BAGAŽAS

 
 
 

LEISTINAS BAGAŽO KIEKIS

Bagažo tipas Maksimalus svoris ir matmenys Pastabos
Registruotasis bagažas, 1 vienetas 20 kg*, didžiausi išorės matmenys 158 cm (aukštis + ilgis + plotis) Maksimalus vieno bagažo vieneto (lagamino) svoris neturi viršyti 32 kg. Tolerancija – 0 kg.
Papildomas registruotas bagažas keleiviams su kūdikiu (vaikams iki 2 metų be atskiros rezervuojamos vietos), 1 vienetas 10 kg didžiausi išorės matmenys 158 cm (aukštis + ilgis + plotis) Nemokamai papildomai leidžiamas 1 sulankstomas vežimėlis arba  automobilinė saugos kėdutė (tiek vežimėlis, tiek kėdutė turi būti supakuoti transportuoti tinkamoje pakuotėje).
Rankinis bagažas, 1 vienetas 5 kg, didžiausi matmenys 55x40x20 cm Be nemokamo rankinio bagažo, keleiviai dar gali vežtis: nedidelę kuprinę/rankinę/kompiuterio dėklą, neviršijantį 30x40x10 cm dydžio arba apsiaustą, antklodę, skaitinius skrydžio metu, kūdikio maisto skrydžio metu, lietsargį, lazdą, ramentų porą ir sulankstomą vežimėlį neįgaliems keleiviams, vieną maišelį su neapmokestinamos prekybos prekėmis (duty free).

* Išimtys:

15 kg kelionėms į / iš Tenerifę (TFS),  Dubajų (DWC),  Madeirą (FNC), Fuerteventūrą (FUE).

18 kg kelionėms į Bergamą (BGY), Zalcburgą (SZG), Lioną (LYS), Klagenfurtą (KLU), Veroną (VRN). Slidinėjimo įrangos skaičius lėktuve yra ribojamas, todėl yra būtinas įrangos gabenimo patvirtinimas iš kelionių organizatoriaus. Dėl patvirtinimo susisiekite su savo kelionių agentūra.

Dėmesio! Slidinėjimo batai gali būti vežami kaip slidinėjimo įrangos dalis (bendras svoris neviršija 10 kg), taip pat kaip registruoto bagažo dalis (bendras svoris neviršija 18 kg) arba kaip rankinio bagažo dalis (bendras svoris neviršija 5 kg). Norint vežtis tik slidinėjimo batus, slidinėjimo įrangos užsakyti nereikia. Slidinėjimo batai gali būti supakuoti ir atskirame krepšyje, neviršijant leistino bendro bagažo svorio.
 

RANKINIS/ REGISTRUOTAS BAGAŽAS – BENDRA INFORMACIJA

  • Rankiniame bagaže išvykstant leidžiama vežtis skysčių ne didesniuose nei 100 ml talpos induose, sudėtuose į vieną plastikinį maišelį, kurio bendra talpa neviršija 1 litro. Plastikinis maišelis turi būti skaidrus ir uždaromas.
  • Dėl saugumo rankiniame bagaže neleidžiama turėti aštrių daiktų – peilių, žirklių, kamščiatraukių, mezgimo virbalų, pincetų, golfo lazdų, pačiūžų ir pan.
  • Maksimalus vieno registruoto bagažo vieneto (lagamino) svoris negali viršyti 32 kg.
  • Registruojamame bagaže neturi būti trapių ir gendančių daiktų, taip pat ypatingos vertės daiktų – pinigų, raktų, vaistų, medicinos dokumentų, saulės akinių, fotoaparatų, vaizdo kamerų ir kitos vertingos elektroninės ar techninės įrangos bei jų reikmenų, kompiuterių, asmeninių elektroninių prietaisų, telefonų, korinio ryšio telefonų, elektroninės įrangos baterijų, papuošalų, brangiųjų metalų, brangakmenių ir pusiau brangių akmenų, muzikos instrumentų, vertybinių popierių ar kitų vertybių, vertingų meno kūrinių, verslo dokumentų, pasų ir kitų tapatybės dokumentų ar mėginių.
  • Keleiviai keliaujantys su kūdikiu (0 iki 2 metų amžiaus), gali gabentis nemokamai pasirinktinai: vežimėlį arba automobilinę saugos kėdutę. Vežimėlis arba automobilinė saugos kėdutė gali būti gabenami tik kaip registruotas bagažas.
  • Keleiviai keliaujantys su vaikais nuo 2 metų, vežimėlį ar automobilinę saugos kėdutę gali gabentis tik už papildomą mokestį, jų neleidžiama gabenti kaip nemokamą bagažą.


BAGAŽO VIRŠSVORIS

 

  • Keleiviams leidžiama registruoti tam tikrą kiekį nemokamo bagažo. Bagažas, kuris viršija šį kiekį (pagal svorį, dydį, vienetų skaičių), vadinamas „bagažo viršsvoriu“ ir yra apmokestinamas.
ĮKAINIAI (oro uostuose)
Bagažo tipas Mokestis visiems skrydžiams, išskyrus skrydžius iš/į Dubajų, Tenerifę, Madeirą, Fuerteventūrą Mokestis skrydžiams iš/į Dubajų, Tenerifę, Madeirą, Fuerteventūrą
Viršsvoris 6 EUR už kiekvieną papildomą kilogramą (papildomas bagažo vienetas apmokestinamas už kiekvieną kilogramą) 22 EUR už kiekvieną papildomą kilogramą (papildomas bagažo vienetas apmokestinamas už kiekvieną kilogramą)
Vaikui virš 2 metų amžiaus: vaikiškas vežimėlis, automobilinė kėdutė. Paspirtukai, riedlentės, riedučiai, balansiniai dviratukai, triratukai. 25 EUR už vieną vienetą 35 EUR už vieną vienetą
ĮKAINIAI (užsisakant paslaugas iš anksto iš kelionių organizatoriaus TEZ TOUR ar kelionių agentūros)
Bagažo tipas Mokestis visiems skrydžiams, išskyrus skrydžius iš/į Dubajų, Tenerifę, Madeirą, Fuerteventūrą Mokestis skrydžiams iš/į Dubajų, Tenerifę, Madeirą, Fuerteventūrą
Papildomi 5 kg 20 EUR 55 EUR
Papildomi 10 kg 35 EUR 110 EUR
Papildomi 20 kg 70 EUR 220 EUR
Vaikui virš 2 metų amžiaus: vaikiškas vežimėlis, automobilinė kėdutė. Paspirtukai, riedlentės, riedučiai, balansiniai dviratukai, triratukai. 20 EUR 30 EUR

Dėmesio! Mokesčiai taikomi į vieną pusę.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK