Dovanos keliautojams

Nemokami audiogidai Markės regione
Nemokami audiogidai Markės regione

Lankydami Italijos Markės regiono žymiausis vietas, kviečiame klausytis mūsų paruoštų nemokamų audiogidų lietuvių kalba! Patirkite ir sužinokite visus įdomiausius faktus bei istorijos detales ir jūsų itališki pasivaikšiojimai taps neįkainojami! Audiogidus rasite svetainėje arba galite atsisiųsti programėlę izi.TRAVEL. Ieškokite ekskursijų su pavadinimu: TEZEKS.COM. Siūlome audiogidus atsisiųsti iš anksto, kad vėliau galėtumėte klausytis be interneto.
Į PortAventur’ą kartu su TEZ TOUR!
Į PortAventur’ą kartu su TEZ TOUR!

Viešbutis + bilietai į pramogų parką. Iki 33 % nuolaida bilietams į PortAventur World pramogų parką. „Port Aventur World” – vienas įspūdingiausių nuotykių parkų Europoje! Pramogų parkas suskirstytas į penkias temines zonas, pristatančias skirtingas pasaulio dalis: Tolimieji Vakarai, Meksika, Polinezija, Viduržemio jūros regionas, Kinija. Tai populiariausias teminis parkas Ispanijoje bei šeštas pagal lankytojų skaičių Europoje. Čia rasite daugiau nei 30 skirtingų atrakcionų, restoranus, kavines, atskiras vaikų žaidimų aikšteles, įvairius šou pasirodymus, taip pat parko teritorijoje įsikūręs „Ferrari Land” pramogų parkas.
Staigmena keliaujantiems į Tenerifę
Staigmena keliaujantiems į Tenerifę

Turime dovanų perkatiems pilną kelionės paketą į Tenerifę. Vykstant į ekskursiją į Loro parką, vaikams iki 11 m. imtinai ši pramoga nieko nekainuos, t. y. kelionė autobusu iki parko ir atgal bei įėjimo bilietas. Svarbu, kad kartu keliautų bent vienas suaugęs. Akcija galioja iki 2020-04-17. Gidas susitikimo metu perkant ekskursiją jus informuos ir suderins visas dovanos detales.
Nemokama apžvalginė ekskursija Pukete, Tailande
Nemokama apžvalginė ekskursija Pukete, Tailande
Į „Apžvalginė ekskursija po Puketą“* programą įeina:
Apžvalgos aikštelė arba Kinijos šventykla
Sveiko miego fabrikas
Wat Chalong budizmo šventyklų kompleksas
Gyvačių šou
Tailando kosmetikos centras
Juvelyrinių dirbinių fabrikas
Akcija galioja iki 2020-04-30. Gidas susitikimo metu perkant ekskursiją jus informuos ir suderins visas dovanos detales.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku