Filtras
Keisti paieškos parametrus
Kelionių paketai
Vilnius
Lietuva
Kaunas
Vilnius
Baltarusija
Gardinas
Minskas
Latvija
Ryga
Rusija
Maskva
Jau pasirinkta atstatyti
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Visas mėnuo
7 - 10 n.
Papildomi parametrai
Kurortai
Pagrindiniai parametrai
Viešbučio kategorija
visi
+
Maitinimo tipas
Įvertinimas ne mažesnis nei
Kolekcijos ir filtrai
Daugiau parinkčių
Biudžetas (asmeniui)
Kelionė sudėtis
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Jau pasirinkta
Pradėkite vesti miesto ar viešbučio pavadinimą ir išsirinket vieną iš pasiūlytų variantų
Papildomi parametrai
Pagrindiniai parametrai
Viešbučio kategorija
visi
+
Maitinimo tipas
Įvertinimas ne mažesnis nei
Tarifo tipas
Pasirinkimai
Daugiau parinkčių
Biudžetas (asmeniui)
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
  • Į vieną pusę
  • Į abi puses
  • Sudėtinis maršrutas
Vilnius
Jau pasirinkta atstatyti
Vilnius (VNO), Lietuva
Pridėkite artimiausius oro uostus nuo pasirinktos krypties: Vilnius
Kauno oro uostas (KUN), Lietuva
Hrodna (GNA), Baltarusija
Minsk-1 (MHP), Baltarusija
Nacionalinis Minsko oro uostas (MSQ), Baltarusija
Rygos oro uostas (RIX), Latvija
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Visas mėnuo
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Trukmė
Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas
Žemėlapis

Ekskursijos Maldyvų

Malė

Į Malės miestą – Maldyvų sostinę – vyksime susipažinti su egzotiškos salų valstybės istorija ir kultūra. Čia pamatysite sultono rūmus, pagrindinę miesto mečetę, Nacionalinį muziejų. Pakviesime kartu pasivaikščioti ir po spalvingus turgus – žuvų, vaisių ir daržovių. Suvenyrų atminčiai apie Maldyvus galėsite ieškoti klajodami po Malės parduotuvėles.

Pasiplaukiojimas tradiciniu laiveliu

Kviečiame pasidairyti į gražuoles salas, plaukiant tradiciniu Maldyvų salų laiveliu, vadinamu “dhoni” arba “doni”.

Laivas stikliniu dugnu

Jei norite pasigrožėti Maldyvų povandeniniu pasauliu, bet nedrįstate patys nardyti po spalvingus sodus kartu su įspūdingomis žuvelėmis, laivas stikliniu dugnu kaip tik Jums. Visą valandą plaukiosite laivu palei koralinius rifus ir žvalgysitės po Maldyvų povandeninį pasaulį.

Vandens safaris

Tai visos dienos išvyka, kurios metu Jūsų laukia keletas panėrimų, pietūs (barbekiu) vienoje iš salų, apsilankymas žvejų kaimelyje arba ekskursija sostinėje Malėje.

Skrydis hidroplanu

Maldyvų salos iš paukščio skrydžio perspektyvos – nepakartojamos. Skrendant hidroplanu iki valiai pasigrožėsite kvapą gniaužiančiais peizažais ir visus juos galėsite įamžinti.

Žvejyba

Siūlome Jums sudalyvauti rytinėje, vakarinėje arba naktinėje žvejyboje. Laimikis laukia įspūdingas ar bent jau egzotiškas. Jums panorėjus jį čia pat paruoš laivo šefas. O jei nieko nepagausite, tikrai neliksite nusivylę, nes dvi valandos atvirame vandenyne nepaliks abejingų.

Didelių žuvų žvejyba trunka apie 4 valandas. Ji vyksta už atolų ribų, kur kateriai su specialiais radarais ieško žuvų būrių. Tokioje žvejyboje galima pagauti barakudų, ryklių, kardžuvių, buriažuvių.

Ekskursija po salas

Koks vietinių saliečių gyvenimas? Kokios jų tradicijos ir papročiai? Leiskitės kartu su mumis į išvyką po salas ir Maldyvai atvers Jums neturistinio gyvenimo atolus. Aplankysime žvejų kaimelį ir susipažinsime su vietiniais, nuplauksime į negyvenamą salą ir ten surengsime pikniką. Bus puiki diena.

Giluminis nardymas

Maldyvų koraliniai rifai – vieni gražiausių pasaulyje. Tad nardymas čia, viena pagrindinių pramogų. Patyrę nardymo instruktoriai išmokys Jus svarbiausių taisyklių, padės “žengti pirmuosius žingsnius” po vandeniu, lydės ir globos, kad pažintis su povandeniniais Maldyvais paliktų tik pačius geriausius įspūdžius.

Vakaro pramogos

Maldyvų salų kurortų viešbučiuose nėra animacinių programų, čia vertinamas ramus, nuošalus poilsis. Vakarai dažniausiai prabėga klausantis ramios muzikos arba bangų mūšos bare su kokteiliu ar restorane vakarieniaujant prie žvakių šviesos. Tačiau daugumoje viešbučių organizuojamos diskotekos, nacionaliniai ar karaokės vakarai.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku