Oficiali aviakompanijos svetainė www.anadolujet.com

 

RANKINIO BAGAŽO NORMOS

Kiekvienam keleiviui (išskyrus kūdikius) leidžiama po 1 rankinio bagažo vienetą, neviršijantį 8 kg svorio. Rankinio bagažo matmenys neturi viršyti  55x40x23 cm.

Be to, salone galima turėti mažą moterišką rankinę, literatūros skaityti skrydžio metu, nedidelį fotoaparatą ar žiūronus, kūdikio krepšį, maisto kūdikiui skrydžio metu, paltą, striukę ar švarką, lietsargį, vaikščiojimo lazdą, vieną maišelį su neapmokestinamos prekėmis (duty free).

 

REGISTRUOTASIS BAGAŽAS

Leidžiamas nemokamas 20 kg bagažas suaugusiems ir vaikams nuo 2 metų. Jaunesniems nei 2 metų vaikams (kūdikiams) be rezervuotos vietos orlaivyje leidžiamas 10 kg bagažas bei vienas sulankstomas vežimėlis. 

 

DRAUDŽIAMI VEŽTI DAIKTAI

  • ginklai ir amunicija (ginklai, revolveriai, signaliniai pistoletai ir pan.)
  • sprogmenys (dinamitas, plastikiniai sprogmenys, fejerverkai, krekeriai su užtaisu, signalinės raketos ir pan.);
  • pavojingos medžiagos (ašarinės dujos, lengvai užsidegančios medžiagos, padegamosios medžiagos, koroziją sukeliančios medžiagos ir pan.);
  • radioaktyvios medžiagos;
  • suspaustos ir suskystintos dujos;

Sąrašas aukščiau nėra pilnas, jis tik apibrėžia daiktų įvairovę, kuriuos privalo paimti iš keleivio.

 

SKYSČIAI LEIDŽIAMI ĮSINEŠTI Į LĖKTUVO SALONĄ

Laikantis tarptautinių saugumo taisyklių, bet koks skystis (įskaitant gelius, pastas ir pan.) gabenamas lėktuvo salone negali viršyti 100 ml, bei privalo būti supakuotas į permatomą 1 litro talpos plastikinį maišelį. Maišelis turi būti užklijuojamas. Šie maišeliai turi būti atskirai patikrinti oro uostų saugumo kontrolės punktuose.

 

SKRYDIS NĖŠTUMO METU

Iki 28 nėštumo savaitės jokie keliavimo apribojimai netaikomi.  Nuo  28–35 savaitės (imtinai), būtina pateikti gydytojo pažymą (anglų kalba), kurios data turi būti ne ankstesnė nei  7 dienos iki skrydžio dienos. Po 36 nėštumo savaitės nėščios moterys į lėktuvą nepriimamos.

Jeigu keleivė laukiasi dviejų ar daugiau kūdikių, gali keliauti nuo 28 iki 31 – osios savaitės imtinai,  būtina pateikti gydytojo pažymą . Po 32 nėštumo savaitės nėščios moterys į lėktuvą nepriimamos.

Detalesnę informaciją rasite čia.

 

GYVŪNAI (ŠUO ARBA KATĖ)

Gyvūnas skraidinamas salone (narve), kurio maksimalus dydis 23x40x55 cm, o bendras svoris (gyvūno ir narvo) privalo būti ne didesnis kaip 7,99 kg. Privalo turėti visus reikiamus dokumentus (gyvūnas turi būti identifikuotas, turi turėti gyvūno augintinio pasą,  veterinarijos sertifikatą ir visus reikiamus skiepus). Detalesnę informaciją rasite čia.

 

RIBOTO JUDRUMO KELEIVIAI

Vežimėlio pervežimas yra nemokamas. Privalo būti pateiktas prašymas dėl gabenimo rezervacijų ir konsultacijų  skyriui book@teztour.lt ir aviacijos skyriui, el.pašto adresu avia@teztour.lt , ne vėliau kaip likus 72 valandom iki išvykimo.

 

SPORTINIS INVENTORIUS

Reikalingas išankstinis patvirtinimas dėl galimo skraidinimo. Įvairiai sportinei įrangai, muzikos instrumentams, naminiams gyvūnams ir kt. – yra taikomos specialios taisyklės ir atskiri mokesčiai.

 

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku