Pervežimai

Dokumentai

Dokumentai atsisiuntimui:

  1. Pervezimas prie Negyvosios juros (2019.03.11)
  2. Pervezimo kainos 2019 metu sezonui nuo 11-03-19 (2019.03.11)
Užsisakius SGL apgyvendinimą, pervežimas maršrutiniu autobusu apmokamas pagal dvigubą tarifą. Priemoka įskaičiuota į turo kainą. Nuo rugsėjo 1 d. visus pervežimus lėktuvais vykdo Limo Circle Line/Seshir įmonė.

Pervežimų vykdymo tvarka iš Ben Guriono oro uosto

Pervežimų vykdymo tvarka
Paskutinis pakeitimas: 2019.04.09

Pervežimo vykdymo tvarka iš Ben Guriono oro uosto

Pervežimas maršrutiniu autobusu. Vykdo Limo Circle Line (ex. Seshir) įmonė
Kompanijos atstovas po lėktuvo nusileidimo laukia 2 valandas. Turistai privalo prieiti prie Limo Circle Line (ex.Seshir) kompanijos stovo ir pasakyti savo pavardę. Stovas yra SECOND FLOOR aukšte priešais liftą (2 aukštas virš atvykimo salės). Pakilti galima ekskalatoriumi arba liftu, esančiu kairėje pusėje.

Nuo 20:00 iki 08:00 ir švenčių dienomis kompanijos darbuotojų prie stovo nebūna. Ant stovo paliktuose sąrašuose būtina susirasti savo vardą ir pavardę. Paskambinti sąraše nurodytam vairuotojui ir laukti jo. Vairuotojas atvyks numatytu laiku ir nuveš į viešbutį.

Pervežimas grįžtant. Išvykimo išvakarėse viešbučio registratūroje turite gauti faksą apie tikslų išvykimo laiką. Fakso negavus, reikia kreiptis į kompanijos atstovą arba Limo Circle Line (ex.Seshir) kompaniją telefonu: 972-3-9754033, norint pasitikslinti išvykimo laiką.

Individualus pervežimas po visą Izraelį automobiliu arba mikroautobus
Pasitikimas su TEZ TOUR lentele, TRAVELLUX lentele arba su pavarde bendroje pasitikimo salėje (G-ground floor aukštas), 02 išėjimo dešinėje pusėje, prie gėlių automato. Galimas 2 valandų laukimas po lėktuvo nusileidimo. Vėluojant dėl pasų kontrolės – būtina apie tai pranešti kompanijos atstovui telefonu: 972-58-6321997.

Pervežimas grįžtant. Išvykimo laikas į oro uostą: apie 4,5 val. iš šalies centro, apie 5,5 val. iš Negyvosios jūros, apie 7,5 val iš Eilato.

Pervežimų vykdymo tvarka iš Ovda oro uosto

Pervežimas maršrutiniu autobusu. Vykdomas Negyvosios jūros, Eilato kryptimis.
Kompanijos atstovas po lėktuvo nusileidimo laukia 2 valandas. Limo Circle Line (ex. Seshir) kompanijos vairuotojai pasitinka turistus su vardinėmis lentelėmis prie išėjimo iš oro uosto terminalo.

Pervežimas sugrįžtant. Išvykimo išvakarėse viešbučio registratūroje turite gauti faksą apie tikslų išvykimo laiką. Fakso negavus, reikia kreiptis į kompanijos atstovą arba Limo Circle Line (ex.Seshir) kompaniją telefonu: 972-3-9754033, norint pasitikslinti išvykimo laiką.

Individualus pervežimas po visą Izraelį automobiliu arba mikroautobusu
Pasitikimas su TEZ TOUR lentele, su TRAVELLUX lentele arba su pavarde prie išėjimo iš oro uosto. Prašymas atkreipti dėmesį: galimas 2 valandų laukimas po lėktuvo nusileidimo. Vėluojant dėl pasų kontrolės – būtina apie tai pranešti kompanijos atstovui telefonu +972 52-639-9234.

Pervežimas grįžtant. Į Ovda oro uostą būtina atvykti likus ne mažiau kaip 2,5 val. iki skrydžio. Išvykimas iš Eilato viešbučių – prieš 3 val. Palyda iki įėjimo į oro uostą.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku