Oficiali aviakompanijos svetainė www.freebirdairlines.com

Saugumo informacija keliautojams, turintiems Samsung Galaxy Note 7 įrenginius, EN.

„FreeBird Airlines“ bagažo vežimo sąlygos ir įkainiai

 

RANKINIS BAGAŽAS

Kiekvienam keleiviui (išskyrus kūdikius) leidžiama po 1 rankinio bagažo vienetą, neviršijantį 8kg svorio. Rankinio bagažo matmenys neturi viršyti 55cm x 40cm x 20cm.

Be to, salone galima turėti mažą moterišką rankinę, literatūros skaityti skrydžio metu, nedidelį fotoaparatą ar žiūronus, kūdikio krepšį, maisto kūdikiui skrydžio metu, paltą, striukę ar švarką, lietsargį, vaikščiojimo lazdą, vieną maišelį su neapmokestinamos prekėmis (duty free).

Dėl saugumo rankiniame bagaže neleidžiama turėti aštrių daiktų – peilių, žirklių, kamščiatraukių, mezgimo virbalų, pincetų, pačiūžų ir pan.  Samsung Galaxy Note7 privalo būti išjungtas ir negali būti kraunamas lėktuve.

 

REGISTRUOTASIS BAGAŽAS

Leidžiamas nemokamas 20 kg bagažas suaugusiems ir vaikams nuo 2 metų. Jaunesniems nei 2 metų vaikams (kūdikiams) be rezervuotos vietos orlaivyje leidžiamas 10 kg bagažas bei vienas sulankstomas vežimėlis. 

 

DRAUDŽIAMI VEŽTI DAIKTAI

  • ginklai ir amunicija (ginklai, revolveriai, signaliniai pistoletai ir pan.)
  • sprogmenys (dinamitas, plastikiniai sprogmenys, fejerverkai, krekeriai su užtaisu, signalinės raketos ir pan.);
  • pavojingos medžiagos (ašarinės dujos, lengvai užsidegančios medžiagos, padegamosios medžiagos, koroziją sukeliančios medžiagos ir pan.);
  • radioaktyvios medžiagos;
  • suspaustos ir suskystintos dujos;

Sąrašas aukščiau nėra pilnas, jis tik apibrėžia daiktų įvairovę, kuriuos privalo paimti iš keleivio.

 

SKYSČIAI LEIDŽIAMI ĮSINEŠTI Į LĖKTUVO SALONĄ

Laikantis tarptautinių saugumo taisyklių, bet koks skystis (įskaitant gelius, pastas ir pan.) gabenamas lėktuvo salone negali viršyti 100 ml, bei privalo būti supakuotas į permatomą 1 litro talpos plastikinį maišelį. Maišelis turi būti užklijuojamas. Šie maišeliai turi būti atskirai patikrinti oro uostų saugumo kontrolės punktuose.

 

SKRYDIS NĖŠTUMO METU

Pagal aviakompanijos „FreeBird Airlines“ taisykles, jei nėštumas yra vienvaisis iki 28 nėštumo savaitės jokie keliavimo apribojimai netaikomi (medicininė pažyma nėra privaloma). Kai nėštumas yra 28–35 savaitės (imtinai), būtina pateikti gydytojo pažymą, kurios data turi būti ne ankstesnė nei 7-8 dienos iki skrydžio dienos. Nuo 36 nėštumo savaitės nėščios moterys į lėktuvą nepriimamos. Jei nėštumas yra daugiavaisis, iki 28 nėštumo savaitės jokie keliavimo apribojimai netaikomi. Kai nėštumas yra 28–32 savaitės (imtinai), būtina pateikti gydytojo pažymą, kurios data turi būti ne ankstesnė nei 7-8 dienos iki skrydžio dienos. Nuo 33 savaitės daugiavaisės nėščiosios moterys į lėktuvą nepriimamos. Prašome informuoti apie moters nėštumą (kelinta nėštumo savaitė, nepriklausomai nuo nėštumo stadijos) kelionių organizatorių tiesiogiai arba per Jus aptarnaujančią kelionių agentūrą el. pašto adresu avia@teztour.lt ne vėliau kaip likus 3 dienoms iki skrydžio. Gydytojo pažyma turi būti išduota ne anksčiau kaip 7-8 dienos prieš kiekvieną skrydį (t. y. tiek pirminį, tiek atgalinį). Medicininėje pažymoje (anglų kalba) turi būti ši informacija: gydytojo arba akušerio parašas; pažyma turi būti išduota ir pasirašyta ant klinikos / ligoninės blanko; nurodyta, ar nėštumas yra vienavaisis, ar daugiavaisis; nurodytas nėštumo savaičių skaičius ir numatoma gimdymo data; nurodyta, kad Keleivė gali skristi. Jeigu Jūsų skrydį vykdantis vežėjas yra kita aviakompanija, informaciją prašome pasitikslinti pas kelionę parduodantį agentą.

 

RIBOTO JUDRUMO KELEIVIAI

Vežimėlio pervežimas yra nemokamas. Privalo būti pateiktas prašymas dėl gabenimo rezervacijų ir konsultacijų  skyriui book@teztour.lt ir aviacijos skyriui, el.pašto adresu avia@teztour.lt , ne vėliau kaip likus 72 valandom iki išvykimo.

Keleiviams, kuriems yra reikalingas deguonies aparatas privalo gauti patvirtinimą iš aviakompanijos apie galimą skraidinimą, el.pašto adresu avia@teztour.lt

 

GYVŪNAI (ŠUO ARBA KATĖ)

Gyvūnas skraidinamas salone (narve), kurio maksimalus dydis 55x40x20, o bendras svoris (gyvūno ir narvo) privalo būti ne didesnis kaip 8 kg. Gyvūno amžius turi būti ne mažiau kaip 10mėn. , privalo turėti visus reikiamus dokumentus (gyvūnas turi būti identifikuotas, turi turėti gyvūno augintinio pasą,  veterinarijos sertifikatą ir visus reikiamus skiepus).

 

SPORTINIS INVENTORIUS

Reikalingas išankstinis patvirtinimas dėl galimo skraidinimo. Įvairiai sportinei įrangai, muzikos instrumentams, naminiams gyvūnams ir kt. – yra taikomos specialios taisyklės ir atskiri mokesčiai.

„FreeBird Airlines“ Bagažo vežimo sąlygas ir įkainius rasite čia.  

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku