Pervežimai

PERVEŽIMAI

Turistų sutikimas oro uoste

Grupinis pervežimas numato pervežimą iš oro uosto į viešbutį pagal grafiką. Esant mažam turistų skaičiui, gido būtinumas nenumatytas.

Individualus pervežimas numato griežtą kelionę į vieną, maksimaliai du kaimyninius viešbučius, su galimybe pavežėti kitus turistus, ir nenumato lydinčiojo gido būtinumo.

VIP-pervežimas numato griežtą kelionę į vieną viešbutį, be galimybės pavežėti kitus turistus, ir nenumato lydinčiojo gido būtinumo. Norint užsakyti tam tikros markės automobilį, pranešti apie tai privaloma ne vėliau kaip 10 dienų prieš atvykstant.

Oro uoste prie išėjimo Jus pasitiks atstovai su AL KHALIDIAH TOURISM lentele. Atstovai kiekvienai šeimai išdalins vokus su svarbia informacija bei atstovo kontaktais.

Išvykimo dieną, nurodytu laiku atvyksta autobusas su gidu, su sąlyga, kad jo neužlaikys turistai iš prieš tai esančio viešbučio. Jeigu turistas laiku neišėjo prie savo autobuso, atstovas dar kurį laiką laukia (10 min.), ir išvažiuoja į kitą viešbutį pasiimti turistų, kad nepavėluotų į oro uostą. Pavėlavę turistai savarankiškai vyksta į oro uostą.

Kompanija TEZ TOUR neatsako už paliktus daiktus autobuse.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK