COVID-19 tyrimas +sertifikatas

Mieli keliautojai, organizuodami keliones rūpinamės, kad Jūsų atostogos būtų ne tik komfortiškos, bet svarbiausia - saugios. Atkreipiame dėmesį, kad daugelyje pasaulio šalių yra įvestas reikalavimas atvykstantiems į šalį pateikti ne anksčiau kai 72 val. iki skrydžio atlikto COVID-19 PGR testo neigiamą  rezultatą. Jūsų patogumui, bendradarbiaudami su UAB „Medicina Practica laboratorija" suteikiame galimybę atlikti COVID-19 tyrimus už specialias kainas:

„COVID-19 tyrimas PGR metodu +sertifikatas“ (atlikimo laikas 24 val.) – 65 Eur.
„COVID-19 greitasis antigeno testas + sertifikatas (atlikimo laikas iki 1 val.)  - 20 Eur.
Greitasis „CITO COVID-19 tyrimo PGR metodu +sertifikatas“ ( atliekant per 1-1,5 val.) - 90 Eur. Tyrimo atlikimo laikas gali pailgėti dėl būtinybės išimtinais atvejais pakartoti tyrimą. Apie tai pacientai informuojami nurodytais kontaktais.
Speciali kaina galioja tik įsigijusiems kelionę ir užsisakiusiems šią paslaugą per TEZ TOUR. 
Visas šias paslaugas galima užsisakyti rezervuojant kelionę kelionių agentūroje arba internetu. Įsigijus šią paslaugą, bus suformuojamas paslaugos įsigijimą patvirtinantis dokumentas, kurį keliautojas privalės turėti atvykęs į laboratoriją atlikti testo.

MEDICINA PRACTICA LABORATORIJOSE galite  pasirinkti iš kelių COVID - 19 tyrimų:

 • COVID – 19 molekulinį (PGR) tyrimą iš nosiaryklės – tyrimo rezultato su sertifikatu gavimo laikas apie 24 val.
 • COVID – 19 molekulinį (PGR) tyrimą iš  nosies landos ir ryklės –  tyrimo rezultato su sertifikatu gavimo laikas apie 24 val.
 • COVID – 19 molekulinį (PGR) tyrimą iš seilių –  tyrimo rezultato su sertifikatu gavimo laikas 24 - 36 val.
 • CITO COVID – 19 molekulinį (PGR) tyrimą iš nosiaryklės – tyrimo rezultato su sertifikatu gavimo laikas apie 1-1,5 val.
 • COVID – 19 greitąjį antigenų testą iš nosiaryklės - tyrimo rezultato su sertifikatu gavimo laikas iki 2 val.
 • COVID – 19 greitąjį antigeno testą iš nosies landų - tyrimo rezultato su sertifikato gavimo laikas iki 2 val.
 • COVID – 19 greitąjį antigeno testą iš seilių - tyrimo rezultato su sertifikatu gavimo laikas iki 2 val.

TYRIMO atlikimas •    iš nosiaryklės (vienu tamponu paimama medžiaga iš nosies ertmės, kitu – iš ryklės);
•    iš priekinės nosies landos ir ryklės (tamponas įkišamas negiliai tik į nosies šnerves ir kelis kartus pasukamas, kitu paimama iš ryklės);
•    iš seilių (seilės išspjaunamos į sterilų mėgintuvėlį; 30 min. prieš mėginio paėmimą reikia nevalgyti, negerti, nerūkyti, nesivalyti dantų, nekramtyti kramtomosios gumos).
COVID – 19 tyrimai atliekami tik klientams iš anksto užsiregistravus. Norime atkreipti dėmesį, kad didžiuosiuose Lietuvos miestuose tyrimo atlikimo laikas eilės tvarka gali būti paskiriamas tik po kelių dienų. Todėl rekomenduojame registruotis iškart užsisakius kelionę, kad būtų priskirtas kuo patogesnis mėginio paėmimo laikas ir laiku gautumėte atliktų tyrimų sertifikatus. Atvykęs į laboratorijos padalinį keliautojas turės pasirašyti sutikimo formą taip pat su savimi turi turėti ir pateikti laboratorijos darbuotojui: •    asmens dokumentą (tą, su kuriuo kelionės metu bus patvirtinama asmens tapatybė);
•   
dokumentą (voucher) – kuris patvirtina, kad įsigijo paslaugą - „COVID 19 PGR tyrimas + sertifikatas” arba „CITO COVID 19 PGR tyrimas + sertifikatas” ( atliekant per 1-1,5 val.) arba „COVID-19 greitasis antigeno testas + sertifikatas“ (atliekant iki 1 val.)

DĖL SERTIFIKATŲ. Pacientai, kaip atsakingi keliautojai, turėtų pasidomėti apie šalies, į kurią planuoja vykti, taikomus reikalavimus COVID-19 tyrimų atlikimui bei sertifikatų išrašymui (ypač – jeigu jie yra specifiniai) bei iš anksto įspėti laboratoriją prieš atliekant tyrimą arba kreiptis į laboratoriją dėl sertifikato papildymo ne vėliau nei per 24 val. nuo jo gavimo.

Mėginiai dėl COVID-19 (korononaviruso) laboratorijose imami tik nejaučiantiems viruso simptomų. Jei jaučiate koronaviruso simptomus ar galimai turėjote kontaktą su viruso nešiotoju, kreipkitės tel. 1808.

Laboratorijos padaliniuose privaloma laikytis šių taisyklių: •    Pacientai tyrimams atlikti priimami tik iš anksto užsiregistravus
•    Paliekama laiko paviršių, įrenginių ir patalpų dezinfekcijai bei patalpų vėdinimui
•    Mėginio paėmimo procedūrai reikia atvykti vienam arba esant būtinybei tik su vienu šeimos nariu
•    Atvykstant būtina dėvėti apsaugines veido kaukes, respiratorius ir mūvėti vienkartines pirštines
•    Atvykus į laboratoriją dezinfekuoti rankas, dezinfekcinis skystis yra priėmimo patalpoje
•    Laukiantiems procedūros būtina laikytis rekomenduojamo 2 metrų atstumo
•    Rekomenduojama turėti ir naudoti savo rašymo priemonę.


REGISTRACIJA TYRIMAMS LABORATORIJOS PADALINIUOSE Keliautojų patogumui COVID 19 PGR tyrimams galima užsiregistruoti į laboratorijos padalinius, ir per Medicina practica  Facebook paskyrą, parašius asmeninę žinutę arba el. paštu registracija@medicinapractica.lt

Registruojantis tyrimams būtina nurodyti, kad asmuo yra įsigijęs TEZ TOUR paslaugą – „COVID 19 tyrimas + sertifikatas”. Asmuo atvykęs į laboratorijos padalinį turi turėti su savimi šį dokumentą (voucher) – kuris patvirtina, kad įsigijo paslaugą - „COVID 19 PGR tyrimas + sertifikatas” arba „CITO COVID 19 PGR tyrimas + sertifikatas” ( atliekant per 1-1,5 val.) arba „COVID-19 greitasis antigeno testas + sertifikatas. Už savalaikį tyrimo atlikimą atsakingas yra pats keliautojas. Dėl didelės COVID-19 tyrimo PGR metodu paklausos raginame suskubti kreiptis į tyrimus atliekančią laboratoriją dar prieš įsigyjant kelionės paketą arba papildomą paslaugą. Tyrimo atlikimo terminas 1-3 d.d. nuo tiriamosios medžiagos paėmimo (klinika išimties tvarka stengsis tyrimą atlikti per 24 val.). COVID-19 PGR tyrimą atlikti galite visoje Lietuvoje.

 

 

! Paslauga „CITO COVID 19 PGR tyrimas + sertifikatas” ( atliekant per 1-1,5 val.) PAGAL IŠANKSTINĘ REGISTRACIJĄ teikiama tik Vilniaus laboratorijoje adresu Antakalnio g. 72. Tyrimų kiekis ribotas.

 


COVID – 19 (KORONAVIRUSO) PGR ir antigeno mėginių paėmimas  PAGAL IŠANKSTINĘ REGISTRACIJĄ vykdomas:

 

EIL. NR.  MIESTAS ADRESAS REGISTRACIJA TELEFONO NR.
1 Vilnius Antakalnio g. 72* (8 5) 250 77 44
2 Vilnius A.Vivulskio g. 7 (8 5) 250 77 44
3 Vilnius Pelesos g. 7 (8 5) 250 77 44
4 Kaunas Savanorių pr. 137 (8 5) 250 77 44
5 Kaunas Varnių g. 38-3* (8 5) 250 77 44
6 Klaipėda Šilutės pl. 38 (8 5) 250 77 44
7 Panevėžys Nemuno g. 75 (8 5) 250 77 44
8 Šiauliai Tilžės g. 139 (8 5) 250 77 44
9 Mažeikiai Vilniaus g. 2 (8 5) 250 77 44
10 Tauragė Vytauto g. 66-2 (8 5) 250 77 44
11 Visaginas Tarybų g. 6-32 (8 5) 250 77 44
12 Šilutė Lietuvininkų g. 12-22 (8 5) 250 77 44
13 Naujoji Akmenė Žemaitijos g. 6 (8 5) 250 77 44
14 Zarasai Vilniaus g. 1B (8 5) 250 77 44
15 Alytus Vilties g. 5-106 (8 5) 250 77 44

 

Detalesnė informacija https://medicinapractica.lt/kontaktai/

 

Keliautojai gali patys rinktis laboratoriją tyrimo atlikimui. Pateikiame kitų, COVID-19 tyrimą PGR metodu atliekančių, laboratorijų sąrašą:

 

 • VU ligoninės Santaros klinikų laboratorija;
 • Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorija;
 • Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija;
 • Respublikinės Šiaulių ligoninės laboratorija;
 • LSMU ligoninės Kauno klinikų laboratorija;
 • Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto laboratorija;
 • UAB „Baltic Medics"
 • UAB „Diagnostikos laboratorija" („Antėja" Vilnius);
 • Respublikinės Panevėžio ligoninės laboratorija.

Naudinga informacija apie reikalavimus atvykstantiems kitose šalyse nuolat atnaujinama Užsienio reikalų ministerijos tinklalapyje 

Suprasdami keliautojų nerimą šiuo sudėtingu periodu, kai pasaulinė pandemija gali netikėtai sugriauti ateities planus, skelbiame akciją „Keliauk be COVID“

„Tez Tour“ vadovaujasi atsakingų institucijų rekomendacijomis. Keliautojų sveikata ir saugumas mums yra besąlygiškas prioritetas.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK