Korfu – žalioji sala

Atostogos Korfu saloje: poilsinės, pažintinės, „viskas įskaičiuota“ kelionės, ekskursijos, patrauklūs pasiūlymai gera kaina

Apie Korfu

Korfu sala, taip nuostabiai aprašyta anglų rašytojo Džeraldo Malkolmo Darelo knygoje “Mano šeima ir kiti gyvūnai”, tikrai yra viena gražiausių Graikijai priklausančių salų. Neaukšti kalnai, bekraščiai miškai, mažytės įlankėlės, smėlio paplūdimiai – Korfu salos gamta tiesiog sutverta elitiniam poilsiui. Saloje netrūksta nuošaliai įsikūrusių aukščiausio lygio viešbučių su didžiulėmis teritorijomis ir privačiais paplūdimiais. Naujausi viešbučiai jau turi ir savo SPA centrus. Neskubus gyvenimo tempas, daug pramogų (vaikams patiks vietinis vandens pramogų parkas), įdomi ekskursijų programa, nepakartojama gamta – Korfu sala tikrai viena idealiausių vietų poilsiui.

Korfu saloje galima išskirti tris pačius populiariausius kurortus poilsiui: Kavos, Paleokastritsa, Agios Gordios.

 

Ką aplankyti ir nuveikti Korfu saloje
Achiliono rūmai
Achiliono rūmai
Tai prabangi vila, kuri buvo pastatyta kaip vasaros rezidencija Austrijos imperatorienei Elžbietai. Ji labai domėjosi graikų kultūra, todėl rūmus ir juos supantį sodą puošia gausybė skulptūrų, vaizduojančių senovės graikų mitologijos veikėjus ir piešiniai, vaizduojantys Trojos karo scenas. Nuo rūmų terasų atsiveria nuostabi miesto panorama.
Senasis fortas Paleo Frourio
Senasis fortas Paleo Frourio
XVI a. čia gyvenę venetai sugalvojo iškasti griovį ir taip atrėmti turkų puolimus. Ši vieta dabar žinoma dėl savo dviejų kalvų, ant kurių puikuojasi po pilies karūną - būtent nuo kalvų pavadinimo kilo miesto bei salos pavadinimas.
Kavos kurortas
Kavos kurortas
Nors kurorto paplūdimiai nukloti biriu auksinio smėliu, o visai netoliese yra „Lefkimmis“ reservatas, norintiems laukinės gamtos, šis kurortas garsėja naktiniu gyvenimu ir pašėlusiais vakarėliais paplūdimiuose. Jei svajojate apie šokius visą naktį, tai šis kurortas – Jums.
Kerkyros (Korfu) miestas
Kerkyros (Korfu) miestas
Miestas garsėjantis bažnyčiomis, kurių miesto senamiestyje galima aplankyti net 37. Tikrai verta pasivaikščioti pėsčiomis po senamiestį ir pajusti jo dvasią bei prasieiti Spianada – gatve, kurią puošia centrinė Korfu miesto aikštė su dailiu fontanu. Čia yra susitelkusios jaukios kaviniės, parduotuvės, dažnai groja vietiniai gatvės muzikantai.
Paleokastritsa
Paleokastritsa
Vienas gražiausių ir romantiškiausių salos vietelių, kurio pašonėje yra nuostabi žydro vandens įlanka bei smėlėti paplūdimiai, kurie apsuptais alyvmedžių giraitėmis. Būtina žinoti, kad vanduo šiame paplūdimyje - ganėtinai vėsus, o povandeninis pasaulis nepaprastai įdomus, todėl ši vieta labai tinka mėgstantiems paviršutinį nardymą.
VLACHERNA vienuolynas
VLACHERNA vienuolynas
Labiausiai turistų fotografuojama vieta Korfu saloje. Vienuolynas pastatytas dar 1685 metais. Ir vienu metu buvo moterų vienuolynas, o vėliau priklausė žinomam graikų kompozitoriui. Šiandien tai vieša vieta atvira visiems turistams.

Pasiūlymai mūsų – atostogos Jūsų! Kelionių naujienlaiškių prenumerata.

Privatumo politika.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku