Atostogautojų meka - Tenerifė

Nuolatos žaliuojanti, saulės spindulių nuskaidrinta ir labiau tropikus nei žemyninę Europą primenanti išdidi Kanarų salyno narė Tenerifė vilioja niekada nesibaigiančio pavasario pažadais. Čia visi keliautojai ras tobulą poilsį žadančių paplūdimių, miškais nusėtų kalnų ir neapsakomą gausybę pramogų. Visą salos paviršių dengia storas laike sustingusios lavos sluoksnis, paplūdimiuose vėjas pusto juodos spalvos smilteles, o nardant aplink galima išvysti ne mažiau įspūdingų reginių, tarsi po vandeniu egzistuotų dar viena civilizacija. Vis dėlto daugiausia įspūdžių laukia „kalno viršūnėje“. Tarp lankomiausių salos vietų – tikra faunos ir floros karalystė Loro parkas, didžiausias visoje Europoje Siamo vandens atrakcionų parkas, o taip pat – daugybė kitų autentišką dvasią išsaugojusių senų miestelių.
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Tenerifėje
Loro parkas
Loro parkas
Vos užėjus į parko teritoriją, tampa aišku, kad šios vietos pavadinimas parinktas neatsitiktinai. Ispaniškas žodis loro – tai papūga. Tiesą sakant, daugybė papūgų! Pamėginkite suskaičiuoti jas visas, o jei pamesite skaičių, sufleruojame: Loro parke skraido per 3000 spalvingų gražuolių, kurių kolekcija – didžiausia pasaulyje. Tačiau Loro parkas tapo namais ne tik papūgoms – čia gyvena kasdien pasirodymus rengiantys delfinai ir orkos, lankytojų laukia šimpanzės ir gorilos, „Pingvinų planetoje“ smagiai nardo Tenerifės karščio nepabūgę pingvinai, aplink žydi retų rūšių orchidėjos, o įmantriomis formomis stebina kaktusai.
Los Gigantes
Los Gigantes
Vietovė pasižymi didžiulėmis uolomis, šios 700 metrų aukščio milžinės stačiais skardžiais leidžiasi tiesiai į vandenyną didžiausios Kanarų salos vakaruose, Los Gigantes miestelyje. Žvelgiant į gilius tarpeklius, aukštai į dangų išsišovusius kalnagūbrius ir po kojomis atsiveriančia aplinkinių kurortų panorama, amą atima jausmas, kad esate pačiame pasaulio pakraštyje.
Maskos kaimelis (Masca)
Maskos kaimelis (Masca)
Vakarinėje Tenerifės dalyje, saugiai įsikūręs vaizdingame kalnų tarpeklyje, ramybe mėgaujasi Maskos kaimelis. Gyventojų jame nedaug – vos 80, tačiau lankytojų skaičiumi Maska tikrai nesiskundžia. Šimtai jų čia atvyksta pasimėgauti palmių ir agavų pavėsiu, pasivaikščioti kalnagūbriais ir pasigrožėti tarp laukinių uolų jaukiai susispietusiais nameliais.
Siamo parkas
Siamo parkas
Tai vienas labiausiai Europoje žinomų vandens pramogų parkų. Egzotiškasis Rytų pasaulis, kur 185 000 kv. m plote jūsų laukia daugybė vandens atrakcionų. Jei norite išgirsti, kaip stipriai gali plakti širdis, ieškokite vieno ekstremaliausių parko nusileidimų –„Dragon“, kur leisdamiesi vertikaliu tuneliu, pajusite nesvarumo būseną ir tikrą adrenalino pliūpsnį! Ne mažiau įspūdingas „Tower of Power“ kviečia skrieti žemyn 80 km/val. greičiu ir užbaigti kelionę ryklių pilname akvariume. O kai pabos taškytis pursluose, keliaukite stebėti nuotaikingo jūrų liūtų pasirodymo ar apsipirkti plūduriuojančiame Tailando turguje.
Teidės ugnikalnis
Teidės ugnikalnis
Teidės nacionalinis parkas – išvagotas lavos upių, nusėtas vulkanų krateriais, žavintis nežemiškomis formomis ir spalvomis. Tai seniausias draustinis ne tik šioje saloje, bet ir visoje Ispanijoje. Ir, beje, pati lankomiausia salos vieta. Čia, tarp stačių uolų, stūkso įspūdingiausias Tenerifės milžinas – Teidės ugnikalnis, į kurį galima pakilti keltuvu – 3550 metrų aukštį nesunkiai pasieksite vos per 10 minučių. Tačiau pasirinkę ilgesnį maršrutą pėsčiomis, galėsite gėrėtis vaizduotę audrinančiomis vulkaninėmis uolomis, nuostabą keliančia augmenija ir tik čia sutinkamų gyvūnų draugija. Paskutinius metrus iki viršūnės įveikite funikulieriumi – aukščiausiame ugnikalnio taške atsiveria ne tik visos Tenerifės, bet ir aplinkinių salų panorama.
Vietinė virtuvė
Vietinė virtuvė
Amžinas pavasaris ryškias spalvas dovanoja ne tik Kanarų gamtai – tokia pati spalvinga yra ir šio salyno virtuvė. Per ilgą istoriją surinkę geriausius kąsnelius iš klasikinės ispanų, egzotiškų Afrikos ir Pietų Amerikos virtuvių, Kanarų kulinarai mėgsta stebinti ryškiais skoniais. O kad skonio ir spalvų tikrai nepritrūktų, beveik visus salos patiekalus siūlo skanauti su mojo padažu – skaisčiai raudonu ar ryškiai žaliu, maloniai aštriu ir puikiai derančiu su viskuo, o ypač – su sūriame vandenyje virtomis ir druskoje išdžiovintomis bulvėmis „papas arrugadas“. Jei norite paragauti autentiškų vietos gėrimų, Kanaruose ieškokite bananų likerio ir baltojo Abonos vyno su saugoma kilmės vietos nuoroda. O kai sočiai pavalgius ateis laikas desertui, salas lepinanti saulė prisirpins jums visą puokštę šviežių tropinių vaisių: mangų, papajų, ananasų bei arbūzų.
Rekomenduojami viešbučiai
 • HOVIMA SANTA MARIA 3 *
 • Išvykimas: Pn, 24.01.2020, 7 n.
 • Pusryčiai ir vakarienė, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
3 *
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
 • RIU BUENA VISTA 4 *
 • Išvykimas: Pn, 24.01.2020, 7 n.
 • Viskas įskaičiuota, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
4 *
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
 • CHECKIN CONCORDIA PLAYA 4 *
 • Išvykimas: Pn, 31.01.2020, 7 n.
 • Pusryčiai, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
4 *
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
 • LAGUNA PARK II 2+ *
 • Išvykimas: Pn, 24.01.2020, 7 n.
 • Be maitinimo, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
2+ *
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
 • IBEROSTAR SELECTION ANTHELIA 5 *
 • Išvykimas: Pn, 24.01.2020, 7 n.
 • Pusryčiai, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
5 *
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
 • VIGILIA PARK Apts
 • Išvykimas: Pn, 24.01.2020, 7 n.
 • Be maitinimo, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
Apts
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
Tiesioginiai skrydžiai į Tenerifę iš Vilniaus


Nuo rugsėjo 28 d. iki iki 2020 m. balandžio 24 d. kiekvieną šeštadienį organizuojame tiesioginius užsakomuosius skrydžius iš Vilniaus į Tenerifę. Tai yra puikus būdas greitai ir patogiai pasiekti Tenerifę be jokių persėdimų. Galite rinktis 7, 14, 21 ar 28 dienų skrydžius. Į kainą įeina registruotas bagažas (1 lagaminas,15 kg) ir rankinis bagažas.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku