Saulėtoji Ispanijos pakrantė – Malaga

Atostogos Malagoje: poilsinės, pažintinės, „viskas įskaičiuota“ kelionės, ekskursijos, patrauklūs pasiūlymai gera kaina

Apie Malagą

Tie kas labiausiai nori šilumos ir atostogoms pasirinko Ispaniją -  traukia į piečiausią Andalūzijos dalį: į šalia Gibraltaro sąsiaurio įsikūrusius kurortus. Atvykus į vieną svarbiausių regiono ir visos šalies miestų – Malagą, galima grožėtis šiuolaikiniu ir istoriniu kraštovaizdžiu: vienoje pusėje – dangoraižiai, kitoje – istoriniai pastatai, tarp kurių ir nepaprasto grožio renesansinė Malagos katedra. Į pietus nuo Malagos, keliaujant link Gibraltaro sąsiaurio, įsikūrę geriausi Andalūzijos kurortai: Toremolinos, Benalmadenas, Marbelija. Bent kartą gyvenime būtina pakeliauti po Andalūziją būtina: tai senoji, tikroji Ispanija, kurioje gimė flamenko ir Pablo Pikaso talentas.
Ką aplankyti, paragauti ir nuveikti pietų Ispanijoje
Marbelja
Marbelja
Marbeljos kurortas – tai ispaniškasis St. Tropez, prilygstantis vienam iš prabangiausių Viduržemio jūros kurortų. Malonus ir švelnus klimatas, daugybė elegantiškų vilų, prašmatnių viešbučių bei restoranų. Marbeljos centras Plaza de los Naranjos apsodintas kvapniais apelsinmedžiais, čia gausu jaukių restoranų ir yra XVI a. statyta rotušė. Netoliese driekiasi geriausių jachtų uostas Puerto Banus.
Sevilija
Sevilija
Tai miestas, kuriame gyveno žavioji čigonė ir tabako fabriko darbuotoja Carmen, kur katedroje ilsisi Kolumbo palaikai, o bulių kovos vykdavo Plaza de Toros de la Maestranza arenoje. Romantiškiausia Sevilijos vieta Santa Cruz – senasis žydų kvartalas, kur siaurų gatvelių labirinte glaudžiasi katedra su La Giralda bokštu ir karalių rūmai - Real Alcazares bei daugybė suvenyrų parduotuvių bei barų. Pagrindinė Sevilijos pėsčiųjų promenada calle de las sierpes – „gyvačių gatvė“ – viena populiariausių Sevilijos prekybos vietų.
Ronda
Ronda
Ronda įsikūrusi vienoje vaizdingiausių Ispanijos vietų. Miestas įsikūręs ant didžiulės uolos kyšulio virš bedugnės su kalkakmenio sienomis. Pietinėje Rondos pusėje pastatytas tipinis maurų pueblo blanco (baltasis kaimelis) – siauros gatvelės ir balti naukai. Ronda garsėja savo seniausiąja Ispanijoje bulių kovų arena Plaza de toros de Ronda bei įspūdingu architektūros šedevru – Naujuoju Rondos tiltu.
Malaga
Malaga
Malaga – uostamiestis pietų Ispanijoje, antras pagal dydį miestas Andalūzijoje. Malagos pakrantę skalauja Viduržemio jūra, o kalnai saugo šį miestą nuo vėjų. Mieste gausu architektūrinių ansamblių. Čia galima aplankyti garsiąją pilį Alcazaba, romėnų teatrą, milžinišką tarpeklį Garganta del Chorro, maurų statytos pilies griuvėsius Castillo de Gibraltaro, taip pat galima rasti namą, kuriame gimė ir augo žymus dailininkas Pablo Picasso.
Gibraltaras
Gibraltaras
Viena įspūdingiausių Europos vietų. Čia pakeri nepaprasti vaizdai, atsiveriantys nuo 426 m aukščio Gibraltaro uolos. Gibraltaras yra Didžiosios Britanijos užjūrio teritorija, esanti pietvakarių Europoje ir šiaurėje besiribojanti su Ispanija, o pietuose – su Atlanto vandenynu ir Viduržemio jūra. Ant Gibraltaro kyšulio gyvena beuodegės beždžionės, kurios yra neatsiejamos nuo šio miesto vardo.
Tanžeras (Marokas)
Tanžeras (Marokas)
Maroko miestas, jūrų uostas šiaurinėje šalies dalyje, vakarinėje Gibraltaro sąsiaurio pakrantėje, Spartelio iškyšulyje. Čia galima aplankyti Maroko karaliaus vasaros rezidenciją, senąją miesto dalį - Mediną, apžiūrėti senąjį Servanteso teatrą, paklaidžioti siauromis gatvelėmis, kurios besisukdamos veda link pakrantės. Šiame mieste gausu senovinių pastatų, menančių jo turtingą istoriją.
Tiesioginiai skrydžiai į Malagą (Kosta del Solį) iš Vilniaus


2020 m. spalio mėnesį, šeštadieniais, organizuojame tiesioginius užsakomuosius skrydžius iš Vilniaus į Malagą. Tai - puikus būdas greitai ir patogiai pasiekti nuostabiają Andalūzijos pakrantę be jokių persėdimų. Galite rinktis 7 ar 14 dienų skrydžius. Į kainą įeina registruotas bagažas (1 lagaminas, 20 kg) ir rankinis bagažas.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku