Pervežimai

Pervežimai

  Dokumentai atsisiuntimui:

 1. Individualių pervežimų kainos, 2018 metų sezonas (atnaujinta 2018.03.06)
 2. VIP pervežimų kainos, 2018 metų sezonas (atnaujinta 2018.03.06)
 3. Pervežimų kainos tarp viešbučių, 2018 metų sezonas (atnaujinta 2018.03.06)
Asmenys keliaujantys su gyvūnais privalo užsisakyti individualų arba VIP pervežimą!
Firminis TEZ TOUR autobusas!

I. Turistų sutikimas oro uoste

 • Išėję iš lėktuvo, turistai patenka į oro uosto pastatą, kur turi praeiti pasų kontrolę.
 • Po pasų kontrolės turistai atsiima bagažą ant transportinio takelio.
 • Prieš išeinant iš oro uosto vykdoma muitinės kontrolė. Reikia paspausti mygtuką: jeigu užsidegs raudona lemputė – būtina praeiti į bagažo patikros punktą, jeigu žalia – galima eiti be patikrinimo.
 • Pasitikimo zonoje Jūsų lauks susitikimas su TEZ TOUR kompanijos atstovu, kuris suteiks informaciją apie laukiančio autobuso numerį.
 • VIP pervežimo metu oro uoste pasitinka vairuotojas su vardo kortele.
 • Kompanija TEZ TOUR neatsako už paliktus daiktus autobuse.


II. Grupinis pervežimas numato pervežimą iš oro uosto į viešbutį pagal grafiką. Esant mažam turistų skaičiui, gido būtinumas nenumatytas. Grupiniai pervežimai vyksta dviejų tipų autobusais, skirtais 21 arba 55 žmonėms, su kondicionieriumi.

III. Individualus pervežimas numato griežtą kelionę į vieną, maksimaliai du kaimyninius viešbučius, su galimybe pavežėti kitus turistus, ir nenumato lydinčiojo gido būtinumo. Dažniausiai individualūs pervežimai vyksta mini autobusu su kondicionieriumi. Norint užsakyti pervežimą lengvuoju automobiliu, būtina rezervuoti iš anksto.

IV. Jeigu turistai atskrenda ne su TEZ TOUR kompanijos reisais, prašome pranešti visus reiso numerius su raidiniu kodu. Be šios informacijos mes ne visada galime sužinoti atvykimo ir išvykimo laikus ir, žinoma, negalime garantuoti laiku įvyksiantį turistų sutikimą.

V. Turistų išvykimo procesas:

 • Dieną prieš išvykstant grupiniam pervežimui teikiama informacija apie išvykimo iš viešbučio laiką viešbučio informacijos stende arba informacinėje kompanijos knygoje esančioje viešbučio registratūroje.
 • Turistams, užsisakiusiems individualų pervežimą, informacija siunčiama faksu, kur viešbučio darbuotojas pristato į numerius. Laikas skiriamas pagal atvykimo į oro uostą laiką iki registracijos į reisą pradžios, tai yra likus 2 – 2,5 val. iki skrydžio. Turistai, užsisakę individualų pervežimą, pageidaujant gali patys paskirti išvykimo iš viešbučio laiką, leidžiamose ribose.
 • Išvykimo dieną, nurodytu laiku atvyksta autobusas su gidu, su sąlyga, kad jo neužlaikys turistai iš prieš tai esančio viešbučio. Jeigu turistas laiku neišėjo prie savo autobuso, atstovas dar kurį laiką laukia (5-7 min.), ir išvažiuoja į kitą viešbutį pasiimti turistų, kad nepavėluotų į oro uostą. Pavėlavę turistai savarankiškai vyksta į oro uostą.
 • Atvykus į oro uostą TEZ TOUR kompanijos atstovai palydi turistus iki registracijos langelių. Turistai savarankiškai registruojasi į reisą. Jeigu kyla kokių klausimų, prašome kreiptis š Jus atlydėjusį gidą.
 • Po registracijos turistai praeina pasų kontrolę.
 • Po visų šių procedūrų turistai laipinami į lėktuvą.
 • Dėmesio! Laipinimas į lėktuvą prasideda 40 min. ankščiau negu nurodyta ant bilieto.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku