Poilsinės kelionės į Burgasą

Atostogos Burgase: poilsinės, pažintinės, „viskas įskaičiuota“ kelionės, ekskursijos, patrauklūs pasiūlymai gera kaina

Kelionės į Burgasą

Apie Burgasą

Viza
Nereikalinga
Skrydžio trukmė
~3 val.
Laiko skirtumas
Nėra laiko skirtumo (GMT+3)
Kalba
Graikų
Valiuta

Euras (€)

 

Bulgarija tai lyg dvi šalys, kuri skirstoma į – šiaurinę ir pietinę – kalnų padalyta pakrantė vilioja savo kontrastais: nuo kvapą gniaužiančių uolėtų skardžių, brendančių tiesiai į jūrą, iki švelnaus auksinio ar balto smėliuko paplūdimių, jaukiai įsikūrusių seniausias civilizacijos paslaptis saugančių miestelių kaimynystėje. Todėl net nestebina įvairiausių kurortų gausa, patenkinanti kiekvieno norus – čia savo prieglobstį ras ieškantys ramybės ir nuošalių laukinių paplūdimių, prabangių prekybos centrų ir audringų naktinių pramogų, viliojančių SPA malonumų ir muziejų bei meno galerijų...

 

Burgasas yra vienas didžiausių Bulgarijos miestų, esantis rytinėje Burgaso įlankos dalyje. Dar XX amžiuje miestas aktyviai vystėsi, o jau šiandien tai didelis pramonės ir turizmo centras.

 

Burgaso istorija labai turtinga - mokslininkai teigia, kad čia gyventa jau nuo senų senovės, tačiau miestui buvo sunku konkuruoti su tuometiniais prekybos lyderiais, Nesebaru ir Sozopoliu, todėl ilgą laiką tai tebuvo teritorija su mažais žvejų kaimeliais ir prieplaukėlėmis. Viskas pasikeitė atidarius uostą, kurio dėka Burgasas tapo pirmuoju didžiausiu šalies uostu ir antru pagal dydį miestu po Varnos. Pats Burgaso miestas labiau primena pramoninį, mažai lankytinų objektų turintį miestą. Todėl ir nėra didelis turizmo traukos objektas, jis labiau žinomas tuo, kad turi atnaujintą oro uostą, į kuri traukia kasmet šimtai tūkstančių keliautojų iš viso pasaulio, kurie nori ilsėtis būtent Burgaso regionui priskiriamuose kurortuose.
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Burgaso regionuose
Burgaso regiono lankytinos, įžymios vietos
Archeologijos muziejus
Archeologijos muziejus
Muziejuje Jūs galite susipažinti su archeologų, kasinėjant apylinkes, atrastais artefaktais. Čia rasite ir neolito epochos eksponatų - akmeninių ar iš kaulo pagamintų daiktų, senovinių darbo įrankių. Taip pat čia sukaupta ir eksponuojama nemaža kolekcija radinių menančių antikos laikus, bei artefaktai, atspindintys Bizantijos, Osmanų ir Romos kultūras. Tokias informatyvias ir įdomias Burgaso vietas verta aplankyti su visa šeima.
Nesebaro miestas
Nesebaro miestas
Nesebaro miestas, vienas gražiausių ir įdomiausių visoje Bulgarijoje, tai muziejus po atviru dangumi, kurį akilai saugo UNESCO. Senoji Nesebaro dalis yra įsikūrusi dideliame pusiasalyje, kurią su žemynine dalimi jungia platus kelias. Daugelis pusiasalį vadina „mažu“ - iš tikrųjų vaizdingais viduramžių gatvių labirintais galima vaikščioti ir vaikščioti ligi sutemų, o sutemus prisėsti jaukioje . Atvykite ir pamatykite šį unikalų miestą savo akimis.
Rožių slėnis
Rožių slėnis
Gegužės ir birželio mėnesiais Bulgariją apgaubia viliojantis rožių aromatas. Ne daug kas žino, kad būtent ši šalis, savo šiltuose ir kalnų apsaugotuose Kazanlyko slėniuose saugo Rosa Damascena paslaptį – ne tik gražias, bet ir aliejaus gausias rožes. Būtent čia vasaros pradžioje pražysta tūkstančiai aromatingų rožių, pasaulyje vertinamų dėl kvapnaus eterinio aliejaus, naudojamo kosmetikos pramonėje. Kruopštūs rinkėjai nuo pat ankstaus ryto pluša slėnyje rinkdami trapius gėlių karalienės žiedlapius – iš 30-ies žiedų išspaudžiamas vos vienas lašas aliejaus!
Poilsis Burgase pagal kiekvieno norus
GERIAUSI KELIONIŲ PASIŪLYMAI BURGASE
Paskutinė minutė
Paskutinė minutė
Poilsis su vaikais
Poilsis su vaikais
Atostogos dviems
Atostogos dviems
Viskas įskaičiuota
Viskas įskaičiuota
Tiesioginiai skrydžiai į Burgasą
PIGŪS SKRYDŽIAI Į BURGASĄ
Užsakomieji ir reguliarūs skrydžiai
Užsakomieji ir reguliarūs skrydžiai
Pigiausių aviabilietų į Burgasą paieška.

Vidutinė metinė oro temperatūra Burgase

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem

sausis
11°C
vasaris
12°C
kovas
18°C
balandis
20°C
gegužė
25°C
birželis
28°C
liepa
30°C
rugpjūtis
28°C
rugsėjis
25°C
spalis
20°C
lapkritis
16°C
gruodis
13°C

Vidutinė metinė vandens temperatūra Burgase

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem

sausis
13°C
vasaris
12°C
kovas
13°C
balandis
15°C
gegužė
19°C
birželis
23°C
liepa
25°C
rugpjūtis
26°C
rugsėjis
24°C
spalis
21°C
lapkritis
18°C
gruodis
15°C

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku