Poilsinės kelionės į Abu Dabį

Atostogos Abu Dabyje: poilsinės, pažintinės, „viskas įskaičiuota“ kelionės, ekskursijos

Kelionės į Abu Dabį

 

Apie Abu Dabį

Viza
Nereikalinga
Skrydžio trukmė
~5 val.
Laiko skirtumas
+1 val. (GMT+4)
Kalba
Arabų
Valiuta

JAE dirhamas (AED)

 

Dar visai neseniai JAE sostinė buvo nedidukas miestelis su daugybe mažų namų ir lūšnelių, o šiandien – tai tikras naftos verslo centras. Didingi mečečių minaretai, nuostabūs fontanai, žaižaruojantys dangoraižiai, žaliuojantys sodai ir parkai – tokį Abu Dabį dabar mato turistai. Šiaurės centrinėje dalyje įsikūrusi Jungtinių Arabų Emyratų sostinė pilna šurmulio, didingos ir įspūdingos modernios architektūros. Idealiai išvystyta infrastruktūra, ilgi paplūdimiai, daugybė restoranų, pramogų ir prekybos centrų laukia nusiteikusių puikiam poilsiui. Abu Dabis yra JAE sostinė ir vienas turtingiausių Emyratų. Be prašmatnių paplūdimių ir viešbučių, modernios miesto infrastruktūros ir pramogų, čia sutelktos šalies istorinės ir kultūrinės vertybės. Turistai, norintys sužinoti daugiau apie šalį, turėtų poilsiui rinktis būtent šį Emyratą ir aplankyti 6 km ilgio Corniche pakrantės promenada su daugybe parkų ir fontanų, kur smagu pasivaikščioti ar riedėti dviračiu, sudalyvauti dykumoje vykstančiose kupranugarių lenktynėse arba džipų safaryje, pamatyti 160 m aukščio 18° kampu pasvirusį Capital Gate dangoraižį, aplankyti didžiąją šeicho Zaido mečetę, vienu metu galinčią priimti 400 000 lankytojų ir dar daug daug kitų lankytinų vietų. Nuobodžiauti čia neturės kada nei šeimos su vaikais nei prabangos ir komforto išsiilgę VIP klientai.
Viskas įskaičiuota JAE
  • RIXOS PREMIUM SAADIYAT ISLAND
  • Išvykimas: An, 10.10.2023, 7 n.
  • UAI - Ultra Viskas įskaičiuota, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Abu Dabyje
Abu Dabio lankytinos, įžymios vietos
FERRARI PARKAS
FERRARI PARKAS
Apsilankykite didžiausiame pasaulyje uždarame teminiame „Ferrari“ parke. Tiek mažų, tiek didelių čia laukia daugybė smagių pramogų ir atrakcionų, adrenalino mėgėjams pojūčiai garantuoti lekiant 240 km/h greičiu formulę primenančiu traukinuku.
ŠEICHO ZAIDO MEČETĖ
ŠEICHO ZAIDO MEČETĖ
Šešta pagal dydį mečetė pasaulyje stebina savo nepaprastai didinga architektūra ir įmantriu interjeru. Iš išorės – baltutėlė, kaip tik ką iškritęs sniegas, viduje tiesiog alsuoja prabanga, kuriai sukurti naudotas auksas, marmuras, kristalai, brangakmeniai, keramika. 40 000 lankytojų talpinančios mečetės grindis puošia didžiausias pasaulyje kilimas, sveriantis beveik 47 tonas.
ARCHITEKTŪROS ŠEDEVRAI
ARCHITEKTŪROS ŠEDEVRAI
Būtina pamatyti prabangųjį viešbutį „Emirates Palace“ – šiuolaikinės architektūros šedevrą Persų įlankos pakrantėje, pro kurio langus atsiveria gamtos suformuoto užutėkio ir nuosavo 1,3 km ilgio paplūdimio panorama.
SAKALŲ LIGONINĖ
SAKALŲ LIGONINĖ
Vietos gyventojai gana įdomiai išreiškė meilę sakalams - sakalų ligoninė yra vienintelė medicinos įstaiga pasaulyje, kurioje gydomi, auginami ir mokomi medžiojantys paukščiai. Būtinai aplankykite šia atrakciją, ypač jei keliaujate su vaikais.
„FORMULĖS-1“ LENKTYNIŲ TRASA
„FORMULĖS-1“ LENKTYNIŲ TRASA
Jei esate aistringas greičio ir lenktynių mėgėjas, būtinai užsisakykite ekskursiją po vieną populiariausių „Formulės 1“ trasų pasaulyje - „Yas Marina“. Čia siūloma patiems išbandyti ir apsukti ratą už vairo, ar pasimėgauti greičio ir adrenalino doze sėdint keleivio vietoje.
CAPITAL GATE DANGORAIŽIS
CAPITAL GATE DANGORAIŽIS
Nepraleiskite progos pamatyti unikalų ir įspūdingą pastatą - "Capital Gate", tai 160 metrų aukščio bokštas, kurio posvyrio kampas sudaro 18 laipsnių, o tai yra net 14 laipsnių daugiau nei įžymiojo Pizos bokšto.
Populiariausi JAE viešbučiai
  • RIXOS PREMIUM SAADIYAT ISLAND
  • Išvykimas: An, 10.10.2023, 7 n.
  • UAI - Ultra Viskas įskaičiuota, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
Skrydžiai į Abu Dabį
Užsakomieji ir reguliarūs skrydžiai
Keliaujant atostogų į Abu Dabį, skrendama į Dubajaus oro uostą.

Vidutinė metinė oro temperatūra Abu Dabyje

sausis
24°C
vasaris
25°C
kovas
29°C
balandis
33°C
gegužė
38°C
birželis
40°C
liepa
42°C
rugpjūtis
42°C
rugsėjis
40°C
spalis
36°C
lapkritis
31°C
gruodis
26°C

Vidutinė metinė vandens temperatūra Abu Dabyje

sausis
22°C
vasaris
21°C
kovas
22°C
balandis
25°C
gegužė
29°C
birželis
31°C
liepa
32°C
rugpjūtis
33°C
rugsėjis
33°C
spalis
31°C
lapkritis
28°C
gruodis
25°C

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK