVELAS (GRUZIJA)
SAKARTVELAS (GRUZIJA)

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. rugpjūčio 1 d. iki rugsėjo 19 d.

Kiekvienas atvykęs į Gruziją (Sakartvelą) vis dar sutinkamas kaip nematytas svečias – kraštas dar nėra išvargintas masinio turizmo srautų, o keliautojus vis dar stebina kuklios kainos ir vakariečių jau pamirštas vietinių kartvelų atlapaširdiškumas. Kelionė į Sakartvelą gali nunešti į visišką kasdienybės užmarštį. Akimis regimas kraštovaizdis visiškai išvalo mintis, atveria dabarties grožį, atsiduri tarsi globalumo ir autentiškumo sandūroje: vienoje pusėje – kalnai, juose besiganantys gyvuliai, kitoje – Juodosios jūros skalaujami Adžarijos autonominės respublikos kurortai, kuriuose kviečia moderniausi viešbučiai.
HURGADA, EGIPTAS
HURGADA, EGIPTAS

Skrydžiai vykdomi iki 2022 m. rugpjūčio 30 d.

Kviečiame į smagų nuotykį amžinos vasaros šalyje! Braidykite po šiltą smėlį, godžiai tyrinėkite Raudonosios jūros gelmes ir užburiantį grožį ir atsipalaiduokite šiuolaikiškų kurortų viešbučiuose, o sekdami faraonų pėdsakais, ieškokite senojo pasaulio stebuklų.
MADEIRA, PORTUGALIJA
MADEIRA, PORTUGALIJA

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. vasario 11 d. iki spalio 3 d.

Gėlių aromatu prisotintos gatvelės, tikras džiungles ar tropikus primenanti augmenija ir kalnuoti reljefai - viskas, ko reikia neužmirštamų prisiminimų kolekcionieriams.
BULGARIJA
BULGARIJA

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. gegužės 25 d. iki rugsėjo 7 d.

Balkanų pusiasalyje, prie Juodosios jūros krantų, įsikūrusi Bulgarija pirmiausia užburia nuostabiu, spalvingu kraštovaizdžiu, pigiais kelionių pasiūlymais, trumpai trunkančia kelione lėktuvu, bei be galo skaniu maistu, „Viskas įskaičiuota“ maitinimo tipą siūlančiais viešbučiais, lankytinų objektų įvairove, o ir kainos čia nesikandžioja.
RIMINIS, ITALIJA
RIMINIS, ITALIJA

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. birželio 17 d. iki liepos 22 d.

Riminis - tai visos Europos atostogų sostinė! Daugiau nei du tūkstančiai viešbučių, net šimtas naktinių klubų, o restoranus, kavines ir barus – sunku suskaičiuoti.
MALJORKA, ISPANIJA
MALJORKA, ISPANIJA

Skrydžiai vykdomi nuo 2022 m. gegužės 20 d. iki rugsėjo 23 d.

Tapkite nuostabaus ir atpalaiduojančio Maljorkos gyvenimo ritmo dalimi! Vasaros čia nepasižymi alinančiu karščiu – vidutiniškai temperatūra siekia 27–29 °C, o žiemos išsiskiria švelnumu, temperatūra čia būna apie 15 °C. Viešbutyje užsisakytite kambarį su vaizdu į ryškiai mėlyną jūrą, pasivaikščiokite saulėlydžio nušviestu paplūdimiu, vakarieniaukite jaukiame jūrų gėrybių restorane po atviru dangumi ar leiskitės į žygį grožėdamiesi įstabiais peizažais ir atradimais.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku