Pervežimai

Individualūs pervežimai

Turistus, atskrendančius reguliariais reisais į Taliną, atvykimo salėje pasitinka rusakalbiai vairuotojai / asistentai su TEZ TOUR lentelėmis (bet be TEZ TOUR uniformos) arba lentelėmis su turisto pavarde, po to kai praeina muitinės kontrolę.

Jeigu dėl kažkokių tai priežasčių turistai nesusitiko su vairuotoju, būtina kreiptis į TEZ TOUR ofisą telefonu, nurodytu kelialapyje (vaučeryje): +372 6 403 131.

Individualiame pervežime važiuojama griežtai į vieną viešbutį, be galimybės įsisodinti kitus turistus, bei nėra numatytas lydinčiojo gido būtinumas.

*Transporto skyrius pasilieka teisę pateikti aukštesnę transporto priemonių kategoriją, be papildomos turisto priemokos.

*TEZ TOUR kompanija neatsako už paliktus daiktus autobuse.

Turistų išvykimas:

  • Dieną prieš išvykstant grupiniam pervežimui teikiama informacija apie išvykimo iš viešbučio laiką viešbučio informacijos stende arba informacinėje kompanijos knygoje esančioje viešbučio registratūroje. Jeigu turistai nerado šios informacijos, turi kreiptis į registratūros darbuotoją, viešbučio gidą arba skambinti karštosios linijos telefonu +372 6 403 131. Laikas skiriamas pagal atvykimo į oro uostą laiką iki registracijos į reisą pradžios, tai yra likus 2 – 2,5 val. iki skrydžio.
  • Turistai, užsisakę individualų pervežimą, esant norui, gali patys pasirinkti išvykimo laiką iš viešbučio. Tokiais atvejais, toks pageidavimas priimamas tik raštu. Jeigu kartais turistas pavėluotų  į reisą dėl klimato sąlygų, kamščiu keliuose ar kt. jis pats prisiima atsakomybe apmokėti visus papildomus mokesčius.
  • Jeigu turistas laiku nepasirodo išvykimo diena,  pervežimui nurodytoje vietoje, gidas arba vairuojas laukia jo ne ilgiau 10 minučių, po ko, gavęs raštiška patvirtinimą iš viešbučio ir neinformavęs turisto, išvažiuoja. Pavėlavęs turistas iki oro uosta vyksta savarankiškai ir taip pat patys apmoka visus papildomai iškilusias išlaidas.
  • Atvykus į oro uostą, turistai praeiną pasų kontrolę ir registraciją. Esant nenumatytiems atvejams skambinkite +372 6 403 131.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK