Eftalia viešbučių tinklas - šeimų atostogų rojus

Viešbučių tinklas „Eftalia“ kviečia apsilankyti viename iš viešbučių ir išbandyti visas teikiamas paslaugas itin patraukliausiomis kainomis. Tai tikras šeimų rojus su gausybe pramogų, laisvalaikio praleidimo vietų, puikiu maitinimu kiekvieno skoniui. Šilta jūra ir kaitri saulė, įvairios pramogos ir aukštas aptarnavimo lygis suteiks daug teigiamų emocijų ir padarys jūsų atostogas ypatingomis.
 

„Eftalia Hotels“ yra didžiulis viešbučių kompleksas Alanijoje, kurį sudaro penki viešbučiai, esantys netoliese: „Eftalia Aqua Resort Hotel“, „Eftalia Marin Hotel“, „Eftalia Ocean“, „Eftalia Village“, „Eftalia Splash Resort Hotel“. Šis šeimų rojus yra už 100 km nuo Antalijos, 18 km nuo Alanijos centro ir apie 4 km nuo Konaklio kurorto centro. Viešbučių koncepcija skirta šeimų poilsiui su vaikais. Eftalijos sala nusipelno ypatingo dėmesio - tai 80 000 kv.m. ploto paplūdimio sala, specialiai sukurta „Eftalia“ viešbučių svečiams ir sujungta požemine perėja su „Eftalia Aqua“, „Eftalia Marin“, „Eftalia Village“ ir „Eftalia Ocean“. Tai unikali vieta, su daugybe laisvalaikio praleidimo vietų, tokių kaip vandens parkas (14 kalnelių), restoranai ir barai. Šios salos teritorija užima beveik 80 000 kv.m. bei gali pasigirti 950 m ilgumo paplūdimiu. Viešbučių „Eftalia“ koncepcija skirta šeimos atostogoms, tačiau dėl puikiai išvystytos infrastruktūros ir įvairių veiklų dėka - atostogos Eftalijoje patiks visiems!
 
 
Eftalia tinklo viešbučiai:
EFTALIA OCEAN 5*
EFTALIA OCEAN 5*
Viešbutis pastatytas 2017 metais, o svečiams duris atvėrė 2018 metais, tad tai naujausia didelio viešbučių komplekso dalis. Viešbučio teritorija net 60 000 kv.m. bei atskira paplūdimio zona smagiam laisvalaikiui, kur Jūsų laukia gausybė pramogų – baseinai, vandens kalneliai, kavinės, barai, pramoginiai renginiai. Viešbučio numeriai šiuolaikiški, erdvūs, tvarkingi, interjere dominuoja jūrinis stilius, bei jo akcentai. Puikus pasirinkimas tiek šeimoms, tiek jaunimui, tiek aktyviam porų poilsiui.
EFTALIA AQUA RESORT HOTEL 5*
EFTALIA AQUA RESORT HOTEL 5*
Įsikūręs pajūryje, per kelią nuo paplūdimio. Viešbutį sudaro du pagrindiniai 5-ių aukštų pastatai ir penki 3-jų aukštų Annex pastatai. Bendras teritorijos plotas yra 38,5 tūkst. kv.m.. Pramogų šiame viešbutyje tikrai nestinga, svečiai gali lankytis restoranuose, baruose, sporto salėje, saunoje, animacijos komandos paruoštuose vakaruose, diskotekose ir kitose pramoginėse veiklose. Viešbutis „Eftalia Aqua Resort 5 *“ puikiai tinka ramiam šeimos poilsiui, taip pat ir aktyviam jaunimui, poroms.
EFTALIA AYTUR 4*
EFTALIA AYTUR 4*
Tai miesto tipo viešbutis, kuris įsikūręs patogioje vietoje – pačiame Alanijos mieste, vos keli žingsniai nuo Viduržemio jūros pakrantės. Miesto centras lengvai pasiekiamas pėsčiomis. Daugybė parduotuvių ir prekybos centrų nustebins net visko mačiusius „šopingholikus“. Netoli viešbučio yra pramogų centrai ir naktiniai klubai. Viešbutis visai šalia miesto paplūdimio, tad mėgautis saulės spinduliais ir skaidriu jūros vandeniu galėsite kasdien. Viešbutis rekomenduojamas ir šeimoms su vaikais.
EFTALIA VILLAGE HV-1
EFTALIA VILLAGE HV-1
Tai puikus viešbutis, kur dera kainos ir kokybės santykis. Įsikūręs Viduržemio jūros pakrantėje, 4 km nuo Konakli gyvenvietės, 18 km nuo Alanijos miesto. Viešbutį sudaro dvylika 3-jų aukštų pastatų. Daugybė pramogų vietoje ir paplūdimio zonoje suteiks nepamirštamų įspūdžių viešbučio svečiams. Kambariuose yra palydovinė televizija, individualiai reguliuojamas oro kondicionierius, seifas, telefonas, mini baras. Viešbutis rekomenduojamas šeimos, aktyvioms paplūdimio bei jaunimo poilsiui!
EFTALIA MARIN HOTEL 5*
EFTALIA MARIN HOTEL 5*
Modernus viešbutis, dekoruotas jūrine tema. Viešbutis susideda iš dviejų pastatų, primenančių futuristinius vandenynų lainerius, kertančius bangas. Viešbutyje yra penki restoranai, kuriuose patiekiami meksikiečių, italų, turkų, azijiečių ir kepsnių patiekalai. Viešbučio svečiai gali naudotis šešiais lauko baseinais ir trylika vandens čiuožyklų, esančių Eftalijos saloje. Viešbučio plotas yra didžiulis, gražiai sutvarkyta teritorija. Paplūdimys yra stambaus žvyro- akmenuotas.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK