Poilsis Lietuvoje

Keliauk, pažink, atrask!


Poilsis Lietuvoje!

 

Atraskime Lietuvą iš naujo ir planuokime savo atostogas gimtinėje. Nors Lietuva ir nedidelis kraštas, tačiau išsiskiria gamtos unikalumu ir įvairiapusiškumu: lygumos, kalvelės, tūkstantmečiai ąžuolai, švarūs ir gaivūs pušynai, baltakamieniai beržai, banguojanti Baltijos jūra ir puraus smėlio kopos. O kur dar ežerai – įvairiausių dydžių, ilgių ir formų ežerų čia daugiau nei 3000! Tūkstantmetė permaininga Lietuvos istorija iki šių dienų mums yra išsaugojusi įvairialypį palikimą – istoriniai miestai ir gyvenvietės, kuriems per 750 metų, įvairaus laikotarpio, paskirties ir stiliaus pilys bei piliakalniai. Kviečiame keliauti po Lietuvą bet kuriuo metų laiku, ir naujai atrasti šalį vis kitokią.

Skirtingi kurortai – kiekvieno poreikiams
Išsirinkite, kur ilsėsitės!
Poilsis Birštone
Poilsis Birštone
Nemuno kilpų apglėbtas Birštonas ir jo apylinkės nuo seno garsėja įstabia gamta, gydomaisiais mineraliniais šaltiniais, gėrybių kupinais miškais, klaidžiomis Nemuno kilpomis, ypač grynu ir gaivinančiu oru. Dabar Birštonas – svarbus Lietuvos kurortas, pritraukiantis norinčius atgauti jėgas čia esančiose sanatorijose, SPA centruose ir romantikos bei ramybės ištroškusias sielas.
Poilsis Druskininkuose
Poilsis Druskininkuose
Druskininkai – moderniausias Lietuvos kurortas, kurio teikiamomis paslaugomis, gydymo procedūromis ir nuostabia gamta galima mėgautis ištisus metus. Druskininkai – ideali vieta pailsėti, atgauti jėgas, gerai praleisti laiką ir netgi pagerinti sveikatą. Pastarąjį dešimtmetį ypač sparčiai modernėjęs Druskininkų kurortas gali patenkinti net ir išrankiausią skonį. Mieste esančiuose SPA centruose siūloma mėgautis įvairiomis grožio ir sveikatos procedūromis, pailsėti puikiai įrengtuose patogiuose viešbučiuose.
Poilsis Anykščiuose
Poilsis Anykščiuose
Lietuvos dainių apdainuotas Anykščių šilelis bei legendomis apipintas Anykščių kraštas kiekvieną atvykusį pasitiks šiltai ir svetingai. Jaukus ir architektūriniais bei istoriniais objektais išmarginas miestelis ne tik pasiūlys pramogų visai šeimai, bet ir suteiks netikėtų kulinarinių patirčių. Čia atvykę bet kuriuo metų laiku pasimėgaukite ne tik nuostabia gamta, istorijos palikimu ar pramogomis, bet nepraleiskite progos pasilepinti Anykščiuose teikiamomis reabilitacinėmis ir gydomosiomis paslaugmis.
Poilsis Trakuose
Poilsis Trakuose
„Ežerų miestas“ ir istorinė Lietuvos sostinė. Čia stovi ne tik šio miesto, bet ir visos Lietuvos pasididžiavimas – vienintelė Rytų Europoje pilis, pastatyta saloje. Trakų pilis yra vienas labiausiai turistų lankomų objektų Lietuvoje. Taip pat Trakuose būtina paragauti karaimų gaminamų kibinų, aplankyti Užutrakio dvaro sodybą, pasimaudyti ar paplaukioti jachta ar vandens dviračiais Trakus supančiuose ežeruose.
Poilsis Šventojoje
Poilsis Šventojoje
Šventoji – tai kurortinis miestelis šalia Palangos, poilsiautojus traukiantis nuostabaus grožio gamta bei švariais, baltais paplūdimiais. Šią vietą renkasi tie, kurie mėgsta ramų poilsį ir privatumą, nes šis kurortas turi didelę privačių namelių ar vilų prie pat jūros pasiūlą. Mėgstantys aktyvesnes atostogas čia ras ir nemažai pramogų ir linksmybių visai šeimai. Tai puiki vieta atostogoms.
Poilsis Palangoje
Poilsis Palangoje
Palangos kurortas, vasarą prisipildantis atostogautojų šurmulio, neretai tituluojamas šalies vasaros sostine. Šiltuoju metų laiku čia plūsta minios šalies gyventojų ir užsienio svečių, kuriuos atvykti vilioja mėlyna banguojanti Baltijos jūra ir jos smėlėti paplūdimiai. Skambi iš barų sklindanti muzika, naktinės linksmybės, ekstremalios vandens pramogos, poilsinės sanatorijos, kultūriniai ir pažintiniai objektai – čia kiekvienas atras sau tinkamiausią būdą pailsėti ir linksmai praleisti laiką.
Poilsis Klaipėdoje
Poilsis Klaipėdoje
Vienas iš seniausių Lietuvos miestų ir vienintelis šalies uostas – gražus ir viliojantis, svetingas ir atviras pasauliui. Klaipėdoje, kaip ir visame Lietuvos Baltijos pajūryje, laukia puikūs balto smėlio paplūdimiai, į šiaurę nuo miesto įsikūręs gražaus kraštovaizdžio ir savitos gamtos Pajūrio regioninis parkas, o uostamiestyje švartuojasi kruiziniai laivai. Kopgalio tvirtovėje veikia Jūros gamtos ir laivybos istorijos ekspozicijos bei įspūdingas Jūrų muziejus–akvariumas. O muziejaus delfinariume rengiami dresuotų delfinų ir Kalifornijos jūrų liūtų pasirodymai.
Poilsis Nidoje
Poilsis Nidoje
Nida– jaukus kurortinis miestelis Kuršių nerijoje, dažnai vadinamas Lietuvos perlu. Kuršių nerijos paplūdimius įvertins nepaliestos gamtos ieškotojai ir gamtos bičiuliai. Tingūs poilsiautojai čia gali ramiai gulėti saulėtuose paplūdimiuose, aktyvaus poilsio ieškotojai atranda įvairiausius užsiėmimus ir pramogas, buriavimo sporto mėgėjai skrodžia vėjų plėšomas bangas. Čia galėsite gėrėtis įspūdingu ir nepakartojamu pajūrio kraštovaizdžiu, o žavingiausiuose Kuršių nerijos miesteliuose – rasite daugybę įdomių vietų, kuriose rekomenduojama apsilankyti kiekvienam žvejybos, plaukiojimo, pažintinių žygių ir važinėjimosi dviračiais mėgėjui.
Poilsis Panevėžyje
Poilsis Panevėžyje
Vienas didžiausių Lietuvos miestų, išsidėstęs Šiaurės Lietuvoje abipus Nevėžio. Nors Panevėžys laikomas pramonės sostine, šios vietos aplenkti nereikėtų. Panevėžys įdomus ne tik savo istorija – šiame mieste ar jo apylinkėse galima rasti daug lankytinų vietų bei gausybę pramogų vaikams ir suaugusiems.
Poilsis Kaune
Poilsis Kaune
Antrasis pagal dydį Lietuvos miestas, įsikūręs Nemuno ir Neries santakoje – tikras šalies kultūros, tradicijų ir istorijos židinys. Išpuoselėtame senamiestyje laukia daug vertingų kultūros ir architektūros paminklų: Kauno pilis, gotikiniai Perkūno namai, Vytauto Didžiojo ir Šv. Gertrūdos bažnyčios, „Baltąja gulbe“ vadinama rotušė, šalia Kauno marių įsikūręs Lietuvos brandžiojo baroko šedevras Pažaislio vienuolynas ir prieš 70 metų įrengti funikulieriai – nuo Aleksoto kalno ir Prisikėlimo bažnyčios atsiveria puikios Kauno panoramos.
TOP pasiūlymai poilsiui Lietuvoje
VYTAUTAS MINERAL SPA 4*
VYTAUTAS MINERAL SPA 4*
SPA VILNIUS DRUSKININKAI 4*
SPA VILNIUS DRUSKININKAI 4*
SPA HOTEL EUROPA ROYALE DRUSKININKAI 4*
SPA HOTEL EUROPA ROYALE DRUSKININKAI 4*
VANAGUPE SPA AND CONFERENCE CENTRE 5*
VANAGUPE SPA AND CONFERENCE CENTRE 5*
AMBERTON HOTEL KLAIPEDA 4*
AMBERTON HOTEL KLAIPEDA 4*
ESPERANZA RESORT 5*
ESPERANZA RESORT 5*
Sunku išsirinkti? Susisiekime!
Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku