Skrydžiai į Antaliją

Didelis skrydžių į Antaliją pasirinkimas, geriausios avia bilietų kainos

Skrydžiai į Antaliją

Skrydžiai į Antaliją

 
TEZ TOUR siūlo įsigyti avia bilietus skrydžiams į Antaliją. Paieškos sistemoje pateikiame didelį avia bilietų pasirinkimą patraukliomis kainomis tiek užsakomaisiais, tiek ir reguliariaisiais reisais iš Vilniaus oro uosto. Tiesioginių skrydžių trukmė yra apie 3 val. 30 min. Įsigijus skrydį, galima papildomai įsigyti ir kitas paslaugas, tokias kaip viešbutis, pervežimas ir pan. Planuokite savo atostogas patogiai. Tai pat rekomenduojame sekti mus socialiniuose tinkluose arba užsisakyti TEZ TOUR naujienlaiškį ir pirmiesiems gauti geriausius avia bilietų pasiūlymus.  
 
Užsakomieji skrydžiai į Antaliją
TEZ TOUR užsakomieji skrydžiai vykdomi patikimomis avialinijomis, turinčiomis šiuolaikinį ir patogų lėktuvų parką. Get Jet Airlines, Turkish Airlines, Freebrid Airlines ir kt. – tai patikimi ir ilgamečiai partneriai, kurie užtikriną keleivių saugumą.
Užsakomieji skrydžiai į Antaliją
Užsakomieji skrydžiai į Antaliją
TEZ TOUR užsakomuosius skrydžius vykdo patikimomis avialinijomis, kurios turi šiuolaikinį ir patogų lėktuvų parką bei jį nuolat atnaujina. Keleivių saugumą užtikrina avia linijos, tokios kaip „Get Jet Airlines“, „Turkish Airlines“, „Freebrid“ „Airlines“ ir kt, su kuriomis TEZ TOUR bendradarbiauja ne vienerius metus. Skrydžių paieškoje galite rasti patraukliausius avia bilietų pasiūlymus į Antaliją tiesioginiais, užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK