Poilsinės kelionės į Ispaniją, Barseloną

Atostogos Barselonoje: poilsinės, „viskas įskaičiuota“ kelionės, ekskursijos

Kelionės į Kataloniją, Barseloną

 

Apie Kataloniją

Viza
Nereikalinga
Skrydžio trukmė
~3.5 val.
Laiko skirtumas
-1 (GMT+2)
Kalba
Ispanų
Valiuta

Euras (€)

 

Katalonija ir jos sostinė Barselona - Ispanijos autonominis regionas, įsikūręs šalies rytuose, dar vadinama auksine Ispanijos pakrante. Didžiausias šio regiono turtas – nepaprastai gražios ir maloniam poilsiui sutvertos Viduržemio jūros pakrantės. Didžioji visų turistų, atvykstančių į Ispaniją, renkasi Kataloniją. Juos labiausiai žavi šurmuliuojanti Barselona ir net 580 km paplūdimių. Paplūdimio sezonas čia prasideda jau gegužės mėnesį, kai vandens šiluma pasiekia 20 laipsnių, ir tęsiasi iki pat spalio pabaigos... Argi ne rojus poilsiaujantiems? Katalonijoje daug stulbinančio grožio pakrančių su nedideliais kurortiniais miesteliais, o Jums vietą poilsiui rekomenduojame rinktis pačiuose gražiausiuose: Kosta Bravoje (laukinė pakrantė), Kosta Doradoje (auksinė pakrantė) ir Kosta de Barselona-Maresmėje (Barselonos priemestis). Be galo svetingi kurortiniai miestukai, puikūs paplūdimiai, supanti žaluma, daugybė pramogų ir poilsis pagal kiekvieno poreikius.
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Katalonijoje
Katalonijos lankytinos, įžymios vietos
Katalonijos sostinė Barselona
Katalonijos sostinė Barselona
Šis miestas – spalvingas, judrus ir be galo gražus, randasi unikalioje vietoje, tarp jūros ir kalnų. Lankantis Barselonoje būtina atrasti pačias populiariausias miesto vietas: niekad nenutylančią miesto arteriją –Las Ramblas gatvę, Barselonetą ir jos paplūdimius, Triumfo arką, kvartalą Eixample, parką „Ciutadella“, Ispanijos aikštę, Montžuiko kalną ir grojančius fontanus. Sekite garsiojo ispanų architekto Antonio Gaudi pėdomis ir aplankykite: „Sagrada Familia“ bažnyčią bei gyvybe pulsuojantį Guelio parką. Barselona – puiki vieta įdomesnių rūbų bei aksesuarų paieškoms. Čia tarp didžiulių populiarių prekinių ženklų parduotuvių rasite daugybę jaukių mielų vietinių dizainerių parduotuvėlių-butikų.
Auksinė atostogų pakrantė
Auksinė atostogų pakrantė
Kosta Dorada - skirta lėtoms atostogoms, nes šio kurorto moto – tingus ir lėtas poilsis. Prie lėto atostogų tempo priderinkite ir pramogas bei regiono pažinimą: „Port Aventura“ pramogų komplekse net penkios teminės zonos, o pramogų visai šeimai čia tiek, kad ir vienos dienos bus maža.Vandens pramogų parkas taip pat nenusileidžia nuotykių dvasia, o jame be vandens atrakcionų dar yra ir disko paplūdimys Disco Playa. Regiono širdis – Taragona. Romėnų įkurtas miestas užgyveno ir sukaupė stulbinamai įdomių turtų, o daugiausia turistų čia sutraukia romėnų statytas amfiteatras.
Laukinės pakrantės žavesys
Laukinės pakrantės žavesys
Kosta Brava. Ši pakrantė pateisina savo vardą „Laukinė“ – kad ir kokį kurortą pasirinksite, Jus pasitiks į uolėtus krantus besitaškančios bangos, puikaus smėlio pakrantės ir begalinis kataloniškas svetingumas. Artimiausi pakrantės atradimai - Figereso miestelis, svarbus ne tik Ispanijos, bet ir visai meno istorijai. Čia randasi kerintis S. Dali pasaulis - ne tradicinis muziejus, peržengiantis visas klasikinio muziejaus ribas ir siūlantis pasinerti į užburiantį meno objektą, sukurtą tikro genijaus. Magiškoji Žirona (Girona) - kontrastingas ir viduramžių dvasią eksponuojantis miestas žavi ir savo katedros didybe, ir siauromis žydų kvartalo gatvelėmis, spalvinga Onjaro upės pakrantės architektūra ir akmenų statiniais.
Tiesioginiai skrydžiai į Barseloną
PIGŪS SKRYDŽIAI Į BARSELONĄ
Užsakomieji ir reguliarūs skrydžiai

Vidutinė metinė oro temperatūra Katalonijoje

sausis
14°C
vasaris
14°C
kovas
16°C
balandis
18°C
gegužė
22°C
birželis
26°C
liepa
28°C
rugpjūtis
29°C
rugsėjis
26°C
spalis
23°C
lapkritis
18°C
gruodis
14°C

Vidutinė metinė vandens temperatūra Katalonijoje

sausis
14°C
vasaris
13°C
kovas
14°C
balandis
15°C
gegužė
18°C
birželis
21°C
liepa
24°C
rugpjūtis
26°C
rugsėjis
24°C
spalis
22°C
lapkritis
18°C
gruodis
16°C

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku