Mieli keliautojai, organizuodami keliones rūpinamės, kad Jūsų atostogos būtų ne tik komfortiškos, bet svarbiausia - saugios. Situacija pasaulyje koreguoja mūsų gyvenimą, tuo pačiu keičiasi ir keliavimo saugumo reikalavimai. Prašome susipažinti su saugumo taisyklėmis, kurios galioja keliaujant šiuo metu. Tuo pačiu, prašome Jūsų sekti atsakingų institucijų rekomendacijas bei jomis vadovautis.

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos priimtu sprendimu, nuo 2020 m. rugsėjo 15 dienos visi Lietuvos piliečiai, atvykstantys/grįžtantys iš užsienio valstybių oro ar jūros transportu, prieš kelionę į Lietuvą privalo užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre (NVSC) užpildant elektroninę anketą. Atkreipiame dėmesį, jei pildydami anketą dar neturite jums priskirtos vietos, privalomame langelyje "Sėdėjimo vieta" įrašykite "No seat". Gautą elektroninį patvirtinimą (vadinamąjį QR kodą) reikės pateikti įlaipinimo į transporto priemonę metu.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad asmenys, grįžę / atvykę iš šalių, įtrauktų į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašą, per 24 valandas nuo grįžimo / atvykimo į Lietuvos Respubliką momento privalo užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir įstatymo nustatyta tvarka jiems skiriama izoliacija arba prašoma turėti atliktą koronaviruso (COVID-19) testą.

Informuojame, kad atsižvelgiant į patvirtintas Europos Tarybos rekomendacijas, LR Vyriausybės nutarimu nuo spalio 26 d. įsigalioja naujas paveiktų šalių sąrašo sudarymo principas. Remiantis nacionaliniu mastu taikomais kriterijais visos Europos Sąjungos šalys skirstomos į keturias grupes šviesoforo principu, t. y. pagal spalvas – žalią, geltoną, raudoną ir pilką. Pagrindiniai šalių vertinimo kriterijai yra 14 dienų sergamumo rodiklis 100 tūkst. gyventojų, teigiamų tyrimų dalis procentais tarp atliktų tyrimų per 7 dienas, testavimo apimtys (tyrimų skaičius 100 tūkst. gyventojų) per 7 dienas. Daugiau informacijos.

COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrarašas yra patvirtintas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. birželio 15 d. Įsakymu. Lietuvos paveiktų šalių sąrašas skelbiamas kiekvieną penktadienį ir įsigalioja nuo ateinančio pirmadienio. Paveiktų šalių sąrašas.

Jei asmuo, keliaujantis iš valstybės, iš kurios leidžiama atvykti į Lietuvą, per 14 dienų iki skrydžio lankėsi COVID-19 paveiktoje valstybėje arba jo skrydis buvo jungiamasis ir buvo keliauta per valstybę, priklausančią COVID-19 paveiktų šalių sąrašui, tuomet atvykstančiam asmeniui taikomos tokios pačios sąlygos, kaip ir atvykstantiems iš labiausiai koronaviruso paveiktų valstybių.

Naudinga informacija apie reikalavimus atvykstantiems kitose šalyse nuolat atnaujinama Užsienio reikalų ministerijos tinklalapyje

Taip pat atsakymus į rūpimus klausimus galima rasti oficialioje svetainėje „Re-open EU“. Keliautojai įrašę šalies, kurią norėtų aplankyti, pavadinimą galės sužinoti praktinės informacijos apie joje dėl koronaviruso pandemijos taikomas visuomenės sveikatos ir saugos priemones.

„Tez Tour“ vadovaujasi atsakingų institucijų rekomendacijomis. Keliautojų sveikata ir saugumas mums yra besąlygiškas prioritetas.

 

 

PRIEŠ KELIONĘ Į KIPRĄ +
PRIEŠ KELIONĘ Į GRAIKIJĄ +
ORO UOSTAS +
SKRYDIS +
VIEŠBUČIAI +
DRAUDIMAS +
PRIEŠ GRĮŽIMĄ Į LIETUVĄ +

 

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku