Poilsinės kelionės į JAE (Jungtinius Arabų Emyratus)

Atostogos Jungtinių Arabų Emyratuose (JAE): poilsinės, pažintinės, „viskas įskaičiuota“ kelionės, ekskursijos

Vilnius
Lietuva
Kaunas
Vilnius
Estonia
Tallinn
Latvija
Ryga
JAE
Jau pasirinkta atstatyti
JAE
Visomis kryptimis (19)
Austrija
Bulgarija
Egiptas
Estija
Graikija
Ispanija
Italija
JAE
Kinija
Kipras
Latvija
Maldyvai
Mauricijus
Meksika
Portugalija
Sakartvelas (Gruzija)
Tailandas
Turkija
Vengrija
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Visas mėnuo
7 - 10 n.
Papildomi parametrai
Kurortai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Kolekcijos ir filtrai
Tez Tour kolekcijos
Filtrai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Kelionė sudėtis
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Jau pasirinkta
Rasti žemėlapyje
Pradėkite vesti miesto ar viešbučio pavadinimą ir išsirinket vieną iš pasiūlytų variantų
Papildomi parametrai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Įvertinimas ne mažesnis nei
Tarifo tipas
Pasirinkimai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
 • Į vieną pusę
 • Į abi puses
 • Sudėtinis maršrutas
Vilnius
Jau pasirinkta atstatyti
Vilnius (VNO), Lietuva
Pridėkite artimiausius oro uostus nuo pasirinktos krypties: Vilnius
Kauno oro uostas (KUN), Lietuva
Hrodna (GNA), Baltarusija
Minsk-1 (MHP), Baltarusija
Nacionalinis Minsko oro uostas (MSQ), Baltarusija
Rygos oro uostas (RIX), Latvija
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Visas mėnuo
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Trukmė

 

Apie JAE (Jungtinius Arabų Emyratus)

Viza
Nereikalinga
Skrydžio trukmė
~5 val.
Laiko skirtumas
+1 val. (GMT+4)
Kalba
Arabų
Valiuta

JAE dirhamas (AED)

 

Ši šalis nebijo įgyvendinti net pačių netikėčiausių vizijų, futuristinių projektų, Jungtiniai Arabų Emyratai atsiskleidė kaip didelių galimybių šalis. Neįtikėtina, kaip čia harmoningai koja kojon žengia tradicinis, dykumos padiktuotas gyvenimo būdas bei siekis turėti viską, kas pasaulyje geriausio, moderniausio, naujausio.

Smalsiems keliautojams ir šilto poilsio ieškantiems turistams JAE palieka neišdildomą įspūdį. Tai labai saugi šalis, turinti tiek daug gražių, įdomių ir visame pasaulyje žinomų vietų. Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE) žavi ir puikiu aptarnavimu, aukšto lygio viešbučių pasirinkimu, nuostabiais paplūdimiais bei patogiu susisiekimu. Jei ilgitės ramaus poilsio – rinkitės Fudžeirą – nuostabių peizažų Emyratą, o stebėti gražiausių saulėtekių bei saulėlydžių važiuokite į dykumą. O jei jums patinka puikus aptarnavimas viešbučiuose, apsipirkimas nuo ryto iki vakaro, maudymasis amžinai šiltoje jūroje ir platus pramogų pasirinkimas, tuomet Jungtiniai Arabų Emyratai jums tikrai patiks. Nes čia didžiausias pasaulyje akvariumas, slidinėjimo kurortas dykumoje, nuostabiai graži mečetė ir, žinoma, daugybė prekybos centrų su tūkstančiais parduotuvių.

JAE puikiai jausis visos šeimos, tiek su mažais vaikais, tiek su ūgtelėjusiais, nes tokių atrakcionų, pramogų ir teminių parkų, kaip Jungtiniuose Arabų Emyratuose nerasite niekur kitur. O jei išbandysite dykumų safarį – įspūdžių nepamiršite ilgai. Šią arabišką pasaką būtina patirti kartu su visa šeima. Atostogos su vaikais čia prabėgs be jokių rūpesčių – viešbučiai vaikų pramogomis pasirūpins už jus.

Šalis vienija 7 Emyratus: Abu Dabis, Adžmanas, Fudžeira, Šardža, Dubajus, Ras al Haimas, Um al Kuveinas.
JAE (Jungtinių Arabų Emyratų) kurortai
Abu Dabis
Abu Dabis
Tai ne tik pats didžiausias ir turtingiausias Emyratas, bet kartu ir Jungtinių Arabų Emyratų sostinė. Abu Dabyje kiekviename žingsnyje Jus lydės aukščiausia kokybė- viskas spindi prabanga, pasaulyje garsiais prekiniais ženklais, įspūdingais sportiniais automobiliais. Ir viešbučiai čia Jūsų laukia aukščiausio lygio, kiekvieno skoniui.
Dubajus
Dubajus
Lankantis Dubajuje ir smalsiai vaikštant jo gatvėmis, sunku suvokti, kad vienas iš didžiausių Jungtinių Arabų Emyratų miestų savo istoriją pradėjo nuo mažutės dykumos gyvenvietės. O faktas, kad tai pavyko padaryti vos kelių dešimtmečių tikrai pribloškia. Šiandien miestą puošia neįtikėtini architektūros projektai, dangoraižiai, įmantrūs statiniai, miestai ant vandens. Tai būtina pamatyti savo akimis!
Šardža
Šardža
Sparčiai modernėjančiame Emyratų paveiksle sugebėjo išsaugoti senų laikų arabišką autentiką ir net griežtas islamo tradicijas su vakariečiams nesuvokiamais draudimais. Taip, tai vienintelis iš Emyratų, kur nei vienoje parduotuvėje ar kavinėje nepavyks įsigyti alkoholio ar parūkyti kaljano, o per ramadaną – net ir viešai pavalgyti. Toks draudimas galioja ir viešbučiuose.
Аdžmanas
Аdžmanas
Nedidelis ir ramus kurortas, kuris įsikūrė vos 10 km nuo Šardžos. Tai vienas skurdžiausių Emyratų, taip pat ir vienas mažiausių. Bet jis tikrai neprastas! Puiki gamta, smulkaus smėlio paplūdimiai, krištolo skaidrumo jūra, šiltas vanduo, jaukūs viešbučiai Jūsų atostogas padarys nepamirštamas.
Ras al Haimas
Ras al Haimas
Gana nedidelis ir kompaktiškas Emyratas, turintis nedaug viešbučių. Jis gali pasigirti istorine architektūra senamiestyje. Be to, daugelis žmonių vertina šį kurortą dėl jame esančių SPA centrų ir gydomojo mineralinio vandens. Šeimoms su vaikais patiks naujas didelis vandens pramogų parkas.
Fudžeira
Fudžeira
Vienas iš populiariausių JAE kurortų, kuri labai skiriasi nuo kitų šalies regionų. Jis vienintelis yra įsikūręs Indijos vandenyno Arabijos jūros pakrantėje (skirtingai nei kiti Emyratai, kuriuos skalauja Persijos įlankos vandenys) ir pasižymi santykinai dideliu kritulių kiekiu pagal vietinius standartus. Stebina čia ir netipiška JAE gamta - žalieji slėniai, didingi kalnai ir platūs paplūdimiai su aukso auksu smėlis.
Um al Kuveinas
Um al Kuveinas
Įsikūręs iškyšulyje, Persijos įlankoje. Šis Emyratas visada svetingai sutinka poilsiautojus, nors viešbučių čia ir nėra daug. Vietoj šildomų baseinų pasitinka vaizdingos lagūnos, o vietoj šiuolaikiškų dangoraižių - datulių miškeliai. Um al Kuveinui pavyko išsaugoti tradicijas ir gyvenimą beveik nepakitusį, todėl ekskursijos po senamiestį čia nepaprastai įdomios.
Viskas įskaičiuota JAE (Jungtiniuose Arabų Emyratuose)
 • AL KHALIDIAH RESORT
 • Išvykimas: Sk, 01.12.2024, 7 n.
 • SOFT AI, kaina asmeniui DBL+CHD
Įskaičiuota
Skrydis
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti JAE (Jungtiniuose Arabų Emyratuose)
Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) lankytinos, įžymios vietos
Apžiūrėti milžinus
Apžiūrėti milžinus
Tai tikras laikas atradimams, nes šalis rekordininkė jų turi ne vieną: jūsų dėmesio laukia aukščiausias pasaulio pastatas „Burdž Chalifa“, matomas net 95 km atstumu, didžiausias prekybos centras „Dubai Mall“, dirbtinės palmių formos salos, dydžiu prilygstančioms 800 futbolo aikščių, ir erdviausias teminis parkas, skirtas „Ferrari“ lenktynių gerbėjams.
Bene pats vertingiausias - auksas
Bene pats vertingiausias - auksas
Auksas nuo seno yra laikomas pačiu vertingiausiu metalu, tad nieko keisto, kad daugelis nepraleidžia progos iš svečių šalių parsivežti jo dirbinių. Tuo labiau, kad Jungtiniuose Arabų Emyratuose, žymiajame Aukso turguje, tiesiog pasivaikščioti ar paganyti akis į išskirtinius papuošalus ir lyg meno kūrinius - aukso dirbinius kviečia net trys šimtai „Gold Souk“ turguje įsikūrusių parduotuvių. Savo akimis galėsite pamatyti ilgiausią pasaulyje auksinę grandinėlę, aukso rūbus. Na, o jei prireiks išsigryninti pinigų, bankomate juos galėsite pasiimti net aukso blokeliais.
Burdž Chalifa
Burdž Chalifa
Kas pirmiausia iškyla prieš akis, kalbant apie JAE lankytinas vietas? Žinoma, didingas statinys - Burdž Chalifa (Burj Khalifa). Pagal projektą iš pradžių šis pastatas buvo planuojamas kaip aukščiausias pasaulyje, jo aukštis iki pat statybų pabaigos buvo laikomas paslaptyje, kad jį būtų galima pakoreguoti, jei pastatas būtų suprojektuotas aukštesnis. Šio tikrai didžiulio dangoraižio aukštis yra 828 m (163 aukštai).
Dainuojantys fontanai
Dainuojantys fontanai
Dainuojantys fontanai Dubajuje yra šalies gerovės ir klestėjimo simbolis. Fontanas įsikūręs šalia aukščiausio dangoraižio „Burj Khalifa“, mozaika dekoruotame baseine, kuris yra 12 ha dydžio. Prožektorių skaičius stulbina, o šviesų, vandens ir muzikos spektaklis užburia. Vandens srovė čia pakyla net į 150 metrų aukštį. Lankytini JAE objektai išsiskiria didžiulėmis finansinėmis investicijomis. Dainuojantys fontanai nėra išimtis. Užburiantis projektas kainavo 217 mln. USD ir yra brangiausias fontanas pasaulyje. Ne veltui jie tai vadina „8 pasaulio stebuklu“ .
Akvariumas
Akvariumas
Daugelis yra girdėję apie didžiausią prekybos centrą pasaulyje, tačiau ne visi žino, kad būtent jame ir yra didžiausias akvariumas pasaulyje. Ieškodami, ką pamatyti JAE, tikrai turėtumėte čia apsilankyti, nes tokios įvairovės ir tokio povandeninio pasaulio grožio niekur kitur neišvysite. Akvariumo matmenys yra 51x20x11 metrų. Jame yra daugiau nei trisdešimt tūkstančių jūros faunos rūšių. 400 iš jų yra rykliai ir rajos. Kad akvariumo sienos išlaikytų tokią gausią ekspoziciją, jos yra 75 cm storio.
Emyratų simbolis
Emyratų simbolis
Didingas sparnus išskleidęs sakalas – nacionalinis Jungtinių Arabų Emyratų simbolis, kuris puikuojasi ne tik šalies herbe. Šį itin gerbiamą paukštį kur kas dažniau išvysite tupintį ant medžiotojo rankos. Nenustebkite – juk medžioklė su sakalais čia vis dar yra vienas populiariausių tradicinių užsiėmimų.
Poilsis JAE (Jungtiniuose Arabų Emyratuose) pagal kiekvieno norus
Geriausi pasiūlymai į Jungtinius Arabų Emyratus (JAE)
Populiariausi viešbučiai
Populiariausi viešbučiai
Populiariausi ŠALIES viešbučiai
 • RED CASTLE HOTEL
 • Išvykimas: Sk, 02.02.2025, 7 n.
 • Be maitinimo, kaina asmeniui DBL+CHD
Įskaičiuota
Skrydis
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Parodyti visus pasiūlymus
Rodyti daugiau: 2
 • RED CASTLE HOTEL
 • Išvykimas: Kt, 06.02.2025, 7 n.
 • Be maitinimo, kaina asmeniui DBL+CHD
Įskaičiuota
Skrydis
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Parodyti visus pasiūlymus
Rodyti daugiau: 2
 • RED CASTLE HOTEL
 • Išvykimas: Kt, 16.01.2025, 7 n.
 • Be maitinimo, kaina asmeniui DBL+CHD
Įskaičiuota
Skrydis
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Parodyti visus pasiūlymus
Rodyti daugiau: 2
 • WYNDHAM GARDEN AJMAN CORNICHE
 • Išvykimas: Tr, 30.10.2024, 7 n.
 • Pusryčiai ir vakarienė, kaina asmeniui DBL+CHD
Įskaičiuota
Skrydis
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
Skrydžiai į JAE (Jungtinius Arabų Emyratus)
Užsakomieji ir reguliarūs skrydžiai

TEZ TOUR atstovo komentaras


Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE) – tai tikrai paslaptinga ir unikali šalis. Apsilankykite čia ir grožėkitės dangų raižančia architektūra ir prabangiais miestais, ilsėkitės išpuoselėtuose paplūdimiuose, geriausiuose penkių žvaigždučių viešbučiuose, žavėkitės šalies rekordais, atraskite egzotinę virtuvę, palydėkite saulę bekraštėje dykumoje ir neabejokite – ši šalis nustebins net visko mačiusius keliautojus. Nes JAE stebina, stulbina, užburia ir štai keletas įdomybių, kurios suvilios Jus apsilankyti šioje šalyje :
- Vos prieš 40 metų JAE vietoje nieko nebuvo, tik bekraštė dykuma.
- JAE viena turtingiausių pasaulio šalių, 5 milijonams gyventojų tenka 59 tūkstančiai milijonierių.
- Už sūnaus gimimą valstybė šeimai skiria 40 000 Eur. Vestuvėms skiriama 15 000 Eur ir namas, o valstybės tarnautojo atlyginimas čia siekia net 8 000 Eur per mėnesi, tačiau tai galioja tik vietiniams gyventojams.
- Šioje musulmoniškoje šalyje yra daugybė draudimų. Negalite vartoti ir gabenti alkoholio, fotografuoti valstybinių pastatų ir net kai kurių objektų, taip pat moterų, negalima mesti šiukšlių ant žemės ir keliauti autostopu.
- Už eismo taisyklių pažeidimą gresia didžiulės baudos, kurios prasideda nuo 750 Eur.
- JAE autobusų stotelėse yra oro kondicionieriai.
- Niekada nebūna žiemos, nes sausio ir gruodžio mėn. temperatūra būna + 28 dieną, +18 naktį, o vasarą paprastai termometrų stulpeliai rodo apie + 50 laipsnių karščio. Klimatas labai karštas ir drėgnas.
- Vietoj įprastų arklių lenktynių čia organizuojamos kupranugarių lenktynės, o juos valdo robotai.
- Auksą čia perka visi ir dideliais kiekiais. Kiekvienas gyventojas per metus perka mažiausiai 38 gramus. Ir kaip dovana per santuokos pasiūlymą vyras privalo dovanoti nuotakai 5 kilogramus aukso. Beje, būsimą pusę renkasi tėvai. Tačiau už nesantuokinius santykius galite gauti baudą arba net 3 mėnesius kalėti. Poligamija yra leidžiama, tačiau kadangi tai yra brangus malonumas, tai ji ne itin populiari.
- Moterys ir vyrai transportu keliauja atskirai. Jie turi skirtingus metro, automobilius, sekcijas autobusuose ir net taksi.

 

Vidutinė metinė oro temperatūra JAE (Dubajus)

sausis
23°C
vasaris
24°C
kovas
27°C
balandis
32°C
gegužė
37°C
birželis
38°C
liepa
40°C
rugpjūtis
41°C
rugsėjis
38°C
spalis
35°C
lapkritis
31°C
gruodis
26°C

Vidutinė metinė vandens temperatūra JAE (Dubajus)

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem

sausis
21°C
vasaris
21°C
kovas
22°C
balandis
25°C
gegužė
28°C
birželis
31°C
liepa
32°C
rugpjūtis
33°C
rugsėjis
32°C
spalis
30°C
lapkritis
27°C
gruodis
23°C

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK