Pervežimai

PERVEŽIMAI

Maldyvų salose individualūs pervežimai, kurie teikiami tik pačių viešbučių.

Individualus pervežimas Maldyvuose numato galimybę važiuojant į viešbutį kartu pavežėti ir kitus turistus, su galimu įsėdimu salose važiuojant pakeliui, bet nenumato lydinčiojo gido būtinumo.

Galimi šie pervežimo tipai:

  • sea plane - hidroplanas;
  • domestic / air / plane – vidinių avialinijų lėktuvas;
  • speed boat – kateris;
  • dhoni – vietinė valtis;
  • car – automobilis /autobusas (* tik oro uosto viešbučiui Hulhule Island Hotel ir Malės miesto viešbučiams).

Privatus pervežimas (be kitų turistų įsėdimo ir be sustojimų pakeliui į salas) žymimas kaip Private Transfer arba VIP Transfer. Šis pervežimo tipas prieinamas pagal užklausą (rezervuojant viešbutį!) už papildomą mokestį beveik visuose viešbučiuose, išskyrus viešbučius su vidinių avialinijų skrydžiu.

Pakeisti pervežimo tipą atvykus į Malės oro uostą – neįmanoma!

Išėjus iš atvykimo salės, Malės oro uoste turistus pasitinka TEZ TOUR atstovas (geltona uniforma / TEZ TOUR lentelė), kuris nukreipia juos pas viešbučio atstovą / langelį. Vėliau viešbučio atstovas palydi turistus iki pervežančio transporto.

Prašymas numatyti, kad pervežimo laukimo laikas į rezervuotą viešbutį gali trukti apie 2 valandas. Visi pervežimai, kombinuojami pagal kelių tarptautinių reisų atvykimą.

Svečiams pageidaujant, juos gali sutikti su vardinėmis lentelėmis.

Pervežimai vandens lėktuvais (sea plane) vykdomi tik dienos metu (nuo 6-6:30 iki 16-16:30). Todėl atvykimas į Malę tarptautiniais skrydžiais turėtų būti ne vėlesnis kaip 14:30-15:00, tuo tarpu atgalinis skrydis iš Malės ne ankstesnis kaip 09:30. Pervežimas vidinių avialinijų lėktuvais (domestic/plane/air) vykdomas apie 6-6:30 iki 23:30-24:00 (tvarkaraštis kintantis).

Dėmesio! Skrydžiams vandens lėktuvu (seaplane) ir vidinių avialinijų skrydžiams (domestic/plane/air) taikomi griežti svorio apribojimai: maksimalus leistinas registruoto bagažo svoris – 20 kg, rankinis bagažas neturi viršyti 3 kg. Bet koks šių bagažo normų viršijimas yra apmokestinamas papildomai.


Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK