Poilsinės kelionės į Kretą

Atostogos Kretoje: poilsinės, pažintinės, „viskas įskaičiuota“ kelionės, ekskursijos

Kelionės į Kretą
Jūsų atostogos Kretoje, Graikijoje!
Tik suaugusiems (17+)!
  • AMMOS BEACH HOTEL 5 *
  • Išvykimas: Tr, 22.09.2021, 7 n.
  • PREMIUM AI, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
5 *
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau

Apie Kretą

Viza
Nereikalinga
Skrydžio trukmė
~3 val.
Laiko skirtumas
Nėra laiko skirtumo (GMT+3)
Kalba
Graikų
Valiuta

Euras (€)

 
Mino civilizacijos palikimas, kalnai, tarpekliai, paplūdimiai, alyvuogės, kalnų medus, skaniausi aštuonkojai ir vietinių svetingumas – tokia Kreta ilgam lieka atmintyje. Nuo vieno salos galo iki kito – 260 kilometrų ir keturi skirtingi regionai su vienas už kitą gražesniais miestais: Chanija (Chanijos regione), Retimnas (Retimno regione), Heraklionas (Herakliono regione), Agios Nikolajas (Lasičio regione). Atostogos Kretos saloje nuolat lydės įkaitęs oras, net 4 jūros, kalnų keteros, čiobrelių ir raudonėlių aromatai. Kiekvienas regionas vis kitoks ir tai didžausias Kretos privalumas, nes bet kuris keliautojas saloje tikrai atras jį labiausiai džiuginančių potyrių. Gal todėl Kretos populiarumas ne mažėja, o ieškantys poilsio Graikijoje pirmiausia pagalvoja apie atostogas čia. Vienas didžiausių salos privalumų – galimybė aplankyti Santorinio salą.
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Kretoje
Kretos lankytinos, įžymios vietos
Balos lagūna ir Gramvūza
Balos lagūna ir Gramvūza
Balos lagūną skalauja net trys jūros: Egėjo, Libijos ir Jonijos. Tą kelių jūrų susiliejimą galima pamatyti saulėtą dieną, kai itin švarus ir skaidrus vanduo nusidažo skirtingais atspalviais – nuo smaragdinio iki tamsiai mėlyno. Grožio koncentracija – neįtikėtina: gražuoliai Balos ir Falasarnos papūdimiai, o pusiasalio gale – Imeri. Gramvūzos sala su venecijiečių įtvirtinimų griuvėsiais, slepiančiais legendas apie piratus bei garsiausią jūrų plėšiką Barbosą.Jei būtų renkamas dažniausiai fotografuojamas Kretos objektas – Balos lagūna nugalėtų be konkurencijos. Smagu pabraidžioti po šiltus lagūnos vandenis, bet gražiausias vaizdas atsiveria iš viršaus.
Kretos sostinė Heraklionas
Kretos sostinė Heraklionas
Herakliono regionas – kultūrinis, istorinis, turistinis salos centras. Tai regionas, idealiai subalansuotas besidomintiems istorija ir vyno kultūra. Heraklione rasite didžiausios, net prieš 4000 metų klestėjusios Mino civilizacijos palikimą: Knoso, Festos ir Malijos rūmų likučiai. Gortynoje, viename seniausių salos miestų (jam apie 6000 metų), stovi ne mažiau įspūdingi Romos imperijos laikų fortai. Prie vieno jų galima išvysti labai senas vyno spaudyklas. Vyndarystė regione kultivuojama jau gerą tūkstantį metų. Šiandien čia pagaminama daugiau nei 75 proc. viso Kretos vyno.
Santorini sala
Santorini sala
Viena gražiausių Graikijos ir pasaulio salų – Santorinis – pasitinka keliautojus unikaliu kraštovaizdžiu, baltais jaukiais miestukais, įvairiaspalviais paplūdimiais ir legendomis apie paskendusią Atlantidą. Atostogų metu Kretoje – unikali galimybė vykti į organizuojamą ekskursiją į Santorinį salą ir į savo kelionių žemėlapį pažymėti dvi Graikijos salas vienos kelionės metu. Ekskursija vyksta patogiu laivu, laikas neturėtų prailgti: galima žavėtis po Egėjo jūros mėlius ir mėgaujantis švelniu brizu. Prieš akis laukia viena įspūdingiausių Graikijos salų – Santorinis. Čia, užvingiavę kvapą gniaužiančiu serpantinu, atsidursime salos sostine tituluojamoje Firoje – net 260 metrų aukštyje pakibęs miestas dvelkia ypatinga aura. Na, o Ija – ideali vieta pažvelgti į Firą iš šono, taip pat paganyti akis po priešais besidriekiančias Tirasijos ir Nea Kameni bei Palea Kameni saleles.
Poilsis Kretos saloje pagal kiekvieno norus
Geriausi pasiūlymai Kretoje
Paskutinė minutė
Paskutinė minutė
Poilsis su vaikais
Poilsis su vaikais
Atostogos dviems
Atostogos dviems
Viskas įskaičiuota
Viskas įskaičiuota
Skrydžiai į Kretos salą
Užsakomieji ir reguliarūs skrydžiai
Užsakomieji ir reguliarūs skrydžiai

Vidutinė metinė oro temperatūra Kretoje

sausis
16°C
vasaris
16°C
kovas
17°C
balandis
20°C
gegužė
24°C
birželis
28°C
liepa
29°C
rugpjūtis
29°C
rugsėjis
27°C
spalis
24°C
lapkritis
21°C
gruodis
17°C

Vidutinė metinė vandens temperatūra Kretoje

sausis
16°C
vasaris
15°C
kovas
16°C
balandis
17°C
gegužė
19°C
birželis
22°C
liepa
24°C
rugpjūtis
25°C
rugsėjis
24°C
spalis
23°C
lapkritis
20°C
gruodis
17°C

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku