Viza

VIZOS

1. Vizos

Lietuvos piliečiams, vykstantiems trumpalaikiam, ne ilgesniam kaip 30 dienų, turistiniam vizitui į Dominikos Respubliką, viza nereikalinga, tačiau atvykus į šalį atvykimo oro uoste įsigyjama „Turistinė kortelė“.

„Turistinė kortelė“ leidžia viešėti šalyje ne ilgiau kaip 30 dienų nuo atvykimo į Dominikos Respubliką dienos. „Turistinė kortelė“ kainuoja 10 JAV dolerių kiekvienam atvykusiam asmeniui. Atkreipiame dėmesį į tai, kad įvažiuojančiojo į šalį asmens pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos. Išvykimo metu gali būti taikomas 20 JAV dolerių išvykimo mokestis, kurio taikymas / netaikymas priklauso išskirtinai nuo Dominikos Respublikos įgaliotų tarnybų sprendimo.

Ne Lietuvos Respublikos piliečiams migracijos tarnybų reikalavimai ir „Turistinės kortelės“ išdavimo tvarka gali skirtis. Dėl visos reikalingos informacijos būtina kreiptis į kelionių agentūrą ar atitinkamos šalies diplomatines atstovybes, konsulines įstaigas. Išsamiau www.pasienis.lt ir www.migracija.lt. Daugiau ir tikslesnės informacijos apie „Turistinę kortelę“ galite rasti http://www.dgii.gov.do/tarjetaTuristica/EN/about/Paginas/default.aspx ir teirautis Jus aptarnaujančioje kelionių agentūroje. UAB „Tez Tour“ neatsako už tai, kad neįsigijęs vizos turistas neišvyksta į kelionę, taip pat už pasienio bei migracijos tarnybų priimtus sprendimus turisto atžvilgiu bei dėl to patirtus nuostolius. 

DĖMESIO! Užsienio valstybių, neturinčių bevizio režimo susitarimo su Lietuvos Respublika, piliečiams, norintiems į kelionę vykti iš Lietuvos, būtina daugkartinė (Šengeno arba nacionalinė) viza. Išsamiau www.pasienis.lt ir www.migracija.lt.

ATTENTION! Tourists, who are the citizens of Foreign countries, which do not have contracts with the Republic of Lithuania according to elimination of visas for travel to the Republic of Lithuania, when purchasing a trip with departure from Lithuania / return to Lithuania, must have a multiple entry visa (Schengen or National visa), valid not less than the duration of the trip (detailed information you can find www.migracija.lt).

ВНИМАНИЕ! Гражданам зарубежных стран не имеющим безвизового соглашения с Литовской Республикой, которые приобрели туристическую поездку, вылета / возврата из / в Литовскую Республику должны иметь многократную (национальную или шенгенскую) визу, сроком действия визы не менее продолжительности поездки/путёвки (подробную информацию можно получить www.migracija.lt).

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK