Poilsinės kelionės į Madeirą

Atostogos Madeiroje: poilsinės, pažintinės, „viskas įskaičiuota“ kelionės, ekskursijos

Kelionės į Madeirą

 

Apie Madeirą

Viza
Nereikalinga
Skrydžio trukmė
~6 val.
Laiko skirtumas
-2 val (GMT+1)
Kalba
Portugalų
Valiuta

Euras (€)

 

Madeiros sala – tai rojaus kampelis žemėje, amžinojo pavasario sala, įsitaisiusi Atlanto vandenyne netoli Afrikos krantų. Visus metus išsilaikantis maloniai šiltas oras, vasarą vidutinė oro temperatūra neperkopia 23 laipsnių, o žiemą retai nukrinta žemiau 16 laipsnių šilumos. Puikus oras leidžia aktyviai pramogauti ir mėgautis unikaliu kraštovaizdžiu: stačiais uolėtais kalnais, jaukiais nedideliais paplūdimiais, egzotiškomis giraitėmis bei daugybe krioklių. Viešint Madeiroje būtina pavaikščioti drėkinimo kanalų takais, kurie vadinami levadomis, aplankyti salos sotinę ir didžiausią miestą - Funšalį, išplaukti į platujį vandenyną stebėti delfinų, banginių ir ruonių.
Popiuliariausi viešbučiai Madeiroje
  • THE VIEWS OASIS
  • Išvykimas: Pr, 25.12.2023, 7 n.
  • Pusryčiai, kaina asmeniui DBL
Įskaičiuota
Skrydis
Viešbutis
Pervežimas
Maitinimas
Išsamiau
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti Madeiroje
Madeiros lankytinos, įžymios vietos
Salos sostine - Funšalis
Salos sostine - Funšalis
Svarbiausią tam tikros vietovės ar regiono miestą įprasta vadinti sostine. Madeiros salos sostinė, uostas ir didžiausias miestas – Funšalis (Funchal). Pažinkite salos uostą, kur akį traukia spalvinga architektūra ir amžinai žali miesto sodai. Šis pietinėje salos dalyje įsikūręs kurortas - miestas gali pasiūlyti pramogų bet kokio amžiaus svečiams, žavi švelniu Atlanto vandenyno klimatu, dailiomis senamiesčio linijomis ir nepaprastu peizažu. Kurorto senamiestis demonstruoja ryškų pietietišką charakterį – lankytojų čia laukia kruizinių laivų uostas, akmenimis grįstos gatvės ir aikštės, mielų niekučių butikai ir kolonijinio stiliaus kavinaitės.
Iš aukštai
Iš aukštai
Kai norisi pamatyti salos grožį iš labai aukštai, iš Funšalio miesto centro, funikulieriumi pasikelkite į Montės kalną. Iš ten atsivers nuostabi miesto, uosto ir salos panorama. Tuo pačiu aplankykite viršuje esantį tropinį botanikos sodą, nusileisti žemyn nuo kalno galima labai egzotiškai. Senovinę roges primenančią ir iš vytelių pintą susisiekimo priemonė yra vadinama „toboganus“ – į pakalnę su garsiai rėkančiai keliautojais lydi ir prilaiko pora vietinių „vairuotojų“. Norisi dar ekstremaliau? Atvykite į Kabo Žirao (Cabo Girao). Šis 580 m. aukščio iškyšulys yra antrasis aukščiausias pasaulyje ir aukščiausis Europoje!
Levados
Levados
Prieš daug metų kalnų papėdėse iškirtus miškus, žemdirbiams pritrūko vandens derliui auginti. Kalnų viršūnėse nuolat buvo jaučiamas vandens perteklius. Todėl buvo sugalvota „levadų“ sistema, kurios pagalba vanduo nukreipiamas į žemiau esančius plotus, kad gėlas vanduo pasiektų apačioje gyvenančių žemdirbių laukus ir namus. Per savaitę atostogų pamatyti visų gražiausiomis ir įdomiausių levadų tiesiog neįmanoma, todėl reikia labai atsakingai atsirinkti, kokie maršrutai domina. Ilgiausia levada (Caminho do Pináculo e Folhadal) yra 15,5 km, trumpiausia (Caminho Real do Paul do Mar) – 1,8 km.
Poilsis Madeiroje pagal kiekvieno norus
Geriausi pasiūlymai Madeiroje
Paskutinė minutė
Paskutinė minutė
Atostogos su vaikais
Atostogos su vaikais
Poilsis dviems
Poilsis dviems
Viskas įskaičiuota
Viskas įskaičiuota
Skrydžiai į Madeirą
Ieškokite palankiausių kainų skrydžiams į Madeiros salą.

Vidutinė metinė oro temperatūra Madeiroje

sausis
18°C
vasaris
18°C
kovas
19°C
balandis
19°C
gegužė
21°C
birželis
23°C
liepa
24°C
rugpjūtis
25°C
rugsėjis
25°C
spalis
23°C
lapkritis
21°C
gruodis
20°C

Vidutinė metinė vandens temperatūra Madeiroje

sausis
19°C
vasaris
18°C
kovas
18°C
balandis
18°C
gegužė
19°C
birželis
21°C
liepa
22°C
rugpjūtis
23°C
rugsėjis
24°C
spalis
23°C
lapkritis
21°C
gruodis
20°C

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK