VOI viešbučių tinklas - komfortas ir dėmesys kiekvienam keliautojui!

Pažinkite Kalabrijos ir Sardinijos grožį su VOI viešbučiais, kuriuose aktyvus poilsis ir pramogos visai šeimai dera su tradicijomis ir užtikrina nepamirštamas atostogas! Tai nuostabi poilsio oazė ieškantiems atsipalaidavimo paplūdimyje, patogus pasirinkimas norintiems tyrinėti istorinius miestus ir kaimus ar leistis į kulinarinį nuotykį, ragaujant vietinės virtuvės patiekalus. Nesvarbu, kurį VOI viešbutį Kalabrijoje ar Sardinijoje pasirinksite, Jūsų lauks puikus aptarnavimas, aukščiausio lygio patogumai, daugybė užsiėmimų kiekvienam šeimos nariui, kas tikrai sukurs prisiminimus, kuriuos branginsite ilgus metus.

VOI viešbučiai KALABRIJOJE ir SARDINIJOJE
VOI FLORIANA RESORT 4* (Kalabrija)
VOI FLORIANA RESORT 4* (Kalabrija)
Nuostabioje Jonijos pakrantėje įsikūręs viešbutis su 13 ha gražiai apželdintos ir prižiūrėtos teritorijos. Viešbutis susilieja su akį žavinčiu aplinkiniu kraštovaizdžiu, kurį puošia kerintys sodai ir platus smėlio/žvyro paplūdimys. Dėl siūlomų paslaugų ir pramogų spektro tai yra ideali vieta visos šeimos poilsiui.
VOI LE MUSE ESSENTIA 4* (Kalabrija)
VOI LE MUSE ESSENTIA 4* (Kalabrija)
Tai modernus ir jaukus pajūrio kurortas, įsikūręs vos už 10 km nuo Tropėjos, dėl savo kraštovaizdžio grožio vadinamas Costa degli Dei (Dievų pakrante). 2022 m. visiškai atnaujintas kurortas sukurtas taip, kad suteiktų svečiams tikro atsipalaidavimo jausmą. Tiesiai iš viešbučio galima patekti į privatų paplūdimį, skalaujamą ramaus, krištolo skaidrumo vandens.
VOI COLONNA VILLAGE 4*
VOI COLONNA VILLAGE 4*
Elegantiškas, apsuptas nuostabios Viduržemio jūros regiono augmenijos, viešbutis žvelgia į nuostabų Golfo Aranci slėnį. Iš viešbučio atsiveria nepakartojamas vaizdas į vieną iš labiausiai pamėgtų Sardinijos pakrantės salos ruožų. Tai unikalus prabangos, komforto ir grožio derinys, tad idealiai tinka ieškantiems romantiško pabėgimo, šeimos atostogų ar atpalaiduojančio poilsio.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK