Sakartvelo (Gruzijos) regionai
img
Batumis – Adžarijos autonominės respublikos sostinė įsikūrusi Juodosios jūros pakrantėje, pietvakarinėje Gruzijos dalyje. Dažnai kurortas vadinamas Juodosios jūros pakrantės sostine. Dabar Batumis pats populiariausias Gruzijos kurortas. Poilsiautojus čia vilioja ne tik ilgi paplūdimiai, bet ir išvystyta miesto infrastruktūra. Didžiausią įspūdį palieka šiuolaikiškas Batumio verslo centras, kurio pastatas yra aukščiausias Kaukaze. Kurortas taip pat garsėja botanikos sodu, kuriame auga daugybė subtropinių augalų.
Adžarija - Batumis
img
Gonijus – puikus kurortas įsikūręs Juodosios jūros pakrantėje šalia Batumio. Senovinė romėniška pilis, ramybė, kalnai ir jūrinis klimatas vilioja poilsiautojus, kurie vertina ramų poilsį ir pažintines keliones. Stambaus žvyro paplūdimys. Kelionė iš Gonijaus iki Batumio trunka apie 15-20 min.
Adžarija - Gonijus
img
Kobuletis – puikus kurortas prie Juodosios jūros, žinomas jau daugiau nei 100 metų (nuo 1911 metų). Kasmet čia atvyksta tūkstančiai poilsiautojų iš pačios Gruzijos bei kaimyninių šalių. Kobuletis puikiai tinka paplūdimio poilsiui – švarūs žvyro paplūdimiai, švelnus klimatas, šilta jūra. Kurorto kraštovaizdį puošia pušys, eukaliptai, kiparisai. Šalia yra net du draustiniai – Kintriši ir Tikeri. Nuo 2010 metų Kobuletis paskelbtas laisvąja ekonomine zona, kas paskatino spartų kurorto turizmo infrastruktūros augimą.
Adžarija - Kobuletis
img
Gonijaus miestelis nepastebimai pereina į kitą, Kvariačio kurortinę zoną. Į pietus nuo Batumo esantys šie du kurortai dalijasi vienu ilgu paplūdimiu, kurio vanduo itin švarus, o jos pakrantes supa kalnai, nusileidžiantys iki pat jūros, tad peizažas ties Gonijumi kerintis. Šį kurortą tikrai įvertins ieškantys ramaus poilsio ir natūralios gamtos mylėtojai. O ir kainos čia kur kas demokratiškesnės nei didžiajame kaimyne Batumyje. Gonijus ideali vieta Ilsėtis ir dienas leisti paplūdimyje bei apylinkėse, o vakarus – Batumyje, iki kurio kas 10 minučių kursuoja maršrutiniai autobusai. Vietiniai teigia, kad būtent čia, pačiame Adžarijos regiono pakraštyje, krantus skalauja švariausios jūros bangos. Visai šalia jau ir Turkijos pajūris – ilsintis vietiniame paplūdimyje galima žvalgytis į kaimyninės šalies mečetės bokštus. Nors kurortas nedidelis, bet laikomas prestižiniu ir itin vertinamas visoje Gruzijoje (Sakartvele). Kvariačio paplūdimys – vienas populiariausių visoje Adžarijoje. Beje, vanduo čia itin skaidrus, tad idealus paviršiniam ir gilesniam nardymui. Neatsitiktinai Kvariatyje veikia vienintelis Gruzijoje (Sakartvele) nardymo centras.
Adžarija - Kvariatis
img
Adžarija - Urekis
img
Bakurianis – kalnų slidinėjimo kurortas įsikūręs 1700 m virš jūros lygio, šiaurinėje Trialeti kalnagūbrio papėdėje. Slidinėjimo trasų nėra daug, tačiau jos tinka įvairaus lygio slidininkams. Taip pat įrengtos rogučių ir lygumų slidžių trasos bei trys tramplinai. Žiemos sezonas kurorte prasideda gruodžio viduryje ir tęsiasi iki kovo vidurio. Aktyvaus poilsio mėgėjai galės išbandyti keturračius ir sniego motociklus, pajodinėti ar aplankyti žymųjį Boržomio kurortą, kad išbandyti garsųjį mineralinį vandenį.
img
Excursion Tour (georgia-Kutaisi)
img
Gudauris – kalnų slidinėjimo kurortas įsikūręs pietinėje Didžiųjų Kaukazo kalnų papėdėje. Dėl ypatingos geografinės padėties Gudauris gali pasigirti daug saulėtų dienų. Seonas čia prasideda gruodžio viduryje ir tęsiasi iki gegužės mėnesio. Trys eilės keltuvų jungia aštuonias kurorto slidinėjimo trasas. Gudauryje yra įrengta 16 km slidinėjimo trasų, taip pat yra galimybė slidinėti ne trasų zonoje. Po slidinėjimo galima pailsėti restoranuose, kavinėse, pirtyse. Kurorte veikia vaikų slidinėjimo mokykla, yra slidinėjimo įrangos nuomos centrai, snow parkas ir čiuožykla. Naujokai turi galimybę mokytis slidinėti su instruktoriumi.
img
Tbilisis – šalies sostinė, pagrindinis ir didžiausias Gruzijos miestas įsikūręs ant Kuros upės krantų. Miestas buvo įkurtas pirmame amžiuje strategiškai patogioje vietoje – prekybos ir karo kelių sankirtoje. Šiandien Tbilisis populiarus turistinis centras viliojantis keliautojus svetingumu, istoriniais objektais, skaniu maistu ir turtingomis kultūros tradicijomis. Tbilisyje dar nuo viduramžių yra gerai išlikęs Kala rajonas, įsikūręs tarp Kuros upės ir Narikalos pilies. Senamiestyje telkiasi lankytini objektai, viešbučiai ir restoranai. O Kala rajone įsikūrę gydomosios sieros pirtys. Sostinė – kultūrinis Gruzijos centras, kuriame veikia daugiau nei dešimt teatrų, filharmonija, konservatorija, kultūros centrai ir muziejai, vyksta festivaliai bei koncertai.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku