Dovanos keliautojams

Ekskursija į SAN MARINĄ nemokamai!
Ekskursija į SAN MARINĄ nemokamai!
SAN MARINAS (SAN MARINO) – kraštas, turintis ilgą ir gražią istoriją. Tai seniausia pasaulio respublika, sugebėjusi išsaugoti savo unikalumą.
Perkantiems kelionių paketus į RIMINĮ su išvykimais gegužės 30d., birželio 6 ir 13dd. TEZTOUR dovanoja ekskursija į SAN MARINĄ! Akcija galioja iki gegužės 31 d. Ekskursija dovanojama 1 asmeniui užsakyme.
Ekskursija „Varnos paslaptys ir legendos“ nemokamai!
Ekskursija „Varnos paslaptys ir legendos“ nemokamai!
Ekskursijos metu lankomi Aladžos vienuolynas, Varnos Katedra, Šv. Konstantino ir Elenos vienuolynas.
Dovana suteikiama vienam asmeniui užsakant pilną kelionės paketą skrydžiams į Varnos oro uostą. Akcija galioja iki 2024 m. birželio 7 d. Dovana negalioja užsakant vienviečius kambarius ir vienviečius kambarius su vaikais.
Ekskursija „Tropėja ir Pico Kalabras“ nemokamai!
Ekskursija „Tropėja ir Pico Kalabras“ nemokamai!
Tropėja – „Tirėnų jūros perlas“ - teisėtai yra viena populiariausių turistinių vietų. Nuo miesto terasos, kuri įsikūrusi ant uolos virš jūros, atsiveria nuostabus vaizdas. Pico Kalabras – dar vienas Kalabrijos stebuklas. Tai gražiausia gyvenvietė su siauromis gatvelėmis bei mažomis aikštėmis.
Dovana suteikiama vienam asmeniui užsakant pilną kelionės paketą skrydžiui birželio 2d. į Lamezia Terme oro uostą. Akcija galioja iki 2024 m. birželio 1 d.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK