Pervežimai

PERVEŽIMAI

Prie oro uosto išėjimo pasitinka gidai su TEZ TOUR lentelėmis 
TEZ TOUR stovas Punta Cana oro uoste
TEZ TOUR  mini-autobusai individualiam pervežimui

I. Turistų sutikimas oro uoste

Išėję iš lėktuvo, turistai patenka į oro uosto pastatą. Langelyje, esančiame vidury praėjimo, reikia nusipirkti "turistinę kortą", kurią būtina išsaugoti iki apsilankymo šalyje pabaigos. Ten pat turistai praeina pasų kontrolę. Po pasų kontrolės turistai keliauja į salę, kur atsiima bagažą transportiniame takelyje. Išeinant iš oro uosto vykdoma muitinės kontrolė. Pagal Dominikos Respublikos muitinės tarnybos reikalavimus, visas bagažas turi būti skanuojamas specialiu įrenginiu, įtaisytu prie išėjimo. Po bagažo patikrinimo procedūros, turistai turi praeiti koridoriumi iki išėjimo iš terminalo.

Autobusas iš oro uosto į viešbučius išvyksta ne vėliau kaip po 2 valandų po faktinio lėktuvo nutūpimo laiko. Turistams neatvykus prie autobuso numatytu laiku, pretenzijos TEZ TOUR kompanijai nėra priimamos.

II. Turistams, užsisakiusiems VIP-pervežimą, teikiama paslauga – sutikimas prie oro uosto išėjimo su vardine lentele.

III. TEZ TOUR kompanija neatsako už paliktus daiktus autobusuose.

IV. Individualaus pervežimo metu važiuojama griežtai į vieną viešbutį, bei nėra numatytas lydinčiojo gido būtinumas.

V. Įprastiems individualiems pervežimams teikiami mikroautobusai su kondicionieriais.

VI. Jeigu turistai atskrenda ne su TEZ TOUR kompanijos reisais, prašome pranešti visus reiso numerius su raidiniu kodu. Be šios kodo mes ne visada galime sužinoti atvykimo ir išvykimo laikus ir, žinoma, negalime garantuoti laiku įvyksiantį turistų sutikimą. 

VII. Turistų išvykimo procesas

 1. Dieną prieš išvykstant, turistai, galės susipažinti su išvykimo informacija info-stende arbaTEZ TOUR segtuve su nurodytu autobuso išvykimo iš viešbučio laiku. Turistams, užsisakiusiems individualų pervežimą, informacija apie išvykimo laiką yra pateikiama viešbučio registratūroje. Laikas skiriamas pagal atvykimo į oro uostą laiką iki registracijos į reisą pradžios, tai yra likus 2,5 - 3 val. Iki skrydžio.
 2. Grupiniame pervežime: išvykimo dieną nustatytu laiku atvyksta autobusas su gidu (gali būti nedideli užlaikymai, jeigu iškyla problemos arba klausimai su turistais iš ankstesnių viešbučių). Jeigu turistas laiku neišėjo prie jį pervežančios transporto priemonės, tai gidas laukia jo kurį laiką (maksimaliai 10 minučių) ir išvažiuoja į kitą viešbutį, kad nepavėluoti į oro uostą. Pavėlavę turistai turi savarankiškai atvykti į oro uostą.
 3. Individualiame pervežime: nustatytu laiku į viešbutį atvyksta mikroautobusas su TEZ TOUR lentele, vairuotojas turi keleivių duomenis, kurie turi būti pristatyti į oro uostą. Turistams neatvykus nustatytu laiku, vairuotojas laukia 15 minučių (kadangi vairuotojas gali būti susiplanavęs tolimesnius pervežimus), vėliau mikroautobusas išvažiuoja, pavėlavę turistai turi savarankiškai atvykti į oro uostą.
 4. Atvykus į oro uostą turistai turi praeiti muitinės kontrolę ir registraciją į reisą, kur jiems padeda TEZ TOUR kompanijos atstovas oro uoste arba aviakompanijos atstovai. Po registracijos turistai praeina pasų kontrolę.
 5. Pageidaujant galima apsilankyti Duty Free parduotuvėje.
 6. Po visų šių procedūrų turistai laipinami į savo lėktuvą (pro nurodytą biliete GATE numerį) ir išskrenda.

VIII. Pervažiuojant iš viešbučio į viešbutį išvakarėse pervežimo informacija yra siunčiama viešbučio registratūrai. Joje turistai turėtų teirautis konkrečios pervežimo informacijos.


VIP-pervežimai

Sutikimas su turisto vardo lentele.

Rusakalbio gido palyda pervežime  (pagal užklausą, už papildomą mokestį).

Automobiliai: Ford Explorer (4 asm.); Chevrolet Suburban (4 asm.).

Automobiliai pervežimams Dominikos Respublikoje

Automobiliai grupiniams ir individualiems pervežimams Dominikos Respublikoje

 
 

VIP-pervežimo automobiliai Dominikos Respublikoje

 
 

CIP/VIP Service Punta Cana oro uoste

Nuo 2014  lapkričio 1 dienos, Punta Cana oro uoste, bendradarbiaujant su TEZ TOUR kompanija, teikiama paslauga, klientų sutikimas prie lėktuvo laiptelių tarptautiniame oro uosto terminale «Aeropuerto Internacional Punta Cana» (PUJ).

Servisas ATVYKUS įskaičiuoja:

 • Sutikimą išeinant iš lėktuvo (prie lėktuvo laiptelių) oro uosto darbuotoju, su vardine kliento lentele, palydėjimą iki pasų kontrolės su golf car (Terminalui А);
 • pagalbą praeinant pasų kontrolę;
 • pagalbą atsiimant bagažą;
 • palydą pro muitinės kontrolę ir įsodinimą į pervežantį transportą.

Šios paslaugos kaina (kaina netto) sudaro apie 180 USD vienam žmogui.

Vaikui (0-7) nemokamai.                          

Servisas IŠVYKSTANT įskaičiuoja:

 • sutikimą prie oro uosto įėjimo;
 • registraciją į reisą prie verslo klasės langelio;
 • pagalbą praeinant pasų kontrolę ir migracijos tarnybą;
 • kliento palydėjimą į VIP lounge;
 • palydą iki lėktuvo laiptelių su golf car.

Šios paslaugos kaina (kaina netto) sudaro apie 190 USD vienam žmogui.

Vaikui (0-7) nemokamai.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK