Poilsinės kelionės į Larnaką

Atostogos Larnakoje: poilsinės, pažintinės, „viskas įskaičiuota“ kelionės, ekskursijos

Kelionės į Larnaką

Apie Larnaką

Viza
Nereikalinga
Skrydžio trukmė
~3.5 val.
Laiko skirtumas
Nėra laiko skirtumo (GMT+3)
Kalba
Graikų
Valiuta

Euras (€)

 

Larnaka yra trečias pagal dydį Kipro miestas ir viena iš pagrindinių turistinių vietų saloje. Larnaka yra įdomi turistinė vieta ne tik dėl paplūdimio poilsio - tai yra vienas seniausių salos miestų. Šiuolaikinis miestas išaugo ant senovės Kitiono griuvėsių. Senovės atmosfera juntama ir nemažiau įspūdingoje Larnakos architektūroje. Čia paplūdimiai ir šimtamečiai pastatai yra vienas šalia kito, o stulbinantys vaizdai kurorto svečiams atsiveria jau pakeliui iš Larnakos tarptautinio oro uosto.
Paplūdimio atostogas galite paįvairinti ekskursijomis, pasivaikščiojimais kalnuose ir vakariniais pasivaikščiojimais palei promenadą. Pakrantėje yra daugybė restoranų ir tavernų, kur ruošiami įvairūs vietiniai skanėstai. Keliauti į Larnaką galima ištisus metus. Jei jums patinka karštas oras, kaitinanti saulė ir netrukdo minios turistų, atostogos Larnakoje vasarą (birželio – rugsėjo mėnesiais) kaip tik jums. Tačiau jei norėtumėte pailsėti nuo karščio ir didelio turistų skaičiaus, kelionė į Larnaką pavasario ir rudens mėnesiais bus puikus pasirinkimas.
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Larnakoje
Larnakos lankytinos, įžymios vietos
Paplūdimiai
Paplūdimiai
Nuostabi salos pakrantė gali pasigirti puikiais paplūdimiai. Prie šiltų, švarių ir ramių Larnakos įlankos vandenų yra daugybė paplūdimių, tinkančių kiekvienam skoniui. Centriniu Larnakos paplūdimiu yra laikomas „Finikoudes“ paplūdimys. Nuo judraus miesto centro jį skiria tik palmėmis apsupta promenada, todėl šis paplūdimys dažniausiai būna sausakimšas, ypač sezono metu. Turistai, ieškantys šiek tiek ramesnės poilsio vietos, gali pasirinkti platų Mackenzie paplūdimį. Švarus, gerai išvystytas paplūdimys su pilku, minkštu smėliu yra lengvai pasiekiamas turistams su mažaisiais keliauninkais vežimėliuose, todėl yra tinkama vieta šeimai. Tuo tarpu turistai, turintys išsinuomotą automobilį, gali susigundyti aplankyti Perivolijos ir Kitio paplūdimius, nutolusius maždaug 15 km nuo Larnakos.
Šv. Lozoriaus bažnyčia
Šv. Lozoriaus bažnyčia
Šv. Lozoriaus bažnyčia yra bene lankomiausias objektas Larnakoje ir viena svarbiausių religinių vietų saloje. Žvelgiant į šį senovinį pastatą, nesunku suprasti, kodėl. Pastatyta IX amžiuje, toje vietoje, kur, kaip manoma, buvo palaidotas Biblijoje minimas Šv. Lozorius. Bažnyčia yra puikus Bizantijos architektūros pavyzdys, kuriame neapdoroto akmens sienos kontrastuoja su vėliau pridėtomis sodriomis, paauksuotomis dekoracijomis. Viduramžiais šventykla buvo vienas iš nuostabiausių pastatų mieste. Bažnyčioje taip pat galima pasigrožėti stačiatikių bažnyčiai būdingomis ikonomis. Aplink bažnyčią yra senamiestis, kuriame gausu restoranų ir kavinių.
"Hala Sultan Tekke" mečetė
Mečetė buvo pastatyta maždaug XVIII a. toje vietoje, kur, pasak legendų, yra Mahometo tetos kapas. Šiandien tai itin svarbi vieta musulmonams ir populiari piligrimystės vieta. Prieš einant į mečetę būtina nusiauti. Draudimo lankyti mečetę moterims nėra, tačiau siūloma apsigaubti skara. Pati mečetė yra nedidelė, tačiau verta pamatyti kaip ji skiriasi nuo krikščioniškų šventyklų. Hala Sultan Tekke mečetės dekoras kuklus, tačiau viskas dera, juntama harmonija. Tai yra vienas iš tų Larnakos turistų traukos objektų, kurį verta pamatyti ne tik dėl istorinės vertės, bet ir norint giliau suprasti Kipro kultūrą.
Poilsis Larnakoje pagal kiekvieno norus
Geriausi pasiūlymai Larnakoje
Paskutinė minutė
Paskutinė minutė
Atostogos su vaikais
Atostogos su vaikais
Poilsis dviems
Poilsis dviems
Viskas įskaičiuota
Viskas įskaičiuota
Tiesioginiai skrydžiai į Larnaką
Užsakomieji ir reguliarūs skrydžiai

Vidutinė metinė oro temperatūra Larnakoje

sausis
16°C
vasaris
17°C
kovas
19°C
balandis
23°C
gegužė
26°C
birželis
30°C
liepa
32°C
rugpjūtis
32°C
rugsėjis
30°C
spalis
27°C
lapkritis
22°C
gruodis
18°C

Vidutinė metinė vandens temperatūra Larnakoje

sausis
18°C
vasaris
18°C
kovas
18°C
balandis
19°C
gegužė
22°C
birželis
26°C
liepa
29°C
rugpjūtis
30°C
rugsėjis
30°C
spalis
27°C
lapkritis
24°C
gruodis
21°C

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK