Skrydžiai į Dubajų

Didelis skrydžių į Dubajų pasirinkimas. Pamatyk įdomiausius Dubajaus kampelius keliaudamas lėktuvu.

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai į Dubajų

 
Jei paklaustumėte, ar verta aplankyti Jungtinius Arabų Emyratus, atsakymas būtų – vienareikšmiškai TAIP. Ši šalis tikrai turi būti aplankyta, nes joje tiek daug ką galima pamatyti, patirti. Na, o susisiekimas su šia šalimi yra tikrai geras. Iš Lietuvos, Vilniaus oro uosto, TEZ TOUR kompanija organizuoja tiesioginius užsakomuosius skrydžius į Dubajų, tad vos po penkių valandų Jūs jau galite būti viename iš pačių moderniausių, įspūdingiausių pasaulio miestų, bei lepintis poilsiu balto smėlio paplūdimiuose. Mūsų didžiausi prioritetai, tai geriausią kainą ir kokybę užtikrinantys skrydžių pasiūlymai, tad nesvarbu, keliausite su šeima ar draugais, ar vyksite į romantišką kelionę dviese - TEZ TOUR pasirūpins, kad neturėtumėte jiems priekaištų.  
 
Užsakomieji skrydžiai į Dubajų
TEZ TOUR užsakomieji skrydžiai vykdomi patikimomis avialinijomis, turinčiomis šiuolaikinį ir patogų lėktuvų parką. Get Jet Airlines, Turkish Airlines, Freebrid Airlines ir kt. – tai patikimi ir ilgamečiai partneriai, kurie užtikriną keleivių saugumą.
Užsakomieji skrydžiai
Užsakomieji skrydžiai
TEZ TOUR kompanija siūlo Jums tiesioginius užsakomuosius skrydžius į Dubajaus oro uostą iš Vilniaus su patikimomis ir kruopščiai atrinktomis skrydžių bendrovėmis. Na, o tiesioginis skrydis keliautojams neabejotinai padeda sutaupyti nemažai laiko, nesukelia tiek streso. Juk vos penkios valandos skrydžio ir Jūs jau nebe Vilniuje, o lyg šeichas ilsitės Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Renkantis keliones užsakomuoju skrydžiu kelionės rūpesčius paliekate TEZ TOUR, nes mes pasirūpinime Jūsų kelione nuo pat pirmos sekundės, vos tik nusipirksite bilietą. Na ir žinoma, taip keliauti labai patogu, nes tiek rankinis, tiek registruotas bagažas Jums nieko nekainuos, viskas įtraukta į kainą. Papildomai Jūs galite užsisakyti maitinimą lėktuve, pasirinkti norimas vietas, užsisakyti atskirą pervežimą iš oro uosto ir kitas paslaugas.
Reguliarieji skrydžiai į Dubajų
TEZ TOUR siūlo kelionių paketus ir su reguliariais skrydžiais. Bendradarbiaudami su saugiais ir patikimais oro vežėjais kaip Ryanair, Wizzair ir kt.
Reguliarieji skrydžiai
Reguliarieji skrydžiai
Į Dubajų taip pat galite skristi su reguliariaisiais skrydžiais. Norintiems keliauti savarankiškai ir užsisakyti tik avia bilietus į reguliariuosius skrydžius, TEZ TOUR siūlo gausų pasirinkimą, patogią paieškos sistemą, bei patrauklias kainas su skirtingomis avia kompanijomis tiek iš Vilniaus, tiek ir iš Kauno. Kadangi tiesioginių skrydžių su reguliariaisiais nėra iš Lietuvos, todėl galite rinktis skrydžius su persėdimais populiariuosiuose miestuose.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK