Neatsisakykite gardaus medaus – vestuvinės kelionės

Specialūs pasiūlymai medaus menesiui: ypatingos nuolaidos povestuvinėms kelionėms

Mėgaukitės povestuvine kelione pigiau

 
Sujunkite savo gyvenimus romantiškoje kelionėje. TEZ TOUR visiems jaunavedžiams linki amžinos meilės ir suteikia 5%* nuolaidą pasirinktai vestuvei kelionei. Pratęskite nuostabią šventę mėgaudamiesi saldžiu poilsiu dviese!
 
Papildomos sąlygos:
  • Nuolaida galioja, kai užsakoma kelionė prasideda ne vėliau kaip 3 mėnesiai po santuokos įregistravimo;
  • Ši nuolaida netaikoma oro uosto ir degalų mokesčiams, vizoms bei papildomoms priemokoms;
  • Užsakant kelionę reikia pateikti santuokos liudijimo kopiją arba būsimos santuokos liudijimo kopiją (pareiškimo registracijos dokumentą (su vardais, pavardėmis)), patvirtintą antspaudu;
  • Nuolaida taikoma pilnam kelionės paketui, skrendant iš Vilniaus užsakomaisiais reisais;
  • Dokumentą reikia pristatyti iki skrydžio.
     

Į kelionę rekomenduojame pasiimti santuokos liudijimo kopiją. Dalis viešbučių norėdami suteikti ypatingų paslaugų ar parodyti ypatingą dėmesį jaunavedžiams, kaip įrodymą prašo pateikti dokumento kopiją.

 

 

* Akcija galioja tik kelionių paketams išvykstant užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus (perkant atskirai tik skrydį arba viešbutį nuolaida negalioja).

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku