Užburiantys Italijos pietūs - Kalabrija!

Atostogos Kalabrijoje: poilsinės, pažintinės, „viskas įskaičiuota“ kelionės, ekskursijos, patrauklūs pasiūlymai gera kaina

Užburiantys Italijos pietūs su subtropiniu klimatu, svetingais vietiniais, alyvmedžių giraitėmis ir vynuogynais, Apeninų kalnais ir nuostabiu Aspromontės nacionaliniu parku – gurmaniškas atostogų paketas net patiems išrankiausiems. Skoniais stebinanti virtuvė, Tirėnų ir Jonijos jūrų skalaujami paplūdimiai ir kerintys peizažai kraštui suteikia autentišką kalabrišką charakterį. Būtent natūralus, laukinis, dar mažai atrastas ir beveik nepaliestas Kalabrijos gamtos grožis vilioja keliautojus, išsiilgusius išskirtinių patirčių.
Rekomenduojami viešbučiai
  • VOI FLORIANA RESORT (SIMERI MARE) 4 *
  • Išvykimas: Pn, 23.09.2022, 7 n.
  • AI - "Viskas įskaičiuota", kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
4 *
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
  • RADA SIRI HOTEL (MONTEPAONE LIDO) 4 *
  • Išvykimas: Pn, 02.09.2022, 7 n.
  • Pusryčiai, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
4 *
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
Kalabrija!
  • CAPOVATICANO RESORT THALASSO & SPA (CAPO VATICANO) 4 *
  • Išvykimas: Pn, 16.09.2022, 7 n.
  • Pusryčiai, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
4 *
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Kalabrijoje
Tropėja – gražiausių paplūdimių uostas
Tropėja – gražiausių paplūdimių uostas
Ieškantiems pietietiško šurmulio bei norintiems pajusti tikrą Kalabrijos gyvastį, tiesiog privaloma keliauti į Tropėją – vieną lankomiausių regiono miestų. Tropėja iškilusi ant 60 metrų aukščio skardžio virš žydrų Tirėnų jūros bangų ir paplūdimių, kurie laikomi vienais geriausių Europoje. Patį miestą galima apžiūrėti per valandą, o štai pasimėgauti visais jo paplūdimiais nepakaks ir visos savaitės. Paklaidžioję po labirintą primenantį Tropėjos senamiestį, užkilkite iki vienuolyno Santa Maria dell‘Isola, įkurto VII a., vaizdas, atsiversiantis prieš akis, užburs ilgam.
Vietinė virtuvė
Vietinė virtuvė
Ne paslaptis, Kalabrijos virtuvė garsėja žuvimis, itin gardi čia kardžuvė, kepta ant žarijų. Jokios pompastikos gaminant jūrų lobius – tik šiek tiek kaitros ir druskos. O štai kur kas išraiškingesnio skonio vietinis delikatesas, išgarsinęs visą regioną, aštri tepama kiaulienos dešra – nduja. Taip pat būtina paragauti nepaprasto skonio naminių ledų tartufo di Pizzo. Vietinė virtuvė neįsivaizduojama ir be ryškaus skonio, baklažanų ir violetinių Tropėjos svogūnų. Šie svogūnai tokie saldūs, kad labiau primena vaisių, nei aštrią daržovę. Lauktuvėms būtina parsivežti iš jų verdamo svogūnų džemo. Jis idealus partneris Kalabrijos sūrių karaliui – pekorinui.
Vatikano kyšulys
Vatikano kyšulys
Tai pakrantės ruožas, įtrauktas į 100 pasaulio gražiausių paplūdimių sąrašą. Kyšulys įsiterpęs tarp dviejų žavingų įlankų – Šv. Eufemijos ir Džoja Tauras, – o priešais, jūroje – Strombolio ir Lipario salos. Nors paplūdimių čia ne vienas, patys populiariausi – Baia di Grotticelle. Vanduo čia lyg krištolas ir tai įvertino paviršinio ir giluminio nardymo mėgėjai. Povandeninės Mantineo, Vadaro ir Galėjos uolos nenusileidžia grožiu Kalabrijos sausumos peizažams.
Strombolio sala ir ugnikalnis
Strombolio sala ir ugnikalnis
Nedidelėje Italijos Strombolio saloje, esančioje netoli šiaurinės Sicilijos pakrantės įsikūręs dar ir dabar alsuojantis ugnikalnis, kurio aukštis siekia net 900 metrų.
Matera
Matera
Kelių tūkstantmečių istoriją menantis, vienas seniausių pasaulio miestų Italijos pietuose įsikūręs Bazilikatos regione, ant uolėto skardžio. 2019 metais Matera pelnė Europos kultūros sostinės titulą. Be to, čia buvo filmuotas garsusis Melo Gibsono filmas „Kristaus kančia“ (The Passion of the Christ) bei vienas bondiados filmų "Ne laikas mirti" ("No time to die").
Paplūdimiai
Paplūdimiai
Kalabrijos pažiba – regiono krantus skalaujančios Tirėnų ir Jonijos jūros. Tirėnų jūra skalauja vakarinę regiono dalį ir paplūdimius, paskutiniu metu vis skinančius laurus įvairiuose gražiausių paplūdimių rinkimuose. Tačiau Kalabrijos pietūs nenusileidžia ir pažeria dar įspūdingesnių smėlio oazių. Tropėja, Grotičelė, Marina di Zambronė bei kiti Vatikano kyšulio paplūdimiai užburia taip, kad nesinori nieko daugiau, tik gaudyti saulės spindulius ir grožėtis dramatiškais peizažais. Rytuose – Jonijos jūros valdos ir ne mažiau jaukūs ir unikalūs kurortai su balto smėlio paplūdimiais: Ročela Jonika, Soveratas, Kaminija, Ardore Marina. Panašu, kad Kalabrija sutverta gražiausių paplūdimių kolekcionieriams.
Scilla (Šila)
Scilla (Šila)
Tai mitais ir legendomis apipinta vietovė, menanti Odisėjo keliones. Šiandien - tai žavus žvejų miestelis, išsidėstęs stataus šlaito terasose, ant pačios „Italijos bato“ nosies. Čia smagu pasivaikščioti siauromis gatvelėmis ir aplankyti Rufo pilį, nuo kurios atsiveria pasakiški vaizdai į apylinkes. Taip pat, tiesiog būtina apsilankyti ir vietos restoranėlyje bei paragauti gardžių patiekalų iš tik ką sugautos žuvies.
Lipari
Lipari
Tirėnų jūroje, netoli Sicilijos krantų esanti Lipari sala vilioja dažną keliautoją. Nepaisant daugybės madingų drabužių ir suvenyrų parduotuvėlių, kavinių, Lipari išlaikė savo senovinį žavesį. Tai graži ir gyva sala su siauromis gatvelėmis, žavingais namukais, masyvia pilimi bei ant uolos viršūnės įsikūrusia Katedra, iš kur atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Nukeliauti ten galima laivu iš Tropėjos.
Gerace
Gerace
Gerace (Džeračė) – tai šimtmečius skaičiuojantis miestelis, „pakibęs“ ant 500 metrų aukščio uolos iš kur atsiveria nuostabūs vaizdai į Jonijos jūrą ir kalnus. Miestelyje gausų įvairių civilizacijų pėdsakų: X a. bizantiečių statytos pilies liekanos, "Tocco" rūmai, XI-XII a. Katedra, "Varvara" senieji vartai, kapucinų barokinis vienuolynas ir kitos lankytinos vietos.
Tiesioginiai skrydžiai į Kalabriją iš Vilniaus


Nuo 2021 m. rugsėjo 5 d. organizuojame tiesioginius užsakomuosius skrydžius iš Vilniaus į Lamezija Terme. Tai puikus būdas patogiai pasiekti pietinį Italijos regioną Kalabriją. Į kainą įskaičiuotas registruotas (1 lagaminas, 20 kg) ir rankinis bagažas.

Pasiūlymai mūsų – atostogos Jūsų. Kelionių naujienlaiškių prenumerata.

Privatumo politika.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku