img
Dovanos
 

Keliaujantiems į Turkiją

 
Individualus pervežimas už grupinio kainą
Akcijos sąlygos:
  • Turistų skaičius viename pervežime nuo 6 iki 12 žmonių (į vieną pervežimą gali būti jungiami keli užsakymai).
  • Galioja kelionėms, kurių išvykimai yra 2019 m. liepos, rugpjūčio, rugsėjo, spalio mėnesiais.
  • Akcija galioja perkant kelionę nuo 2019-06-10 iki 2019-06-30.
  • Galioja tik kelionėms į šiuos Turkijos viešbučius:

ARUM BARUT COLLECTION 5*

BARUT HEMERA 5*

SHERWOOD EXCLUSIVE LARA 5*
ALI BEY PARK 5*
DELPHIN BE GRAND RESORT 5*
SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER 5*
KEMER BARUT COLLECTION 5*
DOUBLE TREE BY HILTON KEMER 5*
CALISTA LUXURY RESORT 5*
CLUB HOTEL TURAN PRINCE WORLD 5*
GLORIA GOLF RESORT 5*
DELPHIN PALACE 5*
AKKA ANTEDON HOTEL 5*
ALVA DONNA EXCLUSIVE HOTEL & SPA 5*
Dėl akcijos prašome kreiptis į jus aptarnaujantį kelionės vadybininką.

Dovanos keliaujantiems į Italiją

 
 
Nemokami audiogidai Markės regione
Lankydami Italijos Markės regiono žymiausis vietas, kviečiame klausytis mūsų paruoštų nemokamų audiogidų lietuvių kalba! Patirkite ir sužinokite visus įdomiausius faktus bei istorijos detales ir jūsų itališki pasivaikšiojimai taps neįkainojami! Audiogidus rasite čia ARBA galite atsisiųsti programėlę izi.TRAVEL. Ieškokite ekskursijų su pavadinimu: TEZEKS.COM. Siūlome audiogidus atsisiųsti iš anksto, kad vėliau galėtumėte klausytis be interneto.

Dovanos keliaujantiems slidinėti

 
 
 
Užsakant pilną slidinėjimo kelionės paketą į Italiją ar Austriją iki 2019 m. rugsėjo 1 d. – slidinėjimo įrangą gabensime nemokamai. Dėl dovanos kreiptis į jus aptarnaujantį kelionės agentą.

Dovanos keliaujantiems į Bulgariją

 
 
 
Visiems keliautojams, perkantiems kelionės paketus į DOUBLETREE BY HILTON 4* ir HELIOS SPA 4* viešbučius, jei apsistojate ne mažiau kaip 7 naktims, dovanojame 40 Eur kuponą ekskursijai iš TEZ TOUR. Ekskursiją dovanų gausite informacinio susitikimo su kelionės vadovu metu. Jei pasirinkta ekskursija yra brangesnė nei 40 Eur, turite sumokėti skirtumą.
Akcija galioja užsakant kelionę nuo 2019-06-14 iki 2019-09-30 bei apsistojant viešbutyje nuo 2019-06-15 iki 2019-07-10 ar nuo 2019-08-26 iki 2019-09-30. Dovana suteikiama kiekvienam suaugusiam keliautojui.

Į PortAventur’ą kartu su TEZ TOUR!

 
 
 
Viešbutis + bilietai į pramogų parką. Iki 33 % nuolaida bilietams į PortAventur World pramogų parką.
„Port Aventur World” – vienas įspūdingiausių nuotykių parkų Europoje! Pramogų parkas suskirstytas į penkias temines zonas, pristatančias skirtingas pasaulio dalis: Tolimieji Vakarai, Meksika, Polinezija, Viduržemio jūros regionas, Kinija. Tai populiariausias teminis parkas Ispanijoje bei šeštas pagal lankytojų skaičių Europoje. Čia rasite daugiau nei 30 skirtingų atrakcionų, restoranus, kavines, atskiras vaikų žaidimų aikšteles, įvairius šou pasirodymus, taip pat parko teritorijoje įsikūręs „Ferrari Land” pramogų parkas. Daugiau apie 3 žingsnių rezervaciją skaitykite>>
Dėmesio! Kelionių organizatorius pasilieka teisę stabdyti akciją.

Dovanos keliaujantiems į Sakartvelą!

 
 
 
Skrendantiems į Batumį 2019 m. rugsėjo mėnesį, dovanojame ekskursiją dovanojame!
Ekskursijos metu susipažinsite su įkvepiančia Batumio miesto istorija, pasivaikščiosite vaizdingomis gatvelėmis, išvysite senamiestį puošiančią "Piazza" aikštę, pabuvosite Europos ir Neptūno aikštėse. Apsilankysite net 7 kilometrus besitęsiančiame pajūrio parke. Vėliau - pasigrožėsite garsiąja Ali ir Nino meilės istoriją menančia skulptūra. Norintiems savarankiškai pratęsti pažintį su miestu, gidas patars kur galima pavakarieniauti ir vėliau šauniai praleisti laisvalaikį. Papildomos sąlygos: ekskursija - atvykimo dieną (vakare); ekskursija dovanojama, perkantiems pilną „Tez Tour“ kelionių paketą (užsakomaisiais skrydžiais); ekskursijos trukmė 2,5-3 val. nemokama ekskursija, apsistojantiems Batumio mieste, iš kitų kurortų - kaina 5 Eur/asm.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku