Poilsinės kelionės į Eilatą

Atostogos Eilate: poilsinės, pažintinės, „viskas įskaičiuota“ kelionės, ekskursijos

Apie Eilatą

Viza
Nereikalinga
Skrydžio trukmė
~5 val.
Laiko skirtumas
Nėra laiko skirtumo (GMT+3)
Kalba
Hebrajų
Valiuta

Izraelio naujasis šekelis (ILS)

 

Eilatas – tai piečiausias Izraelio miestas. Čia saulė šviečia nuolat, o oro temperatūra retai kada nukrenta žemiau 20 laipsnių. Ilsėtis čia galima bet kuriuo metu laiku. Ilga pakrantė, koraliniai rifai, dykumos, neįtikėtina šiluma ir skaidri jūra. O kur dar ir šalia plaukiojantys delfinai... Nenuostabu, kad tai viena populiariausių vietų atostogoms Izraelyje. Tai vieta, kur galima atrasti visiškai nežinomą kultūrą, įdomias vietas ir skonius, bei povandeninio pasaulio paslaptys.
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Eilate
Eilato lankytinos, įžymios vietos
Delfinų rifas
Delfinų rifas
Tai vieta, kurioje galima stebėti gyvūnus natūralioje aplinkoje. Lankytojams yra pastatyta prieplauka su apvaliomis pavėsinėmis, iš kurių galima stebėti plaukiojančius ir žaidžiančius delfinus. Ši vieta skiriasi nuo kitų tokio tipo lankytinų vietų pasaulyje visų pirma tuo, kad nėra rodomi jokie delfinų šou. Delfinai priplaukia tik tada, kai patys to nori, be to jie gali laisvai patekti į Raudonąją jūrą. Taip pat čia yra paplūdimys ir išskirta vieta maudynėms, o norintys gali net panardyti su delfinais.
Povandeninė observatorija
Povandeninė observatorija
Observatorija yra įsikūrusi jūroje, o su krantu ją jungia nedidelis tiltas. Jo centre yra švyturio formos bokštas. Nusileidus į 6 metrų gyli per stiklines apžvalgos aikštelių sienas galima grožėtis įvairiaspalvėmis žuvimis, koralais ir jūros augmenija. Didžiuliuose akvariumuose lankytojai gali grožėtis rykliais, jūros vėžliais ir rajomis. Tuo tarpu pakilus aukštyn į observatorijos bokštą galima grožėtis Raudonąją jūrą ir net pamatyti Saudo Arabiją, Jordaniją ir Egiptą. Taip pat yra galimybė pašerti ir net paglostyti gyvūnus. O kur dar Perlinių austrių atidarymo šou…
Raudonasis kanjonas
Raudonasis kanjonas
Eilatas yra ne tik kurortas, delfinai, koralai, bet ir nuostabūs uolų dariniai Raudonajame kanjone. Raudonasis kanjonas yra įsikūręs maždaug 20 kilometrų nuo Eilato centro, prie pat Egipto sienos. Šio itin vaizdingo darinio ilgis yra apie 200 metrų, o kai kurie turistai netgi lygina ji su Jungtinėse Valstijose esančiu Antilopės kanjonu. Šiame kanjone yra dvi trasos, todėl galima jį apžiūrėti iš viršaus arba iš apačios. Didžiulės uolos ir siauri praėjimai tarp jų yra išties įspūdingi!
Poilsis Eilate pagal kiekvieno norus
Geriausi pasiūlymai į Eilatą
Paskutinė minutė
Paskutinė minutė
Atostogos su vaikais
Atostogos su vaikais
Viskas įskaičiuota
Viskas įskaičiuota
Viešbučiai Eilate
Ieškokite geriausių viešbučių pasiūlymų Eilato kurorte

TEZ TOUR atstovo komentaras

 


Kiek bekalbėtum ir pasakotum apie Izraelį, niekada nebus per daug. Sunku apibūdinti visą tai, kas buvo pamatytą, išgirstą ir pajaustą. Visą tai reikia patirti pačiam! Šios šalies įvairovė, skirtingų kultūrų sąsajos, įspūdingas istorinis paveldas ir gamtos stebuklai tiesiog atima žadą. Kelionių kainos yra įvairios, kiekvienas galės išsirikti labiausiai tinkančią sau. Todėl nieko nelauk, tu tikrai turi pamatyti šią šalį!

 

 

Vidutinė metinė oro temperatūra Eilate

sausis
19°C
vasaris
21°C
kovas
24°C
balandis
30°C
gegužė
34°C
birželis
38°C
liepa
40°C
rugpjūtis
40°C
rugsėjis
37°C
spalis
33°C
lapkritis
26°C
gruodis
20°C

Vidutinė metinė vandens temperatūra Eilate

sausis
22°C
vasaris
21°C
kovas
21°C
balandis
23°C
gegužė
24°C
birželis
26°C
liepa
28°C
rugpjūtis
28°C
rugsėjis
27°C
spalis
27°C
lapkritis
25°C
gruodis
23°C

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK