Keliaujantiems į Sakartvelą (Gruziją)

(Atnaujinta 2022 05 12)

Vakcinuotiems

Nevakcinuotiems/Nepersirgusiems

Persirgusiems

Išimtys

Anketos pildymas

Apribojimai šalyje

Apribojimų nėra.

Apribojimų nėra.

Apribojimų nėra,

 

Keliaujant į Sakartvelą anketos pildyti nereikia.

- Apsaugines veido kaukes privaloma dėvėti medicinos įstaigose ir viešąjame transporte.

- Reikalavimas dėvėti kaukę netaikomas vaikams iki 6 m. ir asmenims, turintiems kvėpavimo takų problemų bei kai kuriuos kitus sutrikimus, dėl kurių negalima dėvėti kaukės.

Skubios pagalbos numeris Gruzijoje 112.

 

Informacija dėl testų atlikimo Gruzijoje

  • Visą detalią informaciją dėl COVID-19 tyrimo atlikimo keliautojams suteiks „Tez Tour“ atstovai Gruzijoje susitikimo metu.
  • Testų atlikimui, galima registruotis ir vykti į klinikas ar laboratorijas savarankiškai. PGR testo kaina nuvykus savarankiškai 150-200 Larių (apie 50-85 USD doleriai).
  • Vystant atlikti testo būtina turėti asmens dokumentus, rekomenduojama turėti kelionės dokumentus.

 

Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas (Sąlygos galioja kelionių paketus įsigijusiems keliautojams):

  • Jeigu atostogų metu turistas suserga besimptome ar lengva COVID-19 forma, jis izoliuojamas atskirame to paties ar kito viešbučio kambaryje mažiausiai 10 dienų, maistas ir gėrimai patiekiami į kambarį (papildomai mokėti nereikia iki numatytų atostogų laiko pabaigos). Atlikus pakartotinį testą ir gavus neigiamą atsakymą turistas gali laisvai toliau atostogauti arba išvykti į Lietuvą. Kai dėl teigiamo COVID-19 tyrimo ir privalomos izoliacijos keliautojas negali išvykti pasibaigus numatytam atostogų laikui, o viešbutis nedengia apgyvendinimo išlaidų, už viską moka pats keliautojas arba draudimas, jei tokį keliautojas turi įsigijęs.
     
  • Jei pasveikęs turistas skrenda ne savo nustatytą dieną, bilieto keitimo išlaidas prisiima pats turistas arba draudimas, jei tokį keliautojas turi įsigijęs.

 

Prieš pat skrydį rekomenduojame pasitikrinti saugumo reikalavimus keliaujantiems į Gruziją aviakompanijos, kuri vykdo skrydį, internetinėje svetainėje.


Reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą

 

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK