Poilsinės kelionės į Marmarį

Atostogos Marmaryje: poilsinės, pažintinės, „viskas įskaičiuota“ kelionės, ekskursijos

Kelionės į Marmarį

 

Apie Marmarį

Viza
Nereikalinga
Skrydžio trukmė
~3 val.
Laiko skirtumas
Nėra laiko skirtumo (GMT+3)
Kalba
Turkų
Valiuta

Turkijos lyra (TRY)

 

Turtinga ir antikos laikus siekiančia kultūra garsėjančios Egėjo jūros pakrantės kviečia geriau susipažinti su autentišku, įvairių šalių prieskoniais praturtintu vietinių turkų gyvenimu, puoselėjamu istorijos paveldu ir, be jokios abejonės, išskirtiniais virtuvės skoniais. Keliaudami vakarinės pakrantės pusiasaliais, salomis bei spalvingomis įlankėlėmis, galėsite ne tik pamojuoti kaimynams graikams, bet ir pastebėsite, kad tolstant nuo niekada nemiegančio Stambulo, gyvenimo būdas sulėtėja, o gamtos ir saulės gausios dovanos taip ir kviečia pasivaikščiojimams palei mėlynais kristalais pasidabinusią jūrą, poguliams erdviuose paplūdimiuose bei spalvingiems pokalbiams prie jūrų gėrybėmis nukrautų lėkščių.

Susipažinkite su Marmariu – tai populiarus kruizinių laivų bei jachtų uostas, kurortas, jaukiai apsuptas pušimis apaugusių kalnų. Tai miestas, kurio centre niekada nenutyla šurmulys ir vyksta audringas naktinis gyvenimas (ne veltui jis vadinamas „Turkijos Ibiza“), o jo pakraščiuose – jaukūs viešbučiai, ramūs paplūdimiai, kvapnūs miškai. Marmaris tinka visiems, bet keliones ir poilsį čia renkasi labiau aktyvūs, šurmulio bei judesio ištroškę poilsiautojai. Ičmelerą – žavų Marmario priemiestį rekomenduojame rinktis ieškantiems ramaus poilsio bei atostogaujantiems su vaikais. Paplūdimiai čia taip pat ramesni, erdvesni ir švaresni nei pačiame Marmaryje, o kainos dažnai žemesnės. Tad pigų ir kokybišką viešbuti tikrai rasite. Na, o Marmaris pasiekiamas ranka, maršrutiniai autobusai tarp jo ir Ičmelero kursuoja iki 4 valandos ryto. Tad užsibuvus bei pasilinksminus mieste galima grįžti į jaukų ir ramų Ičmelero glėbį.
 
Marmario ir Fetijos kurortai, šiuo metu pasiekiami skrendant į Bodrumo (Miloso oro uostą).
Viskas įskaičiuota Marmaryje
  • IDEAL PRIME BEACH HOTEL
  • Išvykimas: Pn, 06.10.2023, 7 n.
  • UAI - Ultra Viskas įskaičiuota, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Marmaryje
Marmario lankytinos, įžymios vietos
ŠOKANTIS FONTANAS
ŠOKANTIS FONTANAS
Šviesos, muzikos ir vandens šokis vilioja daugybę smalsaujančių poilsiautojų pamatyti tai, o gražiausias reginys laukia sutemus. „Šokantis fontanas“, pastatytas 2012 m. pačiame Marmario miesto centre- tai apvalus dubuo su viduryje čiurlenančiomis vandens srovėmis, susiliejančiomis į skaidrią sieną, ant kurios projektuojami miesto lankytinų vietų vaizdai, taip pat Ataturko portretas ir šalies vėliavos atvaizdas.
GARSIOJI BARŲ GATVĖ
GARSIOJI BARŲ GATVĖ
Nei vienas populiarus kurortinis miestas neapsieina be specialios vietos, kurioje koncentruojasi visos pramogų įstaigos - restoranai, barai ir klubai su pramoginėmis programomis. Marmaryje tai garsioji „Bar street“ gatvė, kurioje rasite įvairių stilių, kiekvienos skoniui, didžiausią barų, kavinių, diskotekų koncentraciją visame mieste bei Egėjo jūros pakrantėje. Taip pat čia gausu kavinių ir restoranų, kuriuose skamba gyva muzika.
ATATIURKO PAMINKLAS
ATATIURKO PAMINKLAS
Paminklą tautos tėvo Atatiurko garbei yra privaloma pamatyti beveik kiekviename Turkijos mieste. Atatiurkas vaizduojamas visu ūgiu, lyg sveikindamasis... lyg prisidengdamas nuo skaisčių saulės spindulių.
MARMARIO PILIS
MARMARIO PILIS
Marmario pilis minima graikų istoriko Herodoto raštuose, kurie teigia, kad ji buvo pastatyta 3 tūkstančius metų prieš mūsų erą (pagal kitus šaltinius XI – VI a. Pr. Kr.). Pastato išvaizda nepakito iki VIII a. Vėliau Suleimano Didžiojo valdymo laikais jis buvo atstatytas - būtent ši versija ir išliko iki šių dienų. Šiandien pilyje yra muziejus, kuriame eksponuojami senovės ir viduramžių laikų eksponatai.
NETSELIO PRIEPLAUKA (NETSEL MARINA)
NETSELIO PRIEPLAUKA (NETSEL MARINA)
Tai jaukus ir nedidelis Marmario miesto jūrinis uostas, įsikūręs natūraliai susiformavusioje gražioje įlankoje, centrinėje miesto. „Netsel Marina“ yra tikras jachtų rojus, čia vienu metu jų švartuojasi net iki 750. Iš čia galite leistis jūrines keliones po Viduržemio jūrą, aplankyti kaimynines Turkijos ir Graikijos salas. Prieplaukoje taip pat Jūs rasite ir tarptautines buriavimo mokyklas.
MARMARIO PĖSČIŲJŲ PROMENADA
MARMARIO PĖSČIŲJŲ PROMENADA
Marmario miesto pėsčiųjų promenada tęsiasi beveik 4 km. Tai viena vaizdingiausių vietų Marmaryje - iš jos atsiveria nuostabūs jūros, kalnų, miesto vaizdai ir didžiuliai uoste stovintys kruiziniai laivai. Čia įsikūrę geriausi restoranai, barai ir klubai, kurie visada nestokoja klientų. Saulei nusileidus, ši promenada tampa itin gyva, skambant muzikai ir blyksint ryškioms šviesoms, promenada virsta pagrindiniu traukos objektu, kur vaikšto šimtai žmonių.
Poilsis Marmaryje pagal kiekvieno norus
Geriausi pasiūlymai Marmaryje
Paskutinė minutė
Paskutinė minutė
Atostogos su vaikais
Atostogos su vaikais
Atostogos dviems
Atostogos dviems
Viskas įskaičiuota
Viskas įskaičiuota
Tiesioginiai skrydžiai į Marmarį
Užsakomieji ir reguliarūs skrydžiai
Pigiausių aviabilietų į Turkiją paieška.

Vidutinė metinė oro temperatūra Marmaryje

sausis
15°C
vasaris
15°C
kovas
18°C
balandis
21°C
gegužė
26°C
birželis
31°C
liepa
35°C
rugpjūtis
34°C
rugsėjis
31°C
spalis
26°C
lapkritis
20°C
gruodis
16°C

Vidutinė metinė vandens temperatūra Marmaryje

sausis
17°C
vasaris
16°C
kovas
16°C
balandis
17°C
gegužė
20°C
birželis
23°C
liepa
25°C
rugpjūtis
26°C
rugsėjis
25°C
spalis
23°C
lapkritis
21°C
gruodis
18°C

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK