Filtras
Keisti paieškos parametrus
Kelionių paketai
Vilnius
Lietuva
Kaunas
Vilnius
Estonia
Tallinn
Latvija
Ryga
Jau pasirinkta atstatyti
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Visas mėnuo
7 - 10 n.
Papildomi parametrai
Kurortai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Kolekcijos ir filtrai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Kelionė sudėtis
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Jau pasirinkta
Rasti žemėlapyje
Pradėkite vesti miesto ar viešbučio pavadinimą ir išsirinket vieną iš pasiūlytų variantų
Papildomi parametrai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Įvertinimas ne mažesnis nei
Tarifo tipas
Pasirinkimai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
  • Į vieną pusę
  • Į abi puses
  • Sudėtinis maršrutas
Vilnius
Jau pasirinkta atstatyti
Vilnius (VNO), Lietuva
Pridėkite artimiausius oro uostus nuo pasirinktos krypties: Vilnius
Kauno oro uostas (KUN), Lietuva
Hrodna (GNA), Baltarusija
Minsk-1 (MHP), Baltarusija
Nacionalinis Minsko oro uostas (MSQ), Baltarusija
Rygos oro uostas (RIX), Latvija
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Visas mėnuo
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Trukmė
Žemėlapis

Ekskursijos Portugalijos

 

PORTUGALIJOS EKSKURSIJŲ PROGRAMA

Informaciją apie ekskursijas (informacinio susitikimo metu/ pervežimo į viešbutį metu) Jums suteiks Tez Tour atstovas.

PORTUGALIJOS EKSKURSIJŲ PROGRAMA

Ekskursija pėsčiomis po Lisabonos centrą

Siauros Lisabonos gatvelės ir aikštės byloja apie Portugalijos imperijos didybę. Kiekviename žingsnyje sutinkami praeities didvyrių didžiulius paminklus, didingas katedras ir puošnius rūmus. Jūs susipažinsite su istorinio miesto praeitimi, sužinosite miesto tradicijas ir tai kaip šiandiena gyvena Lisabonos miesto gyventojai.

Ekskursijos metu praeisite pro nacionalinį  Dona Marijos II teatrą, Karmelitų vienuolyną, Rossio stotį, Šv. Roko cerkvę, Triumfo arką, Šv. Antano cerkvę ir kitus svarbius Portugalijos sostinės paminklus. Visos kelionės metu Jus lydės profesionalus rusakalbis gidas.  Ekskursija neapima lankymosi mokamuose istorinių paminklų vietose. 

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis. Rekomenduojama dėveti patogius batus.


 

Apžvalginė ekskursija autobusu po Lisaboną

Apžvalginė ekskursija prasideda prie  ,,Gvazdikų revoliucijos’’ paminklo. Ši vieta yra viena iš žinomiausių miesto apžvalginių aikštelių. Jūs išvysite Pombalio markizo aikštę, pėsčiųjų alėja (Avenida da Liberdade) su istoriniais pastatais ir paminklais, taip pat centrinį miesto rajoną Baišą – šiame rajone galima išvysti paminklus, kurie išsilaikė po 1755 metų  žemės drebėjimo.

Jūsų laukia pažintis su istoriniais Lisabonos  rajonais Bairro Alto ir Šialda, apžiūrėsite Šv. Jeronimo vienuolyną, kur yra  saugomas Vasko de Gamos kapas. Prie Težės kranto, netoli vienuolyno Jūs išvysite Belemo bokštą ir Atradimų paminklą, tai vienas iš Lisabonos simbolių.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis ir autobusu.

Naktinės Lisabonos paslaptys

Jūsų laukia vakarinis pasivaikščiojimas po Chiado rajoną – laikomą Portugalijos sostinės kultūros ir bohemos centru. Šiame rajone meno galerijos įsikūrusios  greta gurmaniškų aukštos virtuvės restoranų, o mažos kavinės ir turgaus gatvelės dirba petys petin su elegantiškomis parduotuvėlėmis.

Chiado naktinis gyvenimas prasideda maždaug 23 valandą ir nurimsta tik 7-8 valandą ryto. Ekskursijos metu Jūs susipažinsite  su vietos paslaptimis, apie kurias žino tik sostinės gyventojai. Išgirsite, kaip groja gatvės muzikantai, pakilsite senu funikulieriumi ir aplankysite airių rajoną su barais.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis. Eskursijos metu pramoginių vietų lankymas nėra numatytas. Jūs galėsite pratęsti pažintį su Lisabona savarankiškai tik pasibaigus ekskursijai.

Buvusios imperijos didybė – Belemas

Ekskursijos metu Jūs išvysite didingos ir galingos jūrinės imperijos žymiuosius paminklus: Jeronimo vienuolyną, Belemo bokštą, karalių Belemo ir Ajudos rūmus. Šie rūmai  yra manuelino ir renesanso stiliaus.

Vėliau Jūsų lauks susitikimas su XX amžiaus Portugalijos paminklais: ilgiausias Europos vantinis tiltas ,,25 balandžio”, Kristaus statula ir Atradimų paminklas. Profesionalus gidas papasakos Jums, kaip atrodė Lisabona skirtingu metu, taip pat išgirsite apie sostinės socialinę istoriją.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis ir viešuoju transportu (transporto bilietų apmokėjimas savarankiškai). Įėjimo bilietai į lankomas vietas neįskaičiuoti ir įsigyjami atskirai.

Sintra – Portugalijos perlas arba ,,Masonų paslaptys”

Sintra – vienas iš gražiausių rūmų ir parko kompleksų pasaulyje. Miestas įsikūręs 23 kilometrus nuo Lisabonos,  šešis šimtmečius tarnavo kaip vasaros rezidencija Portugalijos valdovų. Turtingi dvarai ir pilys yra geriausias meno ir architektūros pavyzdys šiuolaikiniuose Pasaulio parodose.

Jūs aplankysite Regaleiros dvarą, Sintros miesto senąsias gatveles. Ekskursijos metu išvysite vieną iš paslaptingiausių miesto vietų – Lourenco viešbutį.

Taip pat išvysite Nacionalinius Sintros rūmus nuo kurių atsiveria įspūdingas vaizdas į Maurų pilį. 

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis, pervežimas iki Sintros miesto ir atgal priemiestiniu traukiniu.

Sintra – Uolos kyšulys ir Riviera

Sintra – nedidelis, žavus miestelis, kuris ilgą laiką buvo Portugalijos valdovų vasaros rezidencija.

Ekskursijos metu Jūs apžiūrėsite Nacionalinius Sintros rūmus iš išorės. Šie rūmai yra ryškus pavyzdys gotikos, manuelino ir mudecharo stiliaus derinio, kurie tapo unikaliu ir įžymiu visame pasaulyje. Regaleiros parke Jūs sužinosite dvaro paslaptis, o ekskursijos pabaigoje aplankysite Uolos kyšulį – vakariausią Europos vietą esančią Portugalijoje.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis ir autobusu.

Obidos – Alkobasa – Batalja – Fatima

Jūs išvysite keturis neįprastus Portugalijos miestus, suvaidinusius svarbų vaidmenį šalies istorijoje. Obidos mieste Jūs aplankysite senovinę pilį Du Castelo, kuri buvo pastatyta arabų ir vėliau perstatyta Alfonso Henriqueso. Taip pat paragausite tradicinio vyšnių likerio-Ginjinha, kuris gaminamas yra šiame mieste.  Alkobasos Švč. Mergelės Marijos vienuolyne pamatysite karaliaus Pedro I ir jo žmonos Inesos de Kastro sarkofagus. Šis vienuolynas  įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Dominikonų vienuolynas Bataljoje yra gražiausia katedra Portugalijoje, kuri taip pat įtraukta į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą.

Fatima – nedidelis kaimas, kuris išgarsėjo visame pasaulyje  XX amžiuje. Pasak legendos, būtent čia trys valstiečių vaikai išvydo Mergelę Mariją, kuri atvėrė vaikams tris paslaptis. Popiežius kaimą paskelbė piligrimystės vieta. Fatimos kaime esančioje didžiulėje aikštėje, aplankysite Mergelės Marijos baziliką.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis, autobusu.

Almada – Azeitao – Evora

Jūs išvysite Alentežo regiono stebuklus: garsiąją Jėzaus Kristaus statulą, kuri yra Rio de Žaneiro statulos kopija. Aplankysite Azeitao ir paragausite aromatingo vyno ,,Moscatel de Setubal“. Pasivaikščiosite po Evoros miestą, kuris yra įtrauktas į UNESCO  pasaulio kultūros paveldo sąrašą.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis, autobusu.

Ekskursija į Porto miestą

Portas yra į šiaurę nuo Lisabonos nutolęs miestas, įsikūręs prie Duero žiočių. Šiaurinė sostinė Porto vienas iš įdomiausių miestų Portugalijos.

Jūs susipažinsite su istoriniu miesto centru, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Išvysite Klerigos bažnyčią ir jos bokštą (miesto simbolis), Šv. Francisko bažnyčią, San Bento geležinkelio stotį, kurios sienos yra padengtos glazūruotomis keraminėmis plytelėmis.

Ekskursijos pabaigoje Jūsų laukia portveino degustacija Villa Nova de Gaia mieste. Miestas įsikūręs priešingoje Porto pusėje prie upės kranto Deuro. 

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis, autobusu. Dėmesio! Jei grupė sudaro iki 7 žmonių Jūs grįžtate traukiniu arba greituoju autobusu.

Apžvalginė ekskursija po Porto miestą

Apžvalginės ekskursijos metu Jūs išvysite senovės miesto Porto pagrindinius paminklus, pavyzdžiui Šv. Francisko bažnyčią, kuri iš vidaus yra aplieta auksu. Taip pat aplankysite Klerigos bažnyčią ir jos bokštą, Katedrą, Pena Ventoza ir Ribeiros rajonus. Pasivaikščiosite prie Duero upės kranto ir pasigrožėsite tiltu, kurį suprojektavo Gustavas Eifelis.

Ekskursijos pabaigoje turėsite galimybę paragauti unikalaus Porto vyno.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK