Lankytinos vietos Beleke

Ką pamatyti, aplankyti ir paragauti Beleke

Kelionės į Beleką
Ką aplankyti Beleke
Beleko lankytinos, įžymios vietos
Beleko miestas
Beleko miestas
Beleko miestas įsikūręs kurortinės zonos centre, maždaug už kilometro nuo pakrantės juostos. Miestas nedidelis – jame gyvena vos tik 6640 žmonių ir vienintelis jų verslas - aptarnauti turistus. Dauguma pastatų pritaikyti parduotuvėms, kavinėms ar užkandinėms, nekilnojamojo turto agentūroms ar automobilių nuomai. Paprastai pirmas pastato aukštas skirtas verslui, o to paties verslo savininkas gyvena antrame. Miestas yra labai svarbus poilsiautojams, nes čia galite rasti daugiau ar mažiau didelių parduotuvių ir vaistinių, kavinių ar restoranų.
Belekas - Turkijos golfo sostinė
Belekas - Turkijos golfo sostinė
Belekas turi rekordinį skaičių golfo aikštynų, 12 visaverčių laukų, tačiau ambicingi planai labai rimti, planuojama pastatyti dar 8 laukus.
„The Land Of Legends“ pramogų ir vandens parkas
„The Land Of Legends“ pramogų ir vandens parkas
Tai yra pagrindinis traukos objektas tiems, kas trokšta pramogų, įvairių atrakcijų tiek vandenyje, tiek ir ant žemės. Tai lyg nedidelis pramogų miestas, kuris lankytojus kviečia apsilankyti daugiau nei 70-yje atrakcionų ir pasilinksminimo vietų. Pažintis su šiuo parku tikrai paliks neišdildomą įspūdį tiek mažiems tiek dideliems.
Viešbučiai Beleke
Poilsinių kelionių į Beleką pasiūlymai, akcijos
  • PALOMA GRIDA
  • Išvykimas: Št, 06.04.2024, 5 n.
  • LUXURY UAI - Luxury Ultra All Inclusive, kaina asmeniui DBL+CHD
Įskaičiuota
Skrydis
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK