Išankstinių pirkimų sąlygos

 
Pasinaudokite išankstinių pirkimų sąlygomis!
 
Keliones iš anksto pirkti verta, nes:
 
  • Pradinė įmoka tik 10% kelionės kainos. Likusi kelionės kainos dalis turi būti sumokėta ne vėliau kaip likus 21 dienai iki kelionės pradžios.*
  • Netaikomas sutarties keitimo mokestis* *
  • Suteikiama 14 d. pinigų grąžinimo garantija! ***
  • Galimybė rinktis patogiausią kelionės laiką
  • Pateikiama didžiausia viešbučių pasiūla


* Įsigijus keliones pagal išankstinio pirkimo sąlygas, pradinė įmoka privalo būti apmokėta Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną, o likusi kainos dalis turi būti sumokėta likus 21 dienai iki išvykimo. Jei iki kelionės pradžios liko mažiau kaip 21 diena, visa kelionės kaina turi būti sumokėta iš karto, t.y. Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną.


** Turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygos (pavardė, kelionės data, kelionės trukmė, turistų skaičius, apgyvendinimo ar maitinimo tipas, numerio kategorija), kai sutartis sudaryta pagal išankstinio pirkimo nuolaidų sąlygas, turisto pageidavimu gali būti keičiamos likus ne mažiau kaip 21 dienai iki kelionės pradžios, netaikant sutarties keitimo mokesčio, tačiau taikomos keitimo dieną galiojančios kelionės kainos.


*** Jei akcijos metu užsakyta kelionė neįvyks dėl Covid-19 apribojimų, visi už kelionę sumokėti pinigai bus grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų.

 


TEZ TOUR - kai galvoje atostogos!

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku