Poilsinės kelionės į Korfu

Atostogos Korfu: poilsinės, pažintinės, „viskas įskaičiuota“ kelionės, ekskursijos

Kelionės į Korfu

 

Apie Korfu

Viza
Nereikalinga
Skrydžio trukmė
~3 val.
Laiko skirtumas
-1 val. (GMT+2)
Kalba
Graikų
Valiuta

Euras (€)

 

Korfu sala – viena gražiausių Graikijoje. Puikiais paplūdimiais ir jaukiomis nedidukėmis įlankėlėmis garsėjanti sala net vadinama Graikijos Havajais. Korfu išsiskiria ir vešlia augmenija, ją puošia neaukšti kalnai, apaugę sodria žaluma švytinčiais miškais. Išskirtinumo trumpomjs ar ilgoms atostogoms Korfu saloje suteiks ir ypatingi viešbučiai, įsikūrę atokiau nuo kurortinio šurmulio su didžiulėmis teritorijomis, SPA centrais ir privačiais paplūdimiais. Mėgstantiems pramogas – puikus viešbučių pasirinkimas populiariausiuose kurortiniuose miesteliuose.
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Korfu
Korfu lankytinos, įžymios vietos
Kerkyros (Korfu) miestas
Kerkyros (Korfu) miestas
Korfu yra ką veikti: miestas garsėja bažnyčiomis, kurių miesto senamiestyje galima aplankyti net 37, pasivaikščioti po senamiestį, aplankyti vietines tavernas, senajį fortą „Paleo Frourio“, pajusti miesto dvasią bei būtinai prasieiti Spianada – gatve, kurią puošia centrinė Korfu miesto aikštė su dailiu fontanu. Čia yra susitelkusios jaukios kavinės, parduotuvės, dažnai groja vietiniai gatvės muzikantai. O svarbiausia – niekur neskubėti ir mėgautis akimirka. Šios taisyklės būtina paisyti visiems atostogaujantiems Korfu saloje.
Kavos kurortas
Kavos kurortas
Ne, tai nėra vieta, kur galėsite per karščius mėgautis graikiška šalta kava – frapė. Tai pašėlusių vakarelių sostinė! Nors kurorto paplūdimiai nukloti biriu auksinio smėliu, o visai netoliese yra „Lefkimmis“ reservatas, norintiems laukinės gamtos, šis kurortas garsėja naktiniu gyvenimu ir pašėlusiais vakarėliais paplūdimiuose. Jei svajojate apie šokius visą naktį, tai šis kurortas – Jums. Kai jau būsite aplankę visas linksmybių vietas sausumoje, išbandykite vakarėlį jachtoje. Traukite iš lagamino gražiausią maudymosi kostiumą, balnokite nosis saulės akiniais ir pirmyn į jūrą.
Pajauskite visišką laisvę
Pajauskite visišką laisvę
Ar žinojote, kad Korfu saloje galite išsinuomoti nedidelį laivelį ir paplaukioti pakrante? Net jei neturite kapitono licencijos? Tai vienas smagiausių dalykų, kuriuos būtinai reikia išbandyti atostogų metu Korfu saloje! Leiskitės į Jonijos jūros gilumą, klausykitės ramaus bangų ošimo ir lepinkitės saulės bučiniais. Laivėliai nėra tokie galingi, tačiau tai suteikia laisvę ir visišką privatumą. Ramybės ir nuošalumo galėsite paieškoti atokesniuose, laukiniuose ar vietinių pamėgtuose paplūdimiuose, bet kur šokinėsite maudytis ir nardyti į skaidrią Jonijos jūrą, o skriedami palei įlankėlių išraižytą pakrantę, sustokite prie pajūrio tavernų, kur galima įsigyti nuostabaus vietinio maisto ir gėrimų. Davę laisvę pojūčiams, patirsite, kaip iš lėto atsipalaiduoja ne tik kūnas, bet ir mintys.
Poilsis Korfu pagal kiekvieno norus
GERIAUSI KELIONIŲ PASIŪLYMAI KORFU SALOJE
Paskutinė minutė
Paskutinė minutė
Poilsis su vaikais
Poilsis su vaikais
Atostogos dviems
Atostogos dviems
Viskas įskaičiuota
Viskas įskaičiuota
Tiesioginiai skrydžiai į Korfu
PIGŪS SKRYDŽIAI Į KORFU SALĄ
Užsakomieji ir reguliarūs skrydžiai
Užsakomieji ir reguliarūs skrydžiai
Pigiausių aviabilietų į Korfu paieška.

Vidutinė metinė oro temperatūra Korfu

sausis
14°C
vasaris
14°C
kovas
16°C
balandis
19°C
gegužė
23°C
birželis
28°C
liepa
31°C
rugpjūtis
31°C
rugsėjis
28°C
spalis
23°C
lapkritis
19°C
gruodis
15°C

Vidutinė metinė vandens temperatūra Korfu

sausis
14°C
vasaris
14°C
kovas
14°C
balandis
15°C
gegužė
18°C
birželis
22°C
liepa
24°C
rugpjūtis
25°C
rugsėjis
23°C
spalis
21°C
lapkritis
18°C
gruodis
15°C

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku