Oficiali aviakompanijos svetainė www.turkishairlines.com

 

RANKINIO BAGAŽO NORMOS

Kiekvienam keleiviui (išskyrus kūdikius) leidžiama po 1 rankinio bagažo vienetą, neviršijantį 8 kg svorio. Rankinio bagažo matmenys neturi viršyti  55x40x23 cm.

Be to, salone galima turėti literatūros skaityti skrydžio metu, nedidelį fotoaparatą ar žiūronus, kūdikio krepšį, maisto kūdikiui skrydžio metu, paltą, striukę ar švarką, lietsargį, vaikščiojimo lazdą, vieną maišelį su neapmokestinamos prekėmis (duty free).

 

REGISTRUOTASIS BAGAŽAS

Leidžiamas nemokamas 30 kg bagažas suaugusiems ir vaikams nuo 2 metų. Jaunesniems nei 2 metų vaikams (kūdikiams) be rezervuotos vietos orlaivyje leidžiamas 10 kg bagažas bei vienas sulankstomas vežimėlis ar atomobilinė kėdutė. 

 

DRAUDŽIAMI VEŽTI DAIKTAI

  • ginklai ir amunicija (ginklai, revolveriai, signaliniai pistoletai ir pan.)
  • sprogmenys (dinamitas, plastikiniai sprogmenys, fejerverkai, krekeriai su užtaisu, signalinės raketos ir pan.);
  • pavojingos medžiagos (ašarinės dujos, lengvai užsidegančios medžiagos, padegamosios medžiagos, koroziją sukeliančios medžiagos ir pan.);
  • radioaktyvios medžiagos;
  • suspaustos ir suskystintos dujos;

Sąrašas aukščiau nėra pilnas, jis tik apibrėžia daiktų įvairovę, kuriuos privalo paimti iš keleivio.

 

SKYSČIAI LEIDŽIAMI ĮSINEŠTI Į LĖKTUVO SALONĄ

Laikantis tarptautinių saugumo taisyklių, bet koks skystis (įskaitant gelius, pastas ir pan.) gabenamas lėktuvo salone negali viršyti 100 ml, bei privalo būti supakuotas į permatomą 1 litro talpos plastikinį maišelį. Maišelis turi būti užklijuojamas. Šie maišeliai turi būti atskirai patikrinti oro uostų saugumo kontrolės punktuose.

 

SKRYDIS NĖŠTUMO METU

Iki 28 nėštumo savaitės jokie keliavimo apribojimai netaikomi. Nuo  28–35 savaitės (imtinai), būtina pateikti gydytojo pažymą (anglų kalba), kurios data turi būti ne ankstesnė nei  7 dienos iki skrydžio dienos. Po 36 nėštumo savaitės nėščios moterys į lėktuvą nepriimamos.

Detalesnę informaciją rasite čia.

 

RIBOTO JUDRUMO KELEIVIAI

Vežimėlio pervežimas yra nemokamas. Privalo būti pateiktas prašymas dėl gabenimo rezervacijų ir konsultacijų  skyriui book@teztour.lt ir aviacijos skyriui, el.pašto adresu avia@teztour.lt , ne vėliau kaip likus 72 valandom iki išvykimo.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK