2021-22 m. žiemos kelionių sezonas

VASARA ŽIEMĄ NESIBAIGIA!

 
 

Žiema – nuostabus metų laikas pasimėgauti ir vasariška šiluma saulėtose kurortuose, ir žiemiškomis linksmybėmis snieguotose slidinėjimo trasose! Nepalikite atostogų planavimo paskutinei minutei ir savo kelionę rezervuokite jau dabar. Pasirinkite svajonių šalį savo atostogoms, o visus organizavimo rūpesčius palikime mums!

 

Keliones iš anksto pirkti verta, nes:

 

  • Pradinė įmoka tik 10% kelionės kainos. Likusi kelionės kainos dalis turi būti sumokėta ne vėliau kaip likus 21 dienai iki kelionės pradžios.*
  • Suteikiamas nemokamas kelionės sąlygų keitimas**
  • Suteikiama 14 d. pinigų grąžinimo garantija! ***
  • Galioja akcija „Keliauk be Covid“ ****
  • Galimybė rinktis patogiausią kelionės laiką
  • Pateikiama dižiausia viešbučių pasiūla

 

 

* Įsigijus keliones, kurių išvykimas yra nuo rugsėjo 1d. pagal išankstinio pirkimo sąlygas, pradinė įmoka privalo būti apmokėta Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną, o likusi kainos dalis turi būti sumokėta likus 21 dienai iki išvykimo. Jei iki kelionės pradžios liko mažiau kaip 21 diena, visa kelionės kaina turi būti sumokėta iš karto, t.y. Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną.
 

** Turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygos (pavardė, kelionės data, kelionės trukmė, turistų skaičius, apgyvendinimo ar maitinimo tipas, numerio kategorija), kai sutartis sudaryta pagal išankstinio pirkimo nuolaidų sąlygas turisto pageidavimu gali būti keičiamos likus ne mažiau kaip 21 dieną iki kelionės pradžios, tačiau taikomos keitimo dieną galiojančios kelionės kainos.
 

*** Jeigu užsakyta kelionė neįvyks dėl Covid-19 apribojimų, visi už kelionę sumokėti pinigai bus grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų.
 

**** Jeigu likus mažiau, kaip 14-kai dienų iki kelionės pradžios keliautojas susirgo COVID-19 (koronaviruso liga), pateikęs ligą patvirtinančius dokumentus jis gali pasirinkti vieną iš alternatyvų. Daugiau apie akciją: https://teztour.lt/page/Keliauk-be-Covid

 

TEZ TOUR - visų norai įskaičiuoti ! 

2021 - 22 m. šiltosios kryptys!
HURGADA, ŠARM AŠ ŠEICHAS EGIPTAS
HURGADA, ŠARM AŠ ŠEICHAS EGIPTAS

Skrydžiai nuo 2021 m. spalio 5 d. iki 2022 m. rugpjūčio 30 d.

Egiptas – atostogų rojus! Ypač mylima poilsio kryptis dėl puikaus klimato, šiltos Raudonosios jūros, komfortiškų viešbučių, gausybės pramogų bei įspūdingo istorinio paveldo. Lepinkis kaitria saule ir nardyk nuostabiuose koraliniuose rifuose visa žiemą!
JUNGTINIAI ARABŲ EMYRATAI
JUNGTINIAI ARABŲ EMYRATAI

Skrydžiai nuo 2021 m. gruodžio 19 d. iki 2022 m. kovo 6 d.

Aksomiškai prabangios atostogos JAE – tobulas atostogų receptas reikliems keliautojams! Jūsų laukia Dubajaus, Abu Dabio, Šardžos, Adžmano, Um el Kaivano, Ras al Kaimo, Fudžeiros kurortai, žadantys nuostabų ir apie viską pagalvotą poilsį!
TENERIFĖ, ISPANIJA
TENERIFĖ, ISPANIJA

Skrydžiai nuo 2021 m. spalio 4 d. iki 2022 m. balandžio 25 d.

Unikalioji Tenerifė – sala, kurią Teidė dalina į dvi dalis: šiaurėje veši turtinga augalija, slepianti unikalias floros ir faunos rūšis; pietuose kaitina saulė ir didingai alsuoja kalnai, stačiai neriantys į Atlanto vandenyną. Būtent skirtingi kraštovaizdžiai daro Tenerifę ypatingą ir kviečiančią aplankyti dar ir dar!
2022 m. žiemiškų linksmybių kryptys!
ZALCBURGAS, TIROLIS, OSTIROLIS AUSTRIJA
ZALCBURGAS, TIROLIS, OSTIROLIS AUSTRIJA

Skrydžiai nuo 2022 m. sausio 15 d. iki 2022 m. vasario 12 d.

Alpėse įkurti slidinėjimo kurortai traukia keliautojus jaukiais kalnų miesteliais, sportiška dvasia, moderniomis keltuvų sistemomis.
MADONNA DI CAMPIGLIO, SELLA RONDA ITALIJA
MADONNA DI CAMPIGLIO, SELLA RONDA ITALIJA

Skrydžiai nuo 2022 m. vasario 5 d. iki 2022 m. kovo 12 d.

Trasos su kvapą gniaužiančiais vaizdais, pritaikytos visų slidininkų poreikiams.

Į mūsų kelionių su užsakomaisiais skrydžiais kainą įskaičiuota

 
Skrydis pirmyn ir atgal
 
Pervežimas į viešbutį
 
Apgyvendinimas viešbutyje
 
Maitinimas viešbutyje
 
Registruotas ir rankinis bagažas
 

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku