Paplūdimių rojus – Portugalija!

Portugalija – viena įdomiausių Europos šalių, kuri keliautojus vilioja puikiu Viduržemio jūros klimatu, gausybe įdomių lankytinų objektų ir nepakartojamu kraštovaizdžiu. Kelionė į Portugaliją leis pažinti dar neatrastas vietas: Lisabonos miestą, Porto vyno daryklas, išskirtines bažnyčias, paslaptingas pilis ir žinoma atrasti puikius Atlanto vandenyno pakrantės paplūdimius. Savo vietą Algarvės regione atranda kiekvienas, net ir įnoringiausias turistas. Keliautojus ypatingai žavi Algarvės regionas Portugalijos pietuose. Jis gali nustebinti tiek ekstremalaus sporto ar naktinio gyvenimo mėgėjus, tiek ramaus poilsio, gamtos mylėtojus. Saulė čia – beveik kasdienis palydovas, o paplūdimių įvairovė ir gausa leidžia džiaugtis ne tik šiluma, bet ir nepamirštamomis emocijomis.
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Portugalijoje
Lisabona
Lisabona
Tai vieta, kurią verta aplankyti dėl vaizdų, kvapų ir garsų. Lisabona laikoma antrąja pagal senumą sostine Europoje, todėl nenuostabu, kad šis miestas atspindi tikrąjį Portugalijos veidą. Vertėtų aplankyti Alfamos kvartalą, kuriame išlikusi Lisabonos senovinė dalis. Norint pažinti šio miesto didybę ir eleganciją – apžiūrėti rūmų aikštę, vadinamą „Praca do Comercio“.
Sintra
Sintra
Lisabonos pašonėje (vos už 25 kilometrų) prisiglaudusi Sintra kadaise buvo mėgtsamiausia karalių ir aukštuomenės vieta, tai liudija pasakiški rūmai ir sodai. Šiandien jos apylinkės įrašytos į UNESCO kultūrinių kraštovaizdžių sąrašą. Ekscentriškiausia vieta čia – parkas su rūmų kompleksu Quinta da Regaleira. Paslaptingiausias objektas – šulinį primenanti požeminė spiralinė galerija, gilyn į žemę nerianti net 27 metrus.
Sevilija (Ispanija)
Sevilija (Ispanija)
Sevilija - vienas gražiausių pasaulio miestų, kuriame glaudžiasi žymūs Ispanijos paveldo objektai. Ispanijos senąsias tradicijas atskleis bulių kovų žiedas Maestranza, karališkosios šeimos gyvenimo paslaptys slepiasi už Almudainos rūmų sienų, o Plaza de Espana aikštė apakina savo didybe. Tačiau kelionė į Seviliją nebus pilnavertiška, jeigu neužsuksite į Trianą - kvartalą, kuriame gimė flamenko šokis. Vieną kartą aplankius Seviliją, šio miesto prisiminimai lydės visą gyvenimą.
Vietinė virtuvė
Vietinė virtuvė
Nuvykus į Portugaliją, ypač į Algarvės regioną, būtina paragauti vieno iš nacionalinių patiekalų – cataplana. Tai jūrų gėrybių arba mėsos troškinys, gaminamas specialiame metaliniame puode, vadinamame "cataplana".
Paplūdimiai
Paplūdimiai
Portugalijos pietuose įsitaisiusio Algarvės regiono pakrantė – tai maždaug 220 km nuostabių paplūdimių. Pavyzdžiui, vienas jų – Karvueiro (Carvoeiro) – „European Best Destination“ paskelbtas pačiu gražiausiu 2018 metų paplūdimiu Europoje. O gidas „Michelin“ į savąjį dešimtuką įtraukė pirmajam grožiu nenusileidžiantį Marinjos (Marinha) paplūdimį.
Vandens pramogos
Vandens pramogos
Optimalus vėjo greitis, tobula vandens temperatūra ir kilometrai lygaus smėlio kranto – Tavira puiki vieta gerinti plaukimo su jėgos aitvarais įgūdžius. Arba stotis ant irklentės ir apžvelgti krantus nuo vandens. Šia pramoga galima mėgautis vienam arba su smagia kompanija, lydima vietinio gido. Drąsiausiuosius Tavira kviečia nerti po vandeniu – visai šalia jos yra net keletas įspūdingų nardymo vietų, laikomų vienomis geriausių visoje Portugalijoje.
Silvesas
Silvesas
Algarvę nuo VIII iki XIII a. valdė maurai - laikotarpis netrumpas, tad ir palikimo čia apstu. Vienas iš tokių pavyzdžių Silveso miestas, buvęs maurų sostine. Storos mūro sienos, balti namai, kiauraraščiu puošti kaminai, terasos ant stogų - mauriškoji tradicija, o galinga SIlveso pilis su 11 bokštų, turbūt, geriausiai išlikęs maurų palikimas.
Šv. Vincento iškyšulys
Šv. Vincento iškyšulys
Tai labiausiai į pietvakarius nutolęs žemyninės Europos taškas. Labai mistiška ir romantiška vieta, iš kurios, rodosi, galima pamatyti net mūsų planetos linkį...
Albufeira
Albufeira
Šiandien tai didžiausias ir gyvybingiausias Algarvės kurortas, labiausiai mėgiamas britų turistų. Miestelis tarsi suskirstytas į dvi dalis: senamiestį ir naktinių klubų bei barų gatvę, tiesiog sutvertą linksmybėms. Šalia driekiasi net 25 paplūdimiai, o vienas geriausių visame regione – pribloškiančio dydžio ir grožio Praia de Falesia. Vanduo čia ypatingai švarus ir daug šiltesnis nei kitose pakrantėse, paplūdimys platus ir lygus, todėl tinkamas šeimos poilsiui su mažais vaikais.
Tiesioginiai skrydžiai į Faro iš Vilniaus!


Nuo 2020 m. rugsėjo 7 d. iki spalio 9 d. kiekvieną pirmadienį ir penktadienį organizuojame tiesioginius užsakomuosius skrydžius iš Vilniaus į Faro. Tai puikus būdas patogiai pasiekti pietinį Portugalijos regioną Algarvę. Į kainą įskaičiuotas registruotas (1 lagaminas, 20 kg) ir rankinis bagažas.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku