Pervežimai

PERVEŽIMAI

Pervežimų tvarka (visi tipai)

Graikijos kryptyse siūlome šiuos pervežimus: grupinius ir individualius. Individualus pervežimas - su taksi (1-4 asm.) ir su mini autobusu (iki 14 žmonių). Kaina priklauso nuo transporto tipo, žmonių skaičiaus ir atstumo iki viešbučio.

I. Turistų sutikimas oro uoste

 • Išėję iš lėktuvo, turistai keliauja į oro uosto pastatą ir pasiima bagažą.
  1. Atvykę turistai eina prie TEZ TOUR kompanijos stovo, kur vyksta registracija.
  2. Po registracijos, turistai keliauja į autobusą, kur jiems yra išdalinamos informacinės skrajutės.
  3. TEZ TOUR kompanija neprisiima atsakomybės už autobuse pamirštus daiktus, bei apie tai gidai kelis kartus primena turistams.
  4. Jeigu turistai atskrenda ne su TEZ TOUR reisais, prašome pranešti apie visus reisų numerius su raidiniu reiso kodu. Be šio kodo mes ne visada galime sužinoti atvykimo ir išvykimo laiką ir, atitinkamai, negalime garantuoti laiku įvyksiantį turistų pasitikimą.

II. Turistų išlydėjimo procesas:

 1. Informacija apie išvykimo iš viešbučio laiką skelbiama dieną prieš išvykimą (po 18 val.) viešbučio registratūroje esančiame informaciniame TEZ TOUR stende ir elektroninėje informacinėje lentoje. Išvykimo laikas skiriamas pagal atvykimo į oro uostą laiką iki registracijos į reisą pradžios, tai yra likus 2 – 2,5 val. iki skrydžio.
 2. Išvykimo dieną, nurodytu laiku atvyksta autobusas su lydinčiuoju asmeniu, su sąlyga, kad jo neužlaikys turistai iš prieš tai esančio viešbučio. Jeigu turistas laiku neišėjo prie savo autobuso, atstovas laukia apie 15 minučių. Pavėlavę turistai savarankiškai vyksta į oro uostą už savo saskaitą. (šiuo atveju kompanija neatsako už turistų atgalinį skrydį.
 3. Atvykus į oro uostą turistai registruojasi į reisą, kur jiems padeda TEZ TOUR kompanijos atstovas. Kilus klausimams, ar bet kokioms problemoms būtina kreiptis į kompanijos atstovą arba TEZ TOUR atsakingus asmenis.

Individualių pervežimų transportas

 
 
 Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK