Portugalijos regionai
img
Arabai šį kraštą pavadino Albufeira, kas reiškia „jūrų pilis“. Amfiteatro formos miestas, didingai iš aukštai apžvelgiantis visą vandenyną. Siauros gatvelės, sena pilis ir baltasieniai namai su terasomis ant stogų – tai arabų klestėjimo laikų palikimas. Saugus uostas su savo tradiciniais spalvotais žvejybiniais laiveliais prie Albufeiros prieplaukos yra liudininkai tų dienų, kuomet Albufeira buvo klestintis ir senas žvejybos tradicijas turintis miestas. Šiandien žvejybiniai laivai dalinasi vieta su laivukais, kurie plukdo turistus į keliones pakrantėmis, aplankant išskirtinio grožio jūros urvus. Pakrantė, kuri tęsiasi net 30 kilometrų, turi daugiau negu 20 paplūdimių, kur kiekvienas jų skiriasi augmenija, kraštovaizdžiu, lankytojų skaičiumi ir siūlomų pramogų kiekiu. Nors kraštas garsėja savo naktiniu gyvenimu, čia yra ir kita realybė su mažais, jaukiais kaimukais, kuriuose vis dar galima rasti rankų darbo dirbinių, paragauti delikatesų, kurių receptai nepakito per šimtmečius, ir ramiai paskaityti knygą tarp kvepiančių vaisių sodų ir žydinčių migdolų medžių.
Algarvė - Albufeira
img
Algarvė - Lagosas
img
Algarvė - Monte Gordas
img
Algarvė - Oljaunas (Olhao)
img
Algarvė - Praja da Roša
img
Algarvė - Vilamora
img
Huelva (spain)
img
Kanela (Ispanija)
img
Kosta de Lisabona
img
Lisabona – viena gražiausių Europos sostinių. Tai miestas įsikūręs ant septynių kalvų, kuris sužavės kiekvieną čia apsilankiusį. Malonius įspūdžius paliks pasivaikščiojimai prašmatniuose parkuose ir soduose, istorinėmis gatvėmis ir krantinėmis, kurias skalauja Atlanto vandenynas. Lisabonoje kiekvienas ras sau tinkamą apgyvendinimo variantą ir pagal skonį, ir pagal kišenę. О portugališkos virtuvės patiekalai patiks ne tik jūros gėrybių mėgėjams. Nepraleiskite progos pasivaikščioti po senovinį Alfamos rajoną, pasimėgauti sostinės vaizdu nuo Šv. Jurgio pilies sienos ir nuo garsiosios Kristaus statulos papėdės Tacho upės pakrantėje.
img
Madeiros sala įsikūrusi Atlanto vandenyje netoli nuo Afrikos krantų. Keliautojus žavi vaizdingi kalnų kraštovaizdžiai su stačiomis uolėtomis pakrantėmis, jaukūs nedideli paplūdimiai, egzotiškos giraitės bei daugybė krioklių. Aktyvaus poilsio mėgėjai tikrai neturės laiko nuobodžiauti –saloje galima vaikščioti, buriuoti, nardyti, žaisti golfą puikiai paruoštuose laukuose bei žvejoti. Kokybiški viešbučiai bei skanūs vietinės virtuvės patiekalai nepaliks abejingų.
img
Portas – senovinis miestas ir buvusi Portugalijos sostinė įsikūrusi kalnuotame Doro upės krante, keli kilometrai nuo vietos kur upė įteka į Atlanto vandenyną. Istorinis Porto miesto centras yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Restoranai siūlo platų įvairiausių vietinių ir tarptautinės virtuvės patiekalų bei vynų pasirinkimą. O parduotuvėse galima įsigyti įvairiausių vietinių produktų. Ramaus paplūdimio poilsio mėgėjų Porte laukia smėlio ir smulkaus žvyro paplūdimiai, kurie tęsiasi nuo Doro upės ištakų iki Matozinjoso miestelio, kuris laikomas gastronomine Portugalijos sostine. Šalies vyno, portveino sostine laikoma Vila Nova de Gaja, įsikūrusi priešais Portą, kairiajame Doros upės krante. Tiltu, suprojektuotu Gustavo Eifelio, nesunkiai galima pasiekti kairįjį upės krantą, kur įsikūrę geriausi portveino namų rūsiai.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku